Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 12 IX 2021r. – XXIV Niedziela zwykła

Ogłoszenia 12 IX 2021r. – XXIV Niedziela zwykła

1. Dziś o godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej odbędzie się uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej. Zachęcamy do duchowego łączenia się w modlitwie, szczególnie za pośrednictwem mediów transmitujących uroczystość.

2. W środę o godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie rodziców młodzieży, która pragnie w tym roku rozpocząć przygotowania do bierzmowania.

3. W czwartek 16 września o godz. 19.30 spotkanie rodziców dzieci które będą miały komunię św. w 2022 r. Prosimy o przyniesienie wypełnionych deklaracji, które znajdują się na naszej stronie internetowej

4. Ks. Rafał wraz z ministrantami organizuje spływ kajakowy dla ojców z dziećmi. Spływ odbędzie się 25 września. Chętnych prosimy o zgłaszanie się dziś po Mszach św.

5. Zapraszamy dzieci które chciałyby śpiewać w scholi parafialnej. Spotkania odbywają się w każdy piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

6. Za tydzień o godz. 19.00 nowenna do św Józefa i Msza św. na którą zapraszamy serdecznie mężczyzn z naszej parafii.

7. Uczestników kolonii letnich w Zatwarnicy wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie powyjazdowe 26 września po Mszy św. o godz. 12.30

8. Parafialny Zespół Caritas wznawia zbiórkę makulatury. Makulaturę można pozostawiać pod drzwiami pomieszczenia za garażami. Prosimy nie przynosić kartonów.

9. W tym tygodniu wykonaliśmy nowy monitoring kaplicy i terenu parafialnego. Dziękujemy ofiarodawcom i wykonawcom instalacji. Panu Wiesławowi Jędrzejczyk i Łukaszowi Duliasz.

10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś dodatkowo przygotowane jest specjalne wydanie Gościa Niedzielnego poświęcone nowym błogosławionym Kościoła w cenie 10 zł.

11. W dniach 24-26 września w centrum kongresowym na Żeraniu odbędą się rekolekcje z O. Jamesem Manjackalem. Szczegóły na ulotkach i plakacie przed kaplicą.

12. Już dziś zapowiadamy, że od 10 do 13 października będziemy przezywać rekolekcje w rocznicę ubiegłorocznych misji parafialnych. Szczegóły podamy za tydzień.

13. Dziękujemy dobroczyńcom i ofiarodawcom wspomagającym budowę kościoła