Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia parafialne 19. 01. 2020 r. – II Niedziela zwykła

 

Ogłoszenia parafialne 19. 01. 2020 r. – II Niedziela zwykła

1. W środę o godz. 8.00 nowenna do św. Rity. Intencje można pozostawiać w koszyku przy bocznym ołtarzu.

2. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na kurs przedmałżeński, który rozpocznie się 4 marca w środę o 19.30. Zapisy przez maila parafialnego lub bezpośrednio u księży.

3. W najbliższą sobotę 25 stycznia o godz. 19.00 zapraszamy na bal karnawałowy. Zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci. „Raduj się i daj radość innym” to hasło balu. Chcemy pomóc biednej rodzinie z par. Guzew dlatego w czasie balu będziemy zbierać ofiary na zakup pralki dla tej rodziny. Dzieci które przyjdą na bal prosimy o przyniesienie słodyczy, które dołączymy do pralki i przekażemy dzieciom z Guzewa. Zachęcamy do udziału w balu w przebraniach nawiązujących do lat dwudziestych poprzedniego wieku. Dzieci mogą uczestniczyć w dowolnych przebraniach. Prosimy o zgłoszenie chęci uczestniczenia w balu u księży lub mailem.

4. W sobotę kończymy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Na dodatkową kolędę można umówić się między 26 stycznia a 1 lutego. Prosimy o zgłoszenie chęci zaproszenia księży w tych dniach. Podsumowanie kolędy przedstawimy w niedzielę 2 lutego.

5. W kolędzie pomagali nam Ks. Jarosław i Ks. Walery z Ukrainy. Za tydzień po Mszach św. będziemy zbierać ofiary do puszek na wsparcie parafii na Ukrainie w których księża posługują.

6. Od 26 stycznia powraca zwykły układ Mszy św. w dni powszednie godz. 7.00 i 18.00, oraz stały porządek pracy kancelarii parafialnej. W czwartek 31 stycznia po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nieszpory.

7. Dziękujemy kolejnym rodzinom za spotkania w czasie wizyty duszpasterskiej. Składamy także podziękowanie za ofiary składane na budowę kościoła.