Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 30 IX 2018 r. – XXVI Niedziela zwykła

 

1. Jutro rozpoczynamy październik miesiąc modlitwy różańcowej. Dzieci z rodzicami zapraszamy na różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. Różaniec dla dorosłych codziennie o godz. 18.30

2. Jutro I poniedziałek miesiąca. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się za początku Mszy św. o 7.00

3. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Dodatkowa Msza św. o Miłosierdziu Bożym o godz. 15.00. Spowiedź rano na Mszy św. po południu od godz. 16.30. W piątek obchodzimy wspomnienie św. Faustyny

4. Od października w każdą niedzielę będzie dodatkowa Msza św. o godz. 17.00. Zapraszamy na nią głównie rodziców i dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św.

5. Dziękujemy wszystkim członkom wspólnoty Domowego Kościoła za przygotowanie ewangelizacji w naszej parafii. Owocem tego dzieła jest nowy Krąg Domowego Kościoła który powstanie przy naszej parafii. Jeśli są jeszcze małżeństwa które chciały by dołączyć do tej wspólnoty to prosimy o kontakt w dniu dzisiejszym z kapłanami.

6. Za tydzień I niedziela miesiąca. Prosimy o wsparcie budowy kościoła. Dziś Ks. Proboszcz przebywa w parafii św. Wacława wspomagającej budowę naszej świątyni.