Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Ogłoszenia parafialne 7 IV 2019 r. – V Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia parafialne 7 IV 2019 r. – V Niedziela Wielkiego Postu

 

  1. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Maciej Rożek kaw. z par. św. Jana Chrzciciela w Warszawie i Izabela Galczak z par. tut. oraz Piotr Paweł Senator z par. tut. i Marta Ewa Sowińska z par. tut.

 

  1. Dziś I niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczamy na potrzeby budowy kościoła. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00

 

  1. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, ostatnia niedziela Wielkiego Postu. W tym tygodniu ostatnie nabożeństwa drogi krzyżowej o godz. 17.30 i 18.30 oraz adoracji Krzyża Św. o godz. 20.00. Zapraszamy serdecznie. W przyszłą niedzielę kończymy zbiórkę darów żywnościowych dla bezdomnych w Czerwonym Borze.

 

  1. W Wielkim Poście od poniedziałku do czwartku o godz. 17.30 modlimy się różańcem za poszczególne osiedla parafii. Od najbliższego czwartku będziemy modlić się za mieszkańców osiedla Lewandów Leśny oraz osiedla Jasiniec

 

  1. Przy wyjściu z kaplicy można nabyć palmy, oraz wielkanocne świece Caritas. Wszystkie ofiary przeznaczamy na budowę naszej świątyni.

 

  1. Zapraszamy na pielgrzymkę do Wilna 31 maja (wyjazd o godz. 16.00), 1 i 2 czerwca. Koszt 420 zł. Program pielgrzymki na tablicy z ogłoszeniami.

 

  1. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom wspierającym prace budowlane naszej świątyni. Przypominamy i prosimy o wsparcie budowy poprzez przekazanie 1% podatku na rzecz naszej parafii, oraz informujemy o możliwości przekazania do 6 % podatku na rzecz kultu religijnego. Wszelkie informacje w zakładce „pomóż w budowie” na naszej stronie i na tablicy z ogłoszeniami.