Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 21 VI 2020 r. – XII Niedziela zwykła

Ogłoszenia 21 VI 2020 r. – XII Niedziela zwykła

1. Jutro nowenna do św. Rity po Mszy św. o godz. 18.00. Intencje pozostawiamy w koszyku przy relikwiach.

2. We wtorek obchodzimy dzień ojca. O godz. 18.30 połączymy nabożeństwo czerwcowe z modlitwą do św. Józefa patrona ojców. Prosimy o przyniesienie kartek z intencjami do modlitwy za naszych ojców.

3. Z racji rozpoczynających się wakacji i wyjazdów za tydzień po Mszach św. odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych.

4. W najbliższą sobotę bielanki, ministranci i oaza mają wycieczkę rowerową o godz. 9.30. Zapraszamy wszystkich członków tych wspólnot.

5. W sobotę o godz. 19.00 odbędzie się zakończenie roku duszpasterskiego i jednocześnie roku szkolnego. W czasie Mszy św. odbędzie się promocja ministrancka. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, ministrantów, bielanki, oraz rodziców na wspólne dziękczynienie.

6. Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach dla rodzin i małżeństw w dniach 10-17 lipca 2020 r w Wadowicach. Rekolekcje są połączone z czasem wolnym i wycieczkami. Wszystkie informacje i szczegóły wyjazdu w zakrystii u Ks. Rafała, lub na parafialnym facebooku.

7. Przypominamy o konieczności zachowania przepisów i norm sanitarno-epidemiologicznych, oraz wytycznych kościelnych, przewidzianych podczas uczestniczenia w zgromadzeniach liturgicznych. Prosimy o przestrzeganie obowiązku noszenia maseczek

8. Wiernych, którzy chcą przyjmować Komunię św. na dłoń prosimy o podchodzenie na początku procesji, oraz o zachowanie właściwego sposobu ułożenia dłoni i przyjęcia Komunii św. bezpośrednio przed kapłanem

9. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom wspierającym budowę kościoła.