Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 28 V 2017 r. –Wniebowstąpienie Pańskie

Ogłoszenia 28 V 2017 r. –Wniebowstąpienie Pańskie

1. W tym tygodniu kończymy nabożeństwa majowe, a rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18.30. Do soboty modlimy się nowenną przed Zesłaniem Ducha Św. W sobotę po wieczornej Mszy św. czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.

2. Jutro o 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania w domu parafialnym

3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano w czasie Mszy św. Po południu od godz. 17.00

4. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św o godz. 7.00 różaniec i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi

5. Za tydzień po Mszy św o 11.00 spotkanie bielanek w domu parafialnym

6. Za tydzień I niedziela miesiąca. Ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na potrzeby budowy kościoła. Po wieczornej Mszy św od 20.00 do 21.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.

7. Od najbliższego piątku rozpoczynamy Nowennę Różańcową przed Uroczystością Wmurowania Kamienia Węgielnego. Różaniec odmawiamy od najbliższego piątku codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. z wyjątkiem soboty kiedy różańcem modlimy się rano o 7.30. Zapraszamy do włączenia się w duchowe przygotowanie do naszej parafialnej uroczystości.

8. W najbliższy piątek 2 czerwca zapraszamy wszystkich którzy chcą włączyć się w organizację festynu parafialnego na ostatnie spotkanie organizacyjne o 19.00 w domu parafialnym. Prosimy także o przynoszenie fantów i zgłaszanie się dzieci do konkursu recytatorskiego i konkursu piosenki religijnej. Karty zgłoszeniowe są w zakrystii i u katechetów.

9. Ks. Andrzeja organizuje pielgrzymkę do Sanktuariów w Gietrzwałdzie i Głotowie w sobotę 3 VI. Zapisy po Mszach św. Wyjazd o godz. 5.00

10. Wczoraj ostatnia grupa dzieci przyjęła I Komunię Św. Zapraszamy dzieci i Rodziców na Msze św. białego tygodnia dziś o godz. 17.00 od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00. Dziękujemy Rodzicom za dar ołtarza ofiarę złożoną na potrzeby budowy kościoła.

11. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom budowy kościoła.