Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 8 X 2017 r. – XXVII Niedziela Zwykła

1.     Dziś obchodzimy Dzień Papieski. Po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek na stypendia dla zdolnej ale ubogiej młodzieży.

2.     Jutro o godz. 19.30 w domu parafialnym pierwsze spotkanie nowych kandydatów do bierzmowania, czyli uczniów klas III gimnazjum.

3.     Od dzisiejszej niedzieli przyjmujemy intencje za zmarłych do modlitwy wypominkowej. Kartki do wpisania zmarłych są przy wyjściu z kaplicy.

4.     W pierwszym tygodniu ferii zimowych organizujemy dwa wyjazdy na narty. Dla rodzin do Zakopanego – zapisy u Ks. Andrzeja, oraz dla dzieci i młodzieży do Poronina – zapisy u Ks. Proboszcza

5.     Nasza Parafia otrzyma relikwie pierwszego stopnia św. Siostry Faustyny. W związku z tym organizujemy dwudniową pielgrzymkę Łagiewnik, Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej w dniach 28 i 29 października. W czasie pielgrzymki odbierzemy relikwie z Sanktuarium św. Faustyny. Chętnych na pielgrzymkę prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się do księży po Mszy św. Koszt pielgrzymki 160 zł.

6.     Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Od poniedziałku do piątku o 17.30 dla dzieci i rodziców, o 18.30 dla wszystkich parafian. W soboty różaniec o 7.30, w niedziele o 18.30.

7.     Pojawiła się inicjatywa stworzenia nowej róży różańcowej w której żony będą się modliły za mężów, a mężowie za żony. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub bezpośrednio do Pani Darii Głowaczewskiej (tel. na ogłoszeniu w gablocie)

8.     Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za wspieranie budowy kościoła