Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia parafialne 07.03.2021 r. – III Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia parafialne 07.03.2021 r. – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś I niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczamy na potrzeby budowy kościoła. W tym tygodniu zostały zamontowane kolejne drzwi zewnętrzne do kościoła. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom dzięki którym możemy prowadzić prace budowlane. Dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adorację Krzyża Św. połączoną z comiesięczną modlitwą o powołania

2. Od środy rozpoczynamy nowennę do św. Józefa przed zbliżającą się uroczystością. Będziemy modlić się codziennie o godz. 17.50. Zachęcamy do składania intencji do przygotowanej puszki na bocznym ołtarzu. Przy puszce znajdują się do zabrania teksty nowenny

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 19.00 Ks. Bp. Jacek Grzybowski poświęci figurę św. Józefa ufundowaną przez mężczyzn z naszej parafii. Zapraszamy serdecznie na tę uroczystość. Jednocześnie zachęcamy do codziennej modlitwy za wstawiennictwem patrona tego roku. Dziś po mszach św. rozdajemy obrazki ze zdjęciem naszej figury i modlitwą na odwrocie.

4. Także w przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne które poprowadzi Ks. Przemysław Artemiuk profesor teologii fundamentalnej na UKSW.

5. W środę o godz. 19.30 w kaplicy spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania

6. W czwartek o godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie Koła Caritas w domu parafialnym

7. Nasza parafia organizuje letnie kolonie do Zatwarnicy w dniach 25.06-02.07. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież. Ośrodek spełnia wszystkie wymagania sanitarne. Nasza parafia będzie miała ośrodek na wyłączność. Cena wraz z ubezpieczeniem wynosi 1230 zł. Jest możliwość skorzystania z bonu turystycznego. Zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne i po odbiór kart kolonijnych dnia 14.03 o godz. 14.00 do kaplicy parafialnej. Ilość miejsc ograniczona. Wszystkie szczegóły u ks. Rafała.

8. Przy wyjściu z kaplicy można nabywać świece wielkanocne Caritas w cenie 15 zł