Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia parafialne 26. 01. 2020 r. – III Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne 26. 01. 2020 r. – III Niedziela zwykła

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W tym tygodniu można umówić się na dodatkową kolędę. Podsumowanie wizyty duszpasterskiej przedstawimy za tydzień.

2. Od jutra powraca zwykły układ Mszy św. w dni powszednie godz. 7.00 i 18.00, oraz stały porządek pracy kancelarii parafialnej. W środy o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Nieszpory, później Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W piątki o 18.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W soboty po Mszy św. o 7.00 różaniec

3. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o 18.00

4. Dziękujemy serdecznie za pomoc w kolędzie Księżom z Ukrainy: Ks. Waleremu i Ks. Jarosławowi. Dziś po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek na wsparcie parafii w których księża posługują.

5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na potrzeby budowy kościoła. W najbliższym tygodniu wznowimy prace przy kościele związane z przygotowaniem pokrycia dachu dachówką.