Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 26 V 2019 r. – VI Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia 26 V 2019 r. – VI Niedziela Wielkanocna

1. Gościmy dziś Ks. Biskupa Marka Solarczyka, który przeprowadza wizytację kanoniczną naszej parafii. Ks. Biskup przez cały dzień będzie przebywał w naszej wspólnocie parafialnej, modlił się z nami i głosił Słowo Boże.

2. Rocznica I Komunii św. odbędzie 15 czerwca w sobotę o godz. 10.00 i 12.00. Rodziców i dzieci zapraszamy na Msze św. i spotkania przygotowujące do rocznicy w najbliższe trzy niedziele, dziś 26 maja, oraz 2 czerwca i 9 czerwca o godz. 17.00

3. W piątek o godz. 16.00 wyruszamy na parafialna pielgrzymkę do Wilna. Osoby które nie były wczoraj na spotkaniu organizacyjnym prosimy o Kontakt z Ks. Proboszczem

4. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy na pielgrzymkę dziękczynna do Niepokalanowa. Wyruszamy 8 czerwca o godz. 9.00. Zgłoszenia chętnych dzieci i rodziców można przekazywać katechetom bądź księżom. Formularz zgłoszenia znajduje się na stronie internetowej.

5. W najbliższą sobotę o godz. 18.00 Msza św wspólnotowa dla ministrantów i Bielanek. Wczoraj ministranci rozegrali pojedynki piłkarskie z Par. Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie. Młodsi ministranci wygrali 10:2, starsi zanotowali mniej pozytywny występ. Dziękujemy licznym Rodzicom za przybycie i kibicowanie.

6. W niedzielę 9 VI o godz. 12.00 spotkanie Panów z Asysty Liturgicznej

7. Dziękujemy kolejnym ofiarodawcom okien do nowego kościoła. Zapraszamy na stronę internetową, jest tam zamieszczony wykaz okien, ofiarodawców i podane szczegóły jak można włączyć się w tę formę wsparcia budowy kościoła.

8. Dziękujemy wszystkim parafianom za wczorajsze prace porządkowe na parafialnym terenie, w kaplicy i domu parafialnym

9. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
Arkadiusz Matusiak z par. tut. i Beata Bednarska z par Trójcy Św. w Lipsku
Łukasz Dzik z par tut i Martyna Katarzyna Borzewska z par. tut