Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 9 IX 2018 r. – XXIII Niedziela zwykła

1. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się poświęcenie przyborów szkolnych i tornistrów.

2. W piątek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża św.

3. Za tydzień po Mszy św. o 11.00 spotkanie uczestników letniego wyjazdu w Bieszczady

4. Chcemy aby w naszej parafii powstały kręgi Domowego Kościoła. Małżeństwa, które chciałyby korzystać z tej formy rozwoju życia duchowego prosimy o zgłaszanie się do kapłanów. W niedzielę 23 września będziemy gościć przedstawicieli Domowego Kościoła, którzy przybliżą wartości jakie niesie ze sobą bycie we wspólnocie.

5. Zapraszamy na spotkania kandydatów do bierzmowania. Nowych kandydatów, czyli uczniów klas ósmych i trzecich gimnazjum wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie w przyszła niedzielę 16 września o godz. 18.00 w kaplicy. Kandydatów zeszłorocznych zapraszamy na pierwsze spotkanie po wakacjach w poniedziałek 17 września o godz. 19.00 w dużej sali parafialnej.

6. Spotkanie rodziców dzieci które chcą przygotować się do I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w środę 19 IX o godz. 19.30 w kaplicy.

7. Ks. Rafał zaprasza chłopców, którzy chcieli by dołączyć do wspólnoty ministrantów. Można zgłaszać się po każdej Mszy św. Wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 9 IX o godz. 19.00 w sali św. Antoniego.

8. Dziękujemy wszystkim dobroczyńcom składającym ofiary na budowę kościoła