Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 16 IX 2018 r. – XXIV Niedziela zwykła

1. Dziś po Mszy św. o 11.00 spotkanie uczestników letniego wyjazdu w Bieszczady

2. W najbliższy wtorek 18 września, obchodzimy w Kościele święto Świętego Stanisława Kostki, patrona Polski. Z kolei w piątek, 21 września, przypada święto Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

3. Za tydzień w niedzielę 23 września będziemy gościć przedstawicieli Domowego Kościoła, którzy przybliżą wartości jakie niesie ze sobą bycie we wspólnocie. Po Mszach św. będziemy zapraszać chętne rodziny do włączenia się w formację w ramach Domowego Kościoła

4. Dziś o godz. 18.00 w kaplicy pierwsze spotkanie nowych kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów klas ósmych i trzecich gimnazjum wraz z rodzicami. Kandydatów zeszłorocznych zapraszamy na pierwsze spotkanie po wakacjach w poniedziałek 17 września o godz. 19.00 w dużej sali parafialnej.

5. W środę 19 IX o godz. 19.30 w kaplicy spotkanie rodziców dzieci, które chcą przygotować się do I Komunii św. w naszej parafii.

6. W sobotę 22 IX zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity o godz. 18.00. Intencje można pozostawiać w koszyku na bocznym ołtarzu.

7. Dziękujemy wszystkim dobroczyńcom składającym ofiary na budowę kościoła