Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 17 IV 2022 r. – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Ogłoszenia 17 IV 2022 r. – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dziś Kościół obchodzi Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o godz. 6.00, 9.30, 11.00, 12.30,17.00 i 19.00. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze według porządku niedzielnego, będzie także Msza św. o godz. 17.00.

2. W czwartek nowenna do św. Rity o godz. 18.00

3. W piątek rozpoczęliśmy nowennę do Miłosierdzia. Na nowennę połączoną z Koronką do Miłosierdzia Bożego zapraszamy codziennie o godz. 18.30

4. Za tydzień w niedzielę 23 IV Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na nabożeństwo Godziny Miłosierdzia o 15.00.

5. Dzisiejsza uroczystość jest także okazją do podziękowania wszystkim
parafianom którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego. Składam podziękowanie: Ks. Rafałowi i Ks. Robertowi za wspólne przeżywanie modlitwy i pomoc w przygotowaniu liturgii i dekoracji świąteczych. Dziękujemy Służbie Liturgicznej, lektorom, ministrantom i bielankom za piękną posługę w czasie Triduum Paschalnego. Dziękuję Panu Sylwestrowi oraz Państwu Helenie i Mirosławowi Sznajder za pomoc w przygotowaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego, panom za przygotowanie ogniska na Wielką Sobotę.
Dziękuję Pani Natalii i wszystkim którzy zaangażowali się w śpiew w czasie liturgii. Dziękuję całej asyście kościelnej, lektorowi Łukaszowi za opiekę nad ministrantami, Wspólnotom Domowego Kościoła za przygotowanie i poprowadzenie ciemnej jutrzni. Pani Kasi i Agnieszce za opiekę nad bielankami. Wszystkim parafianom za liczny udział w Triduum Paschalnym i wspólną modlitwę

6. Wszystkim parafianom składamy najlepsze  życzenia. Niech wielkanocne orędzie o Chrystusie który zmartwychwstał, dociera do każdego miejsca i wszystkich wydarzeń którymi żyjemy. Niech sprawia, że odkrycie życia w z Chrystusem, będzie dla nas radością życia które nigdy się nie kończy.