Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 25 VII 2021 r. – XVII Niedziela zwykła

Ogłoszenia 25 VII 2021 r. – XVII Niedziela zwykła

1. Decyzją papieża Franciszka dziś po raz pierwszy w Kościele obchodzimy światowy dzień dziadków i osób starszych. Na zakończenie Mszy św. prosimy dziadków o podchodzenie do kapłanów i przyjęcie indywidualnego błogosławieństwa.

2. Jutro po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem za osoby uzależnione i współuzależnione od alkoholu i innych używek. Zachęcamy do pozostawiania intencji na jutrzejszą modlitwę w skrzynce, która stoi na stoliku przy wejściu do kaplicy.

3. Za tydzień rozpoczynamy sierpień miesiąc modlitwy o trzeźwość w naszym narodzie. W naszej parafii modlitwa w tej intencji będzie w każdy poniedziałek po Mszy św. 19.00. Przy wyjściu z kaplicy będzie wyłożona księga abstynencji. Zachęcamy do wpisywanie się, podania okresu abstynencji i intencji towarzyszącej wyrzeczeniu.

4. W sobotę o godz. 19.00 Msza św. w intencji Kółek Żywego Różańca

5. Wczoraj dziesięciu panów z naszej parafii pracowało w nowym kościele przy przenoszeniu desek w celu umożliwienia dalszych prac elektrycznych. Serdecznie dziękujemy za pracę i pomoc na rzecz budowy naszego kościoła.