Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia parafialne 6 I 2019 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego

Ogłoszenia parafialne 6 I 2019 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego

1. Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na każdej Mszy obrzęd poświęcenia kadzidła i kredy. Kredą oznaczamy nasze domy na znak prośby o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców. Ofiary składane na kadzidło i kredę przeznaczone będą na fundusz ministrancki.

2. Dziś I niedziela miesiąca. Ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na potrzeby budowy kościoła. Po Mszy o 11.00 spotkanie koła różańcowego dzieci, a po Mszy o 19.00 zapraszamy na wspólne kolędowanie przygotowane przez wspólnotę Winnica Pana. O 20.00 w domu parafialnym spotkanie rodziców dzieci wyjeżdżających do Poronina.

3. Witamy w naszej parafii Ks. Olka z par. w Radomyślu na Ukrainie , który będzie pomagał nam w kolędzie.

4. Jutro I poniedziałek miesiąca. Rano na Mszy o 8.oo modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.

5. Przypominamy, że w trakcie trwania kolędy Msze św. w dni powszednie są o godz. 7.00 i o 8.00. Kancelaria parafialna czynna w środy od 8.30 do 9.30 a w pilnych sprawach zapraszamy w niedziele po Mszach św.

6. W sobotę o 19.30 ministranci zapraszają rodziców na wspólny mecz piłki nożnej w SP 356

7. Do 9 stycznia można składać wnioski do Studium Uwarunkowań i Zagospodarowania Przestrzennego. Radne Agnieszka Borowska i Anna Myślińska wraz z mieszkańcami przygotowały gotowe propozycje wniosków. Zapraszamy do składania podpisów i pozostawienia wypełnionych druków do zbiorczego wysłania.

8. Program kolędy: