Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 21 V 2017 r. –VI Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia 21 V 2017 r. –VI Niedziela Wielkanocna

1. Jutro obchodzimy wspomnienie liturgiczne św. Rity. Nabożeństwo połączone z zawierzeniem Koła Żywego Różańca św. Rity odbędzie się o godz. 18.00. Po nabożeństwie Msza św. i nabożeństwo majowe.

2. W najbliższy piątek po nabożeństwie majowym rozpoczniemy w naszym kościele odprawianie nowenny do Ducha Świętego, która potrwa do soboty przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

3. W tym tygodniu ostatnia sobota miesiąca. Po wieczornej Mszy św różaniec i spotkanie Kółek Żywego Różańca

4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

5. Zapraszamy dzieci do uczestniczenie w konkursie recytatorskim i konkursie piosenki religijnej które odbędą się w czasie festynu parafialnego 11 VI. Zgłaszamy się do księży bądź katechetów. Czekamy także na fanty do loterii, przedmioty do licytacji. Potrzebujemy także jeszcze ok 10 osób do obsługi stoisk w czasie festynu. Ostatnie spotkanie organizacyjne odbędzie się 2 czerwca (piątek) o godz. 19.00 w domu parafialnym

6. Ks. Andrzeja organizuje pielgrzymkę do Sanktuariów w Gietrzwałdzie i Głotowie w sobotę 3 VI. Zapisy po Mszach św.

7. Wczoraj kolejne dwie grupy dzieci przyjęły I Komunię Św. Zapraszamy dzieci i Rodziców na Msze św białego tygodnia dziś o godz. 17.00 od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00. Dziękujemy Rodzicom za dar ołtarza ofiarę złożoną na potrzeby budowy kościoła.

8. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom budowy kościoła.