Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia parafialne 7 X 2018 r. – XXVII niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne 7 X 2018 r. – XXVII niedziela zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00

2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie bielanek. Zapraszamy także nowe dziewczynki które chciałyby dołączyć do wspólnoty.

3. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Dla dzieci i rodziców od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. Dla dorosłych codziennie o godz. 18.30

4. Od października w każdą niedzielę będzie dodatkowa Msza św. o godz. 17.00. Zapraszamy na nią głównie rodziców i dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św.

5. W piątek o godz. 19.00 pierwsze spotkanie młodzieżowej wspólnoty oazowej. Zapraszamy młodzież chętną do uczestniczenia w spotkaniach. Spotkania w sali św. Antoniego

6. Za tydzień będziemy obchodzić kolejny XVIII już ogólnopolski Dzień Papieski. Po mszach odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieła Tysiąclecia, która pomaga w zdobyciu wykształcenia szczególnie uzdolnionym dzieciom z ubogich rodzin.

7. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła. W tym tygodniu rozpocznie się montaż głównej konstrukcji dachu. Jest to jeden z największych i najdroższych elementów naszego kościoła. Składa się z ośmiu potężnych dźwigarów z drewna klejonego. Montaż będzie trwał około 2 tygodni. Koszt samych dźwigarów wraz z montażem to 375 tys. 150 złotych. Na ten czas brakuje nam ok. 60 tys. złotych. Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce tych pieniędzy. Wszystkich parafian, którzy są w stanie udzielić wsparcia prosimy o wpłatę dobrowolnej ofiary na parafialne konto lub złożenie na tacę przyszłą niedzielę.