Strona parafii Św. Szczepana w Warszawie
Header

Zmartwychwstanie

Wszystkim parafianom składamy najlepsze wielkanocne życzenia. Niech Zmartwychwstały Pan napełnia Wasze życie Swoją miłością i pokojem.

Dzisiejsza uroczystość jest także okazją do podziękowania wszystkim
parafianom którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego. Składam podziękowanie:
Ks. Andrzejowi za przygotowanie Ciemnicy, piękne przygotowanie Liturgii Triduum Paschalnego, opiekę nad Służbą Liturgiczną,
Ks. Robertowi za pomoc w czasie Wielkiego Postu, a szczególnie za wspólną modlitwę w czasie Triduum Paschalnego, piękne udekorowanie kwiatami naszej kaplicy.
Za przygotowanie Grobu Pańskiego dziękuję Państwu Grzegorzowi i Katarzynie Wronka, Iwonie Bas i Panu Mirosławowi Sznajder.
Za prace porządkowe przy kaplicy dziękuję Pani Wiesławie Słabosz i Panu Szczepanowi Wawrzeńczak, oraz Panom przygotowującym ognisko na Wielką Sobotę.
Dziękuję Pani Natalii oraz Błażejowi Kocjan za przygotowanie oprawy muzycznej, oraz wszystkim śpiewającym i czytającym w czasie Liturgii, wszystkim rodzicom dzieci które służyły jako ministranci, bielanki, psalmistki, żołnierze przy grobie.
Dziękuję całej asyście kościelnej, lektorowi Łukaszowi za opiekę nad ministrantami, Pani Kasi za opiekę nad bielankami. Wszystkim parafianom za liczny udział w Triduum Paschalnym.