Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 10 IX 2017 r. – XXIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia 10 IX 2017 r. – XXIII Niedziela Zwykła
1. Od października zmieni się godz. pierwszej niedzielnej Mszy św. z 8.00 na 7.30. Także od października w pierwszą niedzielę miesiąca Msza św. o godz. 9.30 będzie odprawiana w intencjach zbiorowych, czyli będziemy przyjmować wiele intencji na jedną Mszę św. Także Msza św. w środy za przyczyną Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, będzie odprawia w intencjach zbiorowych.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie uczestników wyjazdu letniego do Niedzicy w Pieninach

3. Dziś po Mszy św. o 19.00 spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania

4. Zapraszamy wszystkich ministrantów i bielanki, oraz tych którzy chcieliby dołączyć do Służby Liturgicznej w najbliższą sobotę na Mszę św. o 18.00 i spotkanie po Mszy.

5. Spotkanie wszystkich Rodziców dzieci które chcą przygotować się w naszej parafii do I Komunii św. odbędzie się w środę 20 września o godz. 19.30 w
Kaplicy

6. W naszej parafii powstała nowa wspólnota „Matki w modlitwie”. Panie spotykają się w każda sobotę o godz. 10.30. Zapraszamy serdecznie nowe osoby. Więcej informacji na ogłoszeniu w gablocie.

7. Zachęcamy do przynoszenia i zabierania podręczników szkolnych. Podręczniki i makulaturę zbieramy w pomieszczeniu za garażami. Jest ono otwarte przez cały dzień do końca września

8. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom którzy wspierają budowę naszego kościoła