Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 3 X 2021r. – XXVII Niedziela zwykła

Ogłoszenia 3 X 2021r. – XXVII Niedziela zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca. Ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na potrzeby budowy kościoła. Trwają prace elektryczne w kościele, w tym tygodniu rozpoczniemy także tynkowanie stropu nad prezbiterium. Z racji rozpoczęcia rekolekcji parafialnych na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy za tydzień.

2. Jutro I poniedziałek miesiąca. Różaniec z modlitwą wypominkową o godz. 18.30

3. W październiku zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Różaniec dla dzieci z konkursami i zadaniami od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. Różaniec dla dorosłych codziennie o godz. 18.30

4. W roku św. Józefa w dniach 23,24 października (sobota, niedziela) organizujemy dwudniową pielgrzymkę autokarową do sanktuariów w Kaliszu i Licheniu, wraz z nawiedzeniem Świnic Warskich i Głogowca. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii, lub bezpośrednio u Ks. Proboszcza.

5. Za tydzień będziemy przeżywać kolejny Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” a młodzież oazowa będzie rozprowadzać kremówki. Zebrane ofiary przeznaczymy na fundusz rekolekcyjny.

6. Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje parafialne – odnowienie zeszłorocznych misji. Poprowadzi je Ks. Paweł Siedlanowski, kapłan diecezji siedleckiej. Na Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się uroczyste wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II. Umieszczone będą w specjalnie przygotowanym bocznym ołtarzu. Już dziś dziękujemy siostrom Służebnicom Najświętszego Serca Jezusowego za przekazanie relikwii I stopnia.

7. Przedstawiciele Domowego Kościoła zapraszają małżeństwa do utworzenia nowych kręgów wspólnoty w naszej parafii. Małżonków którzy chcą dołączyć do wspólnoty zapraszamy do zgłaszania się po mszy w zakrystii. Wysłuchajmy zaproszenia…