Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Księża

Informacje dotyczące księży w naszej parafii.

PROBOSZCZ:

Ks. PASKA Marek, s. Tadeusza i Henryki zd. Karpińskiej, ur. 27 października 1973 w Mińsku Maz. (Par. Św. Antoniego w Mińsku Maz.), imieniny 25 kwietnia, mgr teol. na PWTW (teologia dogmatyczna), wyświęcony 29 maja 1999 przez Bp. Kazimierza Romaniuka,

Przebieg posługi (chronologicznie):

Wikariusz:
Par. św. Walentego w Latowiczu od 29.06.1999r do
Par. św. Wincentego a Paulo: od 18.06.2002 r . do 22.06.2005 r
Par. św. Wacława w Warszawie: od 22.06.2005 – do 22.06.2009 r
Par. św. Michała Archanioła w Warszawie – Grodzisku – od 22.06.2009 do 29.06.2010 r
Wikariusz parafii z obowiązkiem organizowania ośrodka duszpasterskiego na Lewandowie
Proboszcz:
1. Par. św. Szczepana Pierwszego Męczennika w Warszawie ul. Głębocka 74. (Lewandów)
od 29.06.2010 r.
Adres: ul. Głębocka 74
03-287 Warszawa
Tel. 668127373,
mail: mpaska@wp.pl

 Wikariusz

mapa-bitowa-w-rysunek1Ks. Jakubaszek Andrzej
Parafia pochodzenia: Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi
Święcenia kapłańskie: 14 czerwca 2003, Bp Kazimierz Romaniuk
Imieniny:  30 listopada
magister, PWTW, historia Kościoła
Przebieg posługi kapłańskiej
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 28.06.2003 – 01.07.2006
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 01.07.2006 – 29.08.2010
wikariusz, Św. Karola Boromeusza, Warszawa-Las, 29.08.2010 – 26.08.2015
wikariusz, Św. Szczepana Pierwszego Męczennika, Warszawa-Lewandów, od 26.08.2015