Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia parafialne 05. 01. 2020 r. – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Ogłoszenia parafialne 05. 01. 2020 r. – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dziś I niedziela miesiąca. Ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na potrzeby budowy kościoła. Po Mszy św. o 19.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
Witamy w naszej parafii Ks. Jarosława który pomaga nam w kolędzie.

2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego Trzech Króli. Msze św. wg porządku niedzielnego z poświęceniem kredy i kadzidła. Przed mszami ministranci rozprowadzają kadzidło i kredę. Dochód będzie przeznaczony na fundusz ministrancki. Po Mszach św. przedpołudniowych i po 17.00 zapraszamy na jasełka przygotowane przez bielanki i ministrantów. Po przedstawieniu będzie zbiórka ofiar na wyjazd wakacyjny dla służby liturgicznej. Na Mszy św. o 11.00 zapraszamy do uczestniczenia w Orszaku Trzech Króli. Po Mszy św. o 19.00 zapraszamy na koncert kolęd.

3. Jutro I poniedziałek miesiąca. Zapraszamy na różaniec wypominkowy o godz. 18.30

4. Jutro o 20.00 w Sali św. Antoniego spotkanie rodziców dzieci wyjeżdżających na ferie zimowe do Poronina

5. Przypominamy, że od stycznia nie ma Mszy św. wieczornych . Od poniedziałku do piątku Msze św. rano o 7.00 i o 8.00, w sobotę o godz. 7.00 i 18.00. Kancelaria parafialna czynna w środy od 8.30 do 9.30 a w pilnych sprawach zapraszamy w niedziele po Mszach św.

6. Rodziców dzieci komunijnych prosimy o zapoznanie się z godzinami przymiarek strojów liturgicznych. Mierzenie odbędzie się w sobotę 25 stycznia. Godziny podane są na stronie internetowej

7. Informujemy o kursie przedmałżeńskim w naszej parafii. Kurs rozpocznie się 4 marca. Szczegóły na stronie internetowej.

8. Dziękujemy kolejnym rodzinom za spotkania w czasie wizyty duszpasterskiej. Program kolędy na kolejne dni: