Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia 4 IV 2021 r. – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Ogłoszenia 4 IV 2021 r. – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dziś Kościół obchodzi Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, zwycięstwa Chrystusa nad śmiercią. Msze św. o godz. 6.00, 9.30, 11.00, 12.30 17.00 i19.00. Jutro Poniedziałek Wielkanocny Msze według porządku niedzielnego, będzie także Msza św. o godz. 17.00. Dziś także pierwsza niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczamy na potrzeby budowy

2. W piątek rozpoczęliśmy nowennę do Miłosierdzia. Na nowennę połączoną z Koronką do Miłosierdzia Bożego zapraszamy codziennie o godz. 18.30.

3. W niedzielę 8 IV Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na nabożeństwo Godziny Miłosierdzia o 15.00.

4. Dzisiejsza uroczystość jest także okazją do podziękowania wszystkim
parafianom którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego. Składam podziękowanie:
Ks. Rafałowi i Ks. Robertowi za wspólne przeżywanie modlitwy i pomoc w przygotowaniu liturgii. Dziękujemy Służbie Liturgicznej, lektorom, ministrantom i bielankom za piękną posługę przygotowanie Liturgii w czasie Triduum Paschalnego. Wszystkim, którzy pomogli przygotować ciemnicę i Grób Pański, panom za przygotowanie ogniska na wielką sobotę
Dziękuję Pani Natalii i wszystkim którzy zaangażowali się w śpiew w czasie liturgii. Dziękuję całej asyście kościelnej, lektorowi Łukaszowi za opiekę nad ministrantami. Pani Kasi i Agnieszce za opiekę nad bielankami. Wszystkim parafianom za udział w Triduum Paschalnym.
W imieniu mieszkańców ośrodka w Czerwonym Borze składamy podziękowania za dary żywnościowe. Caritasowi parafialnemu za zorganizowanie zbiórki i dowiezienie darów na miejsce.

5. Wszystkim parafianom składamy najlepsze wielkanocne życzenia. Niech to wielkanocne orędzie o Chrystusie który zmartwychwstał, dociera do każdego miejsca i czasu w jakim żyjemy. Niech sprawia, że odkrycie życia w z Chrystusem, będzie dla nas radością życia które nigdy się nie kończy.