Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

ofiarodawcy

Dziękujemy serdecznie wszystkim dobroczyńcom i ofiarodawcom. Dzięki Wam możemy budować nasz kościół. Dziękujemy za ofiary pieniężne, a także za bezinteresownie wykonaną pracę i dary materialne na potrzeby budowy

DZIĘKUJEMY:

Sierpień 2016 r.

1. Połuboczek Cecylia
2. Swęd Arkadiusz
3. Lindstedt Łukasz
4. Słabosz Wiesława Teresa
5. Mech Grzegorz
6. Drosio Marzena
7. Reska Elżbieta
8. Kępczyński Tomasz
9. Napierkowski Paweł
10. Szelągowska Joanna
11. Gałązka Wojciech Piotr
12. Nowak Marek
13. Lisiński Rafał
14. Rusak Aneta
15. Stelmański Michał
16. Kudera Krzysztof
17. Mikulak Agnieszka
18. Przedsiębiorstwo Meliorex
19. Chmielewscy Sylwia i Leszek
20. Chudorliński Adam
21. Lampka Aleksandra
22. Maciejewski Jakub
23. Sznajder Helena
24. Tymiński Aleksander Paweł
25. Wąż Łukasz Michał i Paulina
26. Kazimierczak Marcin
27. Krzemińska Karolina Alicja
28. Zajączkowska Kowalczyk Sylwia
29. Kozdroń Łukasz
30. Olbryś Paweł
31. Buczek Elżbieta Beata
32. Nozderko Paweł
33. Obrzut Sławomir i Joanna
34. Misiarek Ewa
35. Mruk Paweł
36. Sermak Justyna Olga
37. Figarski Włodzimierz Maciej
38. Nowicki Piotr
39. Kołodziejski Wiesław Stanisław
40. Kołodziejscy Elżbieta i Wiesław
41. Niziałek Artur Sławomir
42. Miąsko Regina
43. Kielin Zofia
44. Skiba Józefa i Jan
45. Brykowska Joanna
46. Zurawska Tetiana, Elżbieta, Serghii
47. Leszczyńska Elżbieta

48. Par. sw. Michała Arch w Warszawie

 

LIPIEC 2016 r
1. RESKA ELŻBIETA
2. MARZENA MARIA DROSIO
3. ANNA MŚCISZ
4. WIESŁAWA TERESA SŁABOSZ
5. JAROSŁAW CUPER
6. MECH GRZEGORZ
7. MICHAŁ STELMAŃSKI
8. MAREK NOWAK
9. ŁUKASZ LINDSTEDT
10. ANETA RUSAK
11. WOJCIECH PIOTR GAŁĄZKA
12. ANNA MYŚLIŃSKA
13. JOANNA SZELĄGOWSKA
14. RAFAŁ LISIŃSKI
15. MARCIN ZALEWSKI
16. PAWŁOWSKI KONRAD
17. HELENA SZNAJDER
18. TOMASZ KĘPCZYŃSKI
19. JUSTYNA GŁUCHOWSKA
20. NAPIERKOWSKI PAWEŁ
21. LAMPKA ALEKSANDRA
22. ADAM CHUDORLIŃSKI
23. DAWID SEWERYN ŁUKASIEWICZ
24. MICHAŁ ŁUKASZ I PAULINA WĄŻ
25. ANDRZEJ MURACH
26. ELWIRA ZIELIŃSKA
27. AGNIESZKA MIKULAK
28. ARTUR SŁAWOMIR NIZIAŁEK
29. SŁAWOMIR OBRZUT JOANNA OBRZUT
30. PIOTR KRÓL
31. EWA I ADAM CHILKIEWICZ
32. EWA MISIAREK
33. WŁODZIMIERZ MACIEJ FIGAR
34. SŁAWOMIRA GRACJA DADACZ
35. AGATA I EDMUND SIERNICCY
36. CHMIELEWSKA KATARZYNA
37. OLSZEWSKI TADEUSZ
38. DOMAŃSKI ROMAN
39. PAŃSTWO DUCHNOWSCY

40.  ANDRZEJ ZAKRZEWSKI – KIEROWNIK BUDOWY

41. MIROSŁAW SZNAJDER

42. FIRMA MELIOREX

43. HURTOWNIA SHAR

44. OFIARY ANONIMOWE I WSZYSTKIE OFIARY SKŁADANE NA TACĘ

45. PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA W WARSZAWIE

 

CZERWIEC 2016
1. ELŻBIETA RESKA
2. MARZENA MARIA DROSIO
3. ANNA MŚCISZ
4. JUSTYNA OLGA SEREMAK
5. P4B SP. Z O O. JASINIEC
6. PAULINA I MICHAŁ ŁUKASZ WĄŻ
7. GRZEGORZ MECH
8. WIESŁAWA TERESA SŁABOSZ
9. ŁUKASZ LINDSTEDT
10. ANONIMOWA
11. JUSTYNA GŁUCHOWSKA
12. WOJCIECH PIOTR GAŁĄZKA
13. MARCIN ZALEWSKI
14. ARKADIUSZ SWĘD
15. JOANNA SZELĄGOWSKA
16. HELENA I MIROSŁAW SZNAJDER
17. PIOTR KRÓL
18. ANETA RUSAK
19. JAKUB MACIEJEWSKI
20. MAREK NOWAK
21. TOMASZ KĘPCZYŃSKI
22. AGNIESZKA IWAŃSKA
23. PAWEŁ NAPIERKOWSKI
24. LAMPKA ALEKSANDRA
25. ADAM CHUDORLIŃSKI
26. PIOTR I MONIKA KRÓL
27. AGATA JADWIGA SMOŁKA-OSIŃSKA
28. AGNIESZKA MIKULAK
29. PIOTR SOBCZYŃSKI
30. WOJCIESZEK ZBIGNIEW BOGUMIŁ I JOLANTA
31. EWA MISIAREK
32. SŁAWOMIR OBRZUT JOANNA OBRZUT
33. CHMIELEWSKA KATARZYNA
34. DARIUSZ JAN KUCHARCZYK
35. PAWEŁ NOZDERKO
36. KAROLINA ALICJA KRZEMIŃSKA
37. WIESŁAW STANISŁAW KOŁODZIEJSKI
38. SYLWIA ZAJĄCZKOWSKA KOWALCZYK
39. MARCIN KAZIMIERCZAK
40. KRZYSZTOF KUDERA
41. PIOTR NOWICKI
42. ANDRZEJ BIAŁOWĄS
43. MICHAŁ STELMAŃSKI
44. JUSTYNA OLGA SEREMAK
45. MAJEK MARIAN
46. KOSTRZEWA IRENA
47. P PIELGRZYMI Z WŁOCH I MEDJUGORIE

48.  ANDRZEJ ZAKRZEWSKI – KIEROWNIK BUDOWY

49. MIROSŁAW SZNAJDER

50. FIRMA MELIOREX

51. HURTOWNIA SHAR

52. OFIARY ANONIMOWE I WSZYSTKIE OFIARY SKŁADANE NA TACĘ

53. PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA W WARSZAWIE

54. PARAFIA ŚW. WACŁAWA W WARSZAWIE