Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia parafialne 20 X 2019 r. – XIX niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne 20 X 2019 r. – XIX niedziela zwykła

1. Dziś w kościoła odbywa się liczenie wiernych uczestniczących w Mszach św. i przyjmujących Komunię św. Prosimy wiernych o powolne wychodzenie z kościoła aby ministranci mogli dokonać liczenia.

2. Zbliża się listopad, czas modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Od dziś przyjmujemy intencje do modlitwy wypominkowej. Na wyłożonych kartkach przy wyjściu z kaplicy wpisujemy imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych. W wypominkach jednorazowych modlimy się 1 i 2 listopada, a za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w oktawie Wszystkich Świętych i w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca prze cały rok na różańcu wypominkowym o godz. 17.30. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na intencje wypominkowe.

3. We wtorek zapraszamy na nowennę do św. Rity o godz. 18.00. Intencje można pozostawiać w koszyku na bocznym ołtarzu

4. W środę po różańcu ok. 19.00 w bibliotece spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas. Zapraszamy także nowe osoby które chciałyby włączyć w działalność charytatywną naszej parafii.

5. W najbliższa sobotę o godz. 19.00 w naszej szkole ministranci zapraszają parafian na mecz towarzyski.

6. Nasza parafia organizuje Bal Wszystkich Świętych 31.10 w czwartek od godz. 18.00 w Sali św. Antoniego. Zapisy w zakrystii. Koszt 10 zł.

7. Dziękujemy parafianom za prace dokończenia renowacji krzyża i stalowego ogrodzenia.

8. Dziękujemy kolejnym rodzinom za ufundowanie okien do kościoła, oraz za wszelkie ofiary na budowę kościoła. W tym tygodniu zamontowane zostały kolejne okna oraz wykonana konstrukcja wieżyczki.