Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 19 IX 2021r. – XXV Niedziela zwykła

Ogłoszenia 19 IX 2021r. – XXV Niedziela zwykła

1. Dziś o godz. 19.00 nowenna do św Józefa i Msza św. na którą zapraszamy serdecznie mężczyzn z naszej parafii. Zachęcamy do składania intencji do puszki przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego

2. W środę o godz. 18.00 nowenna do św. Rity. Intencje w sprawach trudnych można pozostawiać przy relikwiach świętej.

3. W sobotę o godz. 19.00 Msza św. w intencji Kółek Żywego Różańca. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w domu parafialnym.

4. W sobotę ks. Rafał wraz z ministrantami i ojcami z dziećmi udaje się na spływa kajakowy. Chętnych prosimy o zgłaszanie się dziś po Mszach św.

5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie uczestników kolonii letnich w Zatwarnicy.

6. Zapraszamy dzieci które chciałyby śpiewać w scholi parafialnej. Spotkania odbywają się w każdy piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

7. Parafialny Zespół Caritas wznowił zbiórkę makulatury. Makulaturę można pozostawiać pod drzwiami pomieszczenia za garażami. Prosimy nie przynosić kartonów.

8. W dniach 24-26 września w centrum kongresowym na Żeraniu odbędą się rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem. Szczegóły na ulotkach i plakacie przed kaplicą.

9. Od 10 do 13 października będziemy przezywać rekolekcje w rocznicę ubiegłorocznych misji parafialnych. Szczegóły podamy za tydzień. Rekolekcje będzie prowadził Ks. Paweł Siedlanowski, kapłan diecezji siedleckiej, obecnie dyrektor siedleckiego hospicjum domowego. W niedzielę 10 października, w dzień papieski na Mszy św. o godz. 12.30 zostaną uroczyście wprowadzone do naszej parafii relikwie I stopnia św. Jana Pawła II

10. Dziękujemy dobroczyńcom i ofiarodawcom wspomagającym budowę kościoła. Dziś ks. Proboszcz udał się na zbiórkę wspierającą budowę do parafii. Św. Wacława w Warszawie.