Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 14 VI 2020 r. – XI Niedziela zwykła

Ogłoszenia 14 VI 2020 r. – XI Niedziela zwykła

1. Dziś na Mszy św. o godz. 12.30 Ks. Robert, który od wielu lat pomaga duszpastersko w naszej parafii, będzie przezywał srebrny jubileusz kapłaństwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za czcigodnego jubilata.

2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. o 19.00 zapraszamy na procesję eucharystyczną wokół kaplicy. Na Mszę przynosimy do poświęcenia wianki z kwiatów i ziół, które są symbolem naszej pracy i hojności Boga Stwórcy

3. W najbliższy piątek będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu za odmówienie aktu wynagrodzenia można uzyskać odpust zupełny. Jest to dzień modlitw o świętość kapłanów. Zapraszamy na różaniec o 17.30 w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.

4. zapraszamy na spotkanie Kółek Żywego Różańca w sobotę po Mszy św o 19.00

5. W niedzielę za tydzień o godz. 17.00 odbędzie się rocznica I Komunii. Spowiedź dzieci w piątek od godz. 16.00. Dzieci na uroczystość zapraszamy w strojach komunijnych lub galowych.

6. Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach dla rodzin i małżeństw w dniach 10-17 lipca 2020 r w Wadowicach. Rekolekcje są połączone z czasem wolnym i wycieczkami. Wszystkie informacje i szczegóły wyjazdu w zakrystii u Ks. Rafała, lub na parafialnym facebooku.

7. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom wspierającym budowę kościoła. Dziękujemy również za liczny udział w procesji Bożego Ciała, a szczególnie wszystkim parafianom którzy przygotowali ołtarze i wykonali wszelkie prace porządkowe po uroczystości.