Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 19 III 2017 r. – III Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia 19 III 2017 r. – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Młynarczyk Agnieszka i Pawełek Daniel oboje z par. tut. (zap.2), Wieczorek Rafał Józef i Magdalena Tomasińska oboje z par. tut. (zap.2)

2. Z racji wypadającej dzisiaj niedzieli, Uroczystość Św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny przeniesiona jest na poniedziałek 20 marca.

3. Do V Niedzieli Wielkiego Postu można przynosić produkty żywnościowe, które przekażemy dla osób bezdomnych z ośrodka w Czerwonym Borze prowadzonego przez Ks. Adama Jabłońskiego

4. Dziś w godz. 10.00 – 14.00 (przed kaplicą, w domu parafialnym) odbywa się mini kiermasz rękodzieła ozdób świątecznych i innych rzeczy. Jest to okazja do udzielenia wsparcia osobom potrzebującym.

5. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na nowennę do św. Rity. Intencje można pozostawiać w koszyku przy Maryjnym ołtarzu

6. Za tydzień po Mszy św o 11.00 spotkanie bielanek.

7. W piątek po Mszy św o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo dziękczynno-błagalne w 25-lecie Dieeczji Warszawsko-Praskiej, a po nim nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

8. W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00 wszystkie Mamy w stanie błogosławionym. Po Mszy Św. różaniec w intencji Poczętych Dzieci. Po nabożeństwie spotkanie Kółek Żywego Różańca w domu parafialnym

9. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na budowę koscioła.

10. Zaproszenie Ks. Arcybiskupa do uczestniczenie w jubileuszowej Mszy św (do odczytania)