Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia parafialne 21.03.2021 r. – V Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia parafialne 21.03.2021 r. – V Niedziela Wielkiego Postu

1. .Jutro 22 dzień miesiąca. Zapraszamy na nowennę do św. Rity o godz. 18.00

2. Także w dniu jutrzejszym po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem za osoby uzależnione i współuzależnione od alkoholu i innych używek. Zachęcamy do pozostawiania intencji na jutrzejszą modlitwę w skrzynce, która stoi na stoliku przy wejściu do kaplicy.

3. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień świętości życia Msze św. o godz. 7.00, 18.00 i 19.00. Na Mszy św. o 18.00 będzie można podjąć duchową adopcję za dzieci nienarodzone. Zachęcamy do tej wyjątkowej modlitwy wyrażającej naszą troskę o każde poczęte życie.

4. W sobotę o 19.00 Msza św. w intencji Kółek Żywego Różańca. Po mszy spotkanie opiekunów kół różańcowych w domu parafialnym.

5. Przy wyjściu z kaplicy można nabywać świece wielkanocne Caritas w cenie 15 zł. Caritas parafialny zbiera dary dla bezdomnych w Czerwonym Borze. Można je składać do przyszłej niedzieli włącznie przy wyjściu z kaplicy

6. Za tydzień niedziela palmowa. Liturgia rozpoczyna się przed kaplicą. Palmy będzie można nabyć przed każdą Mszą św. Dochód będzie wsparciem budowy kościoła.

7. Dzisiaj po Mszach św. wolontariusze i nauczyciele z naszej szkoły podstawowej przygotowali kiermasz świąteczny. Cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia Norberta ucznia naszej szkoły, ministranta parafii. Zachęcamy do nabywania wszelkich ozdób świątecznych.

8. Dziękujemy za wspieranie budowy naszego kościoła.