Intencje Mszy św. 18 II 2024 r. – 25 II 2024 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 18 II 2024 r.


7.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
9.30- ś.p. Sebastiana Marek
11.00 – w 8 r. urodzin Wiktora Olton dziękczynna za dar życia z prośbą o Boże błog. i powierzenie opiece Matki Bożej i patronów.
12.30 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (19 greg.)
17.00 – ś.p. Jarosława Liskiewicz w 3 r. śm. oraz zm. Zofię i Włodzimierza Liśkiewicz
19.00 – ś.p. Janinę Ferenc w 30 r. śm. Kazimierza Ferenc i zm. z rodz. Ferenc i Siejbók.

Poniedziałek 19 II 2024 r.

7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Stanisława Koryckiego w 12 r. śm.
19.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (20 greg.)

Wtorek 20 II 2024 r.

7.00 – za parafian
18.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (21 greg.)
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa 21 II 2024 r.


7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Jolantę Krzemień w 3 msc po śm.
19.30 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (22 greg.)

Czwartek 22 II 2024 r.

7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
Nowenna do św. Rity
18.00 – ś.p. Kamila Trojanowskiego w msc po pogrzebie
19.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (23 greg.)

Piątek 23 II 2024 r.

7.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
17.30 – droga krzyżowa
18.00 – o dobre, zgodne z Wolą Bożą rozwiązanie sprawy Bogu wiadomej
19.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (24 greg.)
19.30 – droga krzyżowa

Sobota 24 II 2024 r.


7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (25 greg.)
19.00 – w intencji Kółek Żywego Różańca

Niedziela 25 II 2024 r.


7.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
9.30- ś.p. Jadwigę Wawrzyńczak w 5 r. śm
11.00 – ś.p. Janinę i Aleksandra Królikowskich
12.30 – ś.p. Jadwigę Jóźwik i Stanisława Kamaszewskiego w 15 r. śm.
17.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (26 greg.)
19.00 – ś.p. Adama Hyszko

Intencje Mszy św. 11 II 2024 r. – 18 II 2024 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie


Niedziela 11 II 2024 r.


7.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
9.30- ś.p. Leszka Kamienieckiego
11.00 – ś.p. Czesława (m) Kuziuk w 8 r. śm.
12.30 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (12 greg.)
17.00 – O Boże błog. dla c.r. Dziubas i dziękczynna za zimowy obóz w Poroninie
19.00 – Dziękczynna za dar życia w 11 r. urodzin Idziego z prośbą o Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla Idziego i całej rodziny

Poniedziałek 12 II 2024 r.

7.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (13 greg.)
18.00 – w 2 r. śm. Stanisławy Kudera o łąskę nieba oraz ś.p. Waldemara, Macieja, Jacka, i zm. z c. r. i dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 13 II 2024 r.

7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (14 greg.)
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa 14 II 2024 r. Środa popielcowa

7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 – ś.p. Jana Miąsko, Mariannę, Jana, Stanisława i Kazimierza Pietrasiak, Teresę Kucińską i Roberta Dybowskiego
18.00 – ś.p. Adama Banaś
19.30 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (15 greg.)

Czwartek 15 II 2024 r.

7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – o spokój duszy Filipa
19.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (16 greg.)

Piątek 16 II 2024 r.

7.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
17.30 – droga krzyżowa
18.00 – ś.p. Danutę Stefańczak
19.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (17 greg.)
19.30 – droga krzyżowa

Sobota 17 II 2024 r.


7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Jana, Mariannę i Aleksandra Miąsko, Teresę Kucińską i Roberta Dybowskiego
19.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (18 greg.)

Niedziela 18 II 2024 r.


7.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
9.30- ś.p. Sebastiana Marek
11.00 – w 8 r. urodzin Wiktora Olton dziękczynna za dar życia z prośbą o Boże błog. i powierzenie opiece Matki Bożej i patronów.
12.30 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (19 greg.)
17.00 – ś.p. Jarosława Liskiewicz w 3 r. śm. oraz zm. Zofię i Włodzimierza Liśkiewicz
19.00 – ś.p. Janinę Ferenc w 30 r. śm. Kazimierza Ferenc i zm. z rodz. Ferenc i Siejbók.

Intencje Mszy św. 4 II 2024 r. – 11 II 2024 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 4 II 2024 r.


7.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
9.30- ś.p. Piotra Łukaszewicza w 6 r. śm. i ś.p. Jadwigę Mazur w 4 r. śm.
11.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Agaty z podziękowaniem za dar życia i z prośbą o dary Ducha św. oraz opiekę Matki Bożej
12.30 –o nawrócenie oczyszczenie z przywiązań do zła z przeszłości dla Panu Bogu wiadomej osoby
17.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (5 greg.)
18.45- nowenna do św. Szczepana
19.00 – w 14 r. urodzin Natalii dziękczynna i o Boże błog dla c.r.

Poniedziałek 5 II 2024 r.

7.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (6 greg.)
17.15 – różaniec wypominkowy
18.00 – dziękczynna z okazji urodzin Marcela z prośbą o Boże błog.

Wtorek 6 II 2024 r.

7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (7 greg.)

Środa 7 II 2024 r.

7.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (8 greg.)
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 8 II 2024 r.

7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (9 greg.)

Piątek 9 II 2024 r.

7.00- ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (10 greg.)
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 10 II 2024 r.


7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (11 greg.)
19.00 – w intencji ministrantów i bielanek

Niedziela 11 II 2024 r.


7.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
9.30- ś.p. Leszka Kamienieckiego
11.00 – ś.p. Czesława (m) Kuziuk w 8 r. śm.
12.30 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (12 greg.)
17.00 – O Boże błog. dla c.r. Dziubas i dziękczynna za zimowy obóz w Poroninie
19.00 – Dziękczynna za dar życia w 11 r. urodzin Idziego z prośbą o Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla Idziego i całej rodziny

Intencje Mszy św. 28 I 2024 r. – 4 II 2024 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 28 I 2024 r.


7.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
9.30- w 40 r. urodzin Anny o Boże błog. opiekę Matki Bożej i światło Ducha Św. dla Jubilatki
11.00 –O Boże błog. dla Jarosława i Elżbiety Hebda
12.30 – ś.p. Mirosława Korlak w 3 r. śm.
17.00 – ś.p. Witolda Chyziak (28 greg.)
19.00 – O Boże błog. dla Lindy Kaim

Poniedziałek 29 I 2024 r.

7.00 – ś.p. Witolda Chyziak (29 greg.)
18.00 – w intencji Sylwii i Arka Niedzielskich w 16 r. ślubu dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę na dalsze lata dla małżonków i ich dzieci

Wtorek 30 I 2024 r.

7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Witolda Chyziak (30 greg.)

Środa 31 I 2024 r.

7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (1 greg.)

Czwartek 1 II 2024 r.

7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
Nowenna do św. Józefa
18.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (2 greg.)

Piątek 2 II 2024 r.

7.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
15.00- intencja wolna
18.00 – w 40 r. śm. Wandy Nadanej i w 6 r. śm. Józefa Słupskiego
19.00- ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (3 greg.)

Sobota 3 II 2024 r.


7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – w 6 r. ślubu Anny i Krzysztofa Buch dziękczynna z prośbą o Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla małżonków i córki
19.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (4 greg.)

Niedziela 4 II 2024 r.

7.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
9.30- ś.p. Piotra Łukaszewicza w 6 r. śm. i ś.p. Jadwigę Mazur w 4 r. śm.
11.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Agaty z podziękowaniem za dar życia i z prośbą o dary Ducha św. oraz opiekę Matki Bożej
12.30 –o nawrócenie oczyszczenie z przywiązań do zła z przeszłości dla Panu Bogu wiadomej osoby
17.00 – ś.p. Krzysztofa Chmielewskiego (5 greg.)
19.00 – w 14 r. urodzin Natalii dziękczynna i o Boże błog dla c.r.

Intencje Mszy św. 21 I 2024 r. – 28 I 2024 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 21 I 2024 r.


7.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
9.30-ś.p. Władysława Przepiórę i Stanisława Chlewickiego
11.00 –ś.p. Walentego Łukasiuk
12.30 – ś.p. Waldemara i Józefa Piwowarczyk
17.00 – w 8 r. śm. Mariusza Grabalskiego
19.00 – ś.p. Witolda Chyziak (21 greg.)

Poniedziałek 22 I 2024 r.

7.00 – ś.p. Witolda Chyziak (22 greg.)
Nowenna do św. Rity
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 23 I 2024 r.

7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Witolda Chyziak (23 greg.)

Środa 24 I 2024 r.

7.00 – ś.p. Witolda Chyziak ( 24 greg.)
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 25 I 2024 r.

7.00 – ś.p. Witolda Chyziak ( 25 greg.)
18.00 – ś.p. Adama Hyszko

Piątek 26 I 2024 r.

7.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Witolda Chyziak (26 greg.)

Sobota 27 I 2024 r.


7.00 –ś.p. Witolda Chyziak (27 greg.)
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – w intencji Kółek Żywego Różańca

Niedziela 28 I 2024 r.


7.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
9.30- w 40 r. urodzin Anny o Boże błog. opiekę Matki Bożej i światło Ducha Św. dla Jubilatki
11.00 –O Boże błog. dla Jarosława i Elżbiety Hebda
12.30 – ś.p. Mirosława Korlak w 3 r. śm.
17.00 – ś.p. Witolda Chyziak (28 greg.)
19.00 – O Boże błog. dla Lindy Kaim

Intencje Mszy św. 14 I 2024 r. – 21 I 2024 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 14 I 2024 r.


7.30 – ś.p. Genowefę Pszczółkowską z okazji imienin , ś.p. Wiesława Pszczółkowskiego, Władysława Marek, Zofię Marek i Benedykta Marek
9.30-ś.p. Tadeusza Przybyłowskiego w r. śm.
11.00 – o wszelkie potrzebne łaski dla Moniki
12.30 – ś.p. Witolda Chyziak (14 greg.)
17.00 – za dusze w czyśću cierpiące
19.00 –ś.p. Bronisławę i Stanisława Woźniaków

Poniedziałek 15 I 2024 r.

7.00 – ś.p. Witolda Chyziak (15 greg.)
18.00 –dziękczynna z okazji urodzin Kingi Dadas z prośbą o Boże błog. opiekę Matki Bożej oraz o wszelkie potrzebne łaski

Wtorek 16 I 2024 r.

7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Witolda Chyziak (16 greg.)

Środa 17 I 2024 r.

7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Witolda Chyziak ( 17 greg.)

Czwartek 18 I 2024 r.

7.00 – ś.p. Witolda Chyziak ( 18 greg.)
18.00 – ś.p. Mariannę i Stanisława Kwiecińskich i Stanisławę Jaroszewicz

Piątek 19 I 2024 r.

7.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – ś.p. Witolda Chyziak (19 greg.)

Sobota 20 I 2024 r.


7.00 –ś.p. Witolda Chyziak (20 greg.)
18.00 – ś.p. Andrzeja Kotlińskiego w 16 r. śm.
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 21 I 2024 r.


7.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
9.30-ś.p. Władysława Przepiórę i Stanisława Chlewickiego
11.00 –ś.p. Walentego Łukasiuk
12.30 – ś.p. Waldemara i Józefa Piwowarczyk
17.00 – w 8 r. śm. Mariusza Grabalskiego
19.00 – ś.p. Witolda Chyziak (21 greg.)

Intencje Mszy św. 7 I 2024 r. – 14 I 2024 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 7 I 2024 r.


7.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
9.30-ś.p.Jadwigę i Franciszka Kamińskich, Zofię i Władysława Pułów, Janinę i Henryka Hudonów, Wiesława Pułę, Leokadię i Józefa Bednarczyków
11.00 – w intencji Apolonii Olejarczyk w 14 r. urodz. dziękczynno-błagalna
12.30 – ś.p. Jolantę Dłutek, Alinę i Jana Pamięta, Reginę i Kazimierza Dłutek
17.00 – ś.p. Witolda Chyziak (7 greg.)
19.00 –ś.p. Mariannę Domitrz i Edwarda Domitrz

Poniedziałek 8 I 2024 r.

7.00 – ś.p. Witolda Chyziak (8 greg.)
8.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Bogdana Kopczyńskiego

Wtorek 9 I 2024 r.

7.00 – za parafian
8.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Witolda Chyziak ( 9 greg.)

Środa 10 I 2024 r.

7.00 – ś.p. Witolda Chyziak ( 10 greg.)
8.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Eugeniusza Domitrz

Czwartek 11 I 2024 r.

7.00 – intencja wolna
8.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Witolda Chyziak ( 11 greg.)

Piątek 12 I 2024 r.

7.00- ś.p. Witolda Chyziak (12 greg.)
8.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – śp. Jolantę Krzemień w 2 msc po śmierci

Sobota 13 I 2024 r.


7.30 –ś.p. Witolda Chyziak (13 greg.)
18.00 – w intencji całej rodziny z podziękowaniem za miniony rok, oraz o Boże błog. i opiekę w nowym roku i łaskę zdrowia dla rodziców Haliny i Sławomira
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 14 I 2024 r.


7.30 – ś.p. Genowefę Pszczółkowską z okazji imienin , ś.p. Wiesława Pszczółkowskiego, Władysława Marek, Zofię Marek i Benedykta Marek
9.30-ś.p. Tadeusza Przybyłowskiego w r. śm.
11.00 – o wszelkie potrzebne łaski dla Moniki
12.30 – ś.p. Witolda Chyziak (14 greg.)
17.00 – za dusze w czyśću cierpiące
19.00 –ś.p. Bronisławę i Stanisława Woźniaków

Intencje Mszy św. 31 XII 2023 r. – 7 I 2024 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela Świętej Rodziny 31 XII 2023 r.

7.30 – w 2 r. śmierci Jana Dworak i ś.p. Alicję i Krzysztofa Dworak
9.30- ś.p. Krystynę i Aleksandra Tyborowicz w r. śm. i ś.p. Stanisławę Trębicką
11.00 – ś.p. Tadeusza Wawrzyńczak w 24 r. śm.
12.30 – Dziękczynna za dar sakramentu małżeństwa Małgorzaty i Roberta Nasiadka w 10 r. ślubu i za córkę Salomeę Miriam
17.00 –ś.p. Leszka Sajnóg w 30 r. śm.
19.00 – za parafian

Poniedziałek 1 I 2024 r. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

7.30 – w 41 r. śm. Jana Nadanego i w 28 r. śm. Józefa Szczepaniaka
9.30- za dusze w czyśćcu cierpiące
11.00 – ś.p. Witolda Chyziak ( 1 greg.)
12.30 –ś.p. Adama Banaś w 2 r. śm.
18.15 –różaniec wypominkowy
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 2 I 2024 r.

7.00 – za parafian
8.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ś.p. Witolda Chyziak ( 2 greg.)

Środa 3 I 2024 r.

7.00 – ś.p. Witolda Chyziak ( 3 greg.)
8.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 4 I 2024 r.

7.00 – ś.p. Witolda Chyziak ( 4 greg.)
8.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
Nowenna do św. Józefa
18.00 – w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 5 I 2024 r.

7.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
15.00 – o wszelkie potrzebne łaski dla rodziny i pozytywne rozwiązanie spraw
18.00 – o zgodę, jedność w rodzinie i pozytywne rozwiązanie spraw
19.00 – ś.p. Witolda Chyziak (5 greg.)

Sobota 6 I 2024 r. Uroczystość Objawienia Pańskiego

7.30 – intencja wolna
9.30- ś.p. Rozalię, Jana, Henryka, Danutę, Bernardetę Mrozów, zm. z rodz. Mrozów, Szulów i Wołoszynów
11.00 – ś.p. Józefa Kmiecika w 17 r. śm
12.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 – ś.p. Witolda Chyziak (6 greg.)
19.00 – intencja wolna

Niedziela 7 I 2024 r.


7.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
9.30-ś.p.Jadwigę i Franciszka Kamińskich, Zofię i Władysława Pułów, Janinę i Henryka Hudonów, Wiesława Pułę, Leokadię i Józefa Bednarczyków
11.00 – w intencji Apolonii Olejarczyk w 14 r. urodz. dziękczynno-błagalna
12.30 – ś.p. Jolantę Dłutek, Alinę i Jana Pamięta, Reginę i Kazimierza Dłutek
17.00 – ś.p. Witolda Chyziak (7 greg.)
19.00 –ś.p. Mariannę Domitrz i Edwarda Domitrz

Niedziela 24 XII 2023 r.

7.30 – ś.p. Halinę Marek, Stanisława Marek, Janusza Marek i Zbigniewa Marek
9.30- ś.p. Adama Hyszko i ś.p. Jana Paruch w 30 r. śm
11.00 – intencja wolna
12.30 –intencja wolna

22.00 – Pasterka. Za parafian

Poniedziałek 25 XII 2023 r. -Boże Narodzenie

7.30 – ś.p. Ks. Prałata Szczepana Stalpińskiego
9.30- ś.p. Kazimierza, Stanisławę, Tadeusza, Dariusza i Krzysztofa Tarnowskich
11.00 – Z prośbą o Boże błogosławieństwo, nieustającą opiekę Matki Bozej, łaskę zdrowia i światło Ducha św. w 22 r. ślubu Agnieszki i Piotra oraz ich synów Sergiusza i Szymona
12.30 – zm. z rodz. Piotrowskich, Czyżewskich, Dudzińskich i Kowalewskich
17.00 – intencja wolna
19.00 –ś.p. Mariana

Wtorek 26 XII 2023 r. -Odpust parafialny, święto św. Szczepana

7.30 –zajęta
9.30- ś. p. Czesławę Mostkiewicz i ś. p. Joannę Kolasińską
11.00 –śp. Franciszka w 44 r. i ś.p. Anielę Mochackich oraz ś.p Stanisławę Ślusarczyk
12.30 –za parafian
19.00 –ś.p. Władysława i Antoninę Truchel

Środa 27 XII 2023 r.

7.00 – intencja wolna
18.00 – intencja wolna

Czwartek 28 XII 2023 r.

7.00 – intencja wolna
18.00 – intencja wolna

Piątek 29 XII 2023 r.

7.00- intencja wolna
18.00 – intencja wolna

Sobota 30 XII 2023 r.


7.00 – intencja wolna
18.00 – w intencji Tadeusza Grzywacz z okazji urodzin o łaskę zdrowia i szczęśliwy przebieg operacji
19.00 – w intencji Kółek Żywego Różańca

Niedziela 31 XII 2023 r. Niedziela Świętej Rodziny


7.30 – w 2 r. śmierci Jana Dworak i ś.p. Alicję i Krzysztofa Dworak
9.30- ś.p. Krystynę i Aleksandra Tyborowicz w r. śm. i ś.p. Stanisławę Trębicką
11.00 – ś.p. Tadeusza Wawrzyńczak w 24 r. śm.
12.30 – Dziękczynna za dar sakramentu małżeństwa Małgorzaty i Roberta Nasiadka i za córkę Salomeę Miriam
17.00 –ś.p. Leszka Sajnóg w 30 r. śm.
19.00 – intencja wolna

Intencje Mszy św. 17 XII 2023 r. – 24 XII 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 17 XII 2023 r.

7.30 – ś.p. Teodozję Jędrzejczyk w 6 r. śm. i ś.p. Stanisława Jędrzejczyk
9.30- ś.p. Kazimierę i Tadeusza Lutek oraz ich córkę Krystynę Wójcik
11.00 – z okazji 50 urodzin Pawła Maciążka z prośbą o błog. i dalszą opiekę, zdrowie dla Jubilata i jego żony oraz córki
12.30 – w 2 r. śm. Stanisława Siwik
17.00- ś.p. Edwarda Przeździeckiego i zm. z rodz. Przeździeckich: Aleksandra i Reginę Kalinowskich
19.00 – ś.p. Henryka Jachna w 16 r. śm.

Poniedziałek 18 XII 2023 r.

6.45- intencja wolna
10.00- intencja wolna
18.00 – ś. p. Stanisławę Mroczek w 3 r. śm.
19.30 – za wszystkie osoby uzależnione i współuzależnione oraz za środowiska promujące abstynencję, szczególnie za członków Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w naszej diecezji

Wtorek 19 XII 2023 r.

6.45 – intencja wolna
10.00 – intencja wolna
18.00 –ś.p. Władysława Szepietowskiego
19.30 – intencja wolna

Środa 20 XII 2023 r.

6.45 – intencja wolna
18.00 – o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Tomka
19.00 – intencja wolna

Czwartek 21 XII 2023 r.

6.45 – intencja wolna
18.00 – ś.p. Jana Purzyckiego w 3 r. śm.
19.00 – intencja wolna

Piątek 22 XII 2023 r.
6.45- intencja wolna
18.00 – zajęta
19.00 – w intencji Antoniego o pomyślne zdanie matury i potrzebne łaski

Sobota 23 XII 2023 r.
6.45 – ś.p. Janinę i Stanisława Wójtowicz, Genowefę i Czesława Kraśnickich, Leokadię i Stanisława Wójcik
18.00 – ś.p. Jana Chilkiewicz
19.00 – intencja wolna

Niedziela 24 XII 2023 r. – IV niedziela adwentu


7.30 – ś.p. Halinę Marek, Stanisława Marek, Janusza Marek i Zbigniewa Marek
9.30- ś.p. Adama Hyszko i ś.p. Jana Paruch w 30 r. śm
11.00 – intencja wolna
12.30 –intencja wolna

22.00 – Pasterka. Za parafian

Intencje Mszy św. 10 XII 2023 r. – 17 XII 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie


Niedziela 10 XII 2023 r.

7.30 – Wiesława Pszczółkowskiego z okazji imienin, Genowefę Pszczółkowską, Władysława, Zofię, Benedykta Marek
9.30- ś.p. Jerzego i Marię Buczek i ich córkę Elżbietę Skwara
11.00 – w 40 r. urodzin Marka, dziękczynna za dar życia, oraz o łaskę zdrowia, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marka i całej rodziny
12.30 – w intencji Salomei Miriam Nasiadka z okazji 6 urodzin dziękczynna za dar życia i o Boże błog.
17.00- ś.p. Janusza Mazur (greg. 26)
19.00 – w intencji Antoniego Leńczuk z okazji 18 urodzin dziękczynno-błagalna

Poniedziałek 11 XII 2023 r.

6.45- w intencji Antoniny Jasek z okazji 10 urodzin dziękczynno-błagalna
18.00 –Dziękczynna za 50 lat życia Andrzeja z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 27)


Wtorek 12 XII 2023 r.

6.45 – ś.p. Jadwigę i Zygmunta Dudzińskich w r. śm.
18.00 –w intencji wspólnoty Anonimowych Alkoholików
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 28)

Środa 13 XII 2023 r.

6.45 – w 1 r. urodzin Gabrysi Podsiadło dziękczynno-błagalna i o potrzebne łaski dla Rodziców
18.00 – ś.p. Janinę Krzemień w miesiąc po śmierci
19.00 –ś.p. Janusza Mazur (greg. 29)

Czwartek 14 XII 2023 r.

6.45 – ś.p. Sławomira Urbańskiego w 18 r. śm.
18.00 – o szczęśliwe rozwiązanie
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 30)

Piątek 15 XII 2023 r.


6.45- intencja wolna
18.00 – o stałą i dobrą pracę dla Małgorzaty i Boże błog. oraz opiekę Matki Bożej dla niej i jej syna
19.00 – w intencji Maksymiliana z okazji 17 urodzin dziękczynno-błagalna

Sobota 16 XII 2023 r.


6.45 – ś.p. Prałata Wacława Karłowicza w r. śm.
17.00- ślub
18.00 – w 21 r. urodzin Maksymiliana Łukaszewicz dziękczynno-błagalna
19.00 – ś.p. Krystynę Birek

Niedziela 17 XII 2023 r.


7.30 – ś.p. Teodozję Jędrzejczyk w 6 r. śm. i ś.p. Stanisława Jędrzejczyk
9.30- ś.p. Kazimierę i Tadeusza Lutek oraz ich córkę Krystynę Wójcik
11.00 – z okazji 50 urodzin Pawła Maciążka z prośbą o błog. i dalszą opiekę, zdrowie dla Jubilata i jego żony oraz córki
12.30 – w 2 r. śm. Stanisława Siwik
17.00- ś.p. Edwarda Przeździeckiego i zm. z rodz. Przeździeckich: Aleksandra i Reginę
19.00 – ś.p. Henryka Jachna w 16 r. śm.

Intencje Mszy św. 3 XII 2023 r. – 10 XII 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie


Niedziela 3 XII 2023 r.

7.30 – ś.p. Jana Jabłonowskiego w 3 r. śm. o Boże Miłosierdzie i łaskę zbawienia
9.30- ś.p. Irenę Przybyłowską w r. śm.
11.00 – ś.p. Katarzynę i Szczepana Szydłowskich i zm. z rodz. Szantyków i Szydłowskich
12.30 – z okazji urodzin Dagny Juszkiewicz dziękczynna za dar życia i o Boże błog.
17.00- ś.p. Janusza Mazur (greg. 19)
19.00 –ś.p. Basię, Józefa Jaśkiewiczów, oraz Zofię i Stanisława Kilian


Poniedziałek 4 XII 2023 r.

6.45- ś.p. Barbarę Kołodziejek
17.15 – różaniec wypominkowy
18.00 –ś.p. Bogdana i Alinę Alberty, Zofię, Władysława i Benedykta Marek
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 20)


Wtorek 5 XII 2023 r.

6.45 – ś. p. Zofię Bardian w 1 r. śm.
18.00 –ś.p. Mariana Fabiańskiego
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 21)


Środa 6 XII 2023 r.

6.45 – intencja wolna
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 –ś.p. Janusza Mazur (greg. 22)

Czwartek 7 XII 2023 r.

6.45 – w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
18.00 – ś.p. Marka Szlubowskiego w 12 r. śm.
Nowenna do św. Józefa
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 23)

Piątek 8 XII 2023 r. Niepokalane Poczęcie NMP

6.45- intencja wolna
12.00 – w 11 r. śm. Krzysztofa Chmielewskiego
18.00 – w intencji Mai z okazji 14 urodzin dziękczynna i o potrzebne łaski
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 24)

Sobota 9 XII 2023 r.


6.45 – intencja wolna
18.00 – o łaskę naprawy relacji i rozkwitu miłości w małżeństwie oraz wzajemnego wybaczenia i pojednania w rodzinie
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 25)

Niedziela 10 XII 2023 r.


7.30 – Wiesława Pszczółkowskiego z okazji imienin, Genowefę Pszczółkowską, Władysława, Zofię, Benedykta Marek
9.30- ś.p. Jerzego i Marię Buczek i ich córkę Elżbietę Skwara
11.00 – w 40 r. urodzin Marka, dziękczynna za dar życia, oraz o łaskę zdrowia, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marka i całej rodziny
12.30 – w intencji Salomei Miriam Nasiadka z okazji 6 urodzin dziękczynna za dar życia i o Boże błog.
17.00- ś.p. Janusza Mazur (greg. 26)
19.00 – w intencji Antoniego Leńczuk z okazji 18 urodzin dziękczynno-błagalna

Intencje Mszy św. 26 XI 2023 r. – 3 XII 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie


Niedziela 26 XI 2023 r.

7.30 – zajęta
9.30- w intencji Stanisława Węgrzyniaka z okazji 8 urodzin
11.00 –ś.p. Piotra Głowaczewskicgo w 1 r. śm.
12.30 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 26)
17.00- ś.p. Janusza Mazur (greg. 12)
19.00 –ś.p. Czesławę Mostkiewicz i ś.p. Joannę Kolasińską

Poniedziałek 27 XI 2023 r.

7.00- ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 27)
18.00 –w intencji Piotra Juszkiewicza z okazji urodzin
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 13)

Wtorek 28 XI 2023 r.

7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 28)
18.00 – w intencji taty – Zdzisława o Boże błog z okazji urodzin i imienin
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 14)

Środa 29 XI 2023 r.

7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 29)
18.00 – w intencji Tomasza z okazji 40 urodzin o zdrowie, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia
19.00 –ś.p. Janusza Mazur (greg. 15)

Czwartek 30 XI 2023 r.

7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 30)
18.00 – ś.p Zofię, Stanisława, Joannę i zm. z rodz. Wilk i Tracz
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 16)

Piątek 1 XII 2023 r. I piątek miesiąca

7.00- ś.p. Dominika o łaskę nieba i o pokój w sercu po stracie syna dla Krzysztofa i Reginy, oraz za żonę i dzieci
15.00- w intencji Juliana i Dominiki z okazji rocznicy urodzin dziękując za dotychczasowe łaski i dary z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę oraz dary Ducha św.
18.00 – w intencji Joachima Juszkiewicz z okazji urodzin dziękczynna za dar życia i o Boże błog.
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 17)

Sobota 2 XII 2023 r. I sobota miesiąca

7.00 – zajęta
18.00 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. opiekę Maryi i dar zdrowia dla Janusza Dubejko
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 18)

Niedziela 3 XII 2023 r. I niedziela miesiąca

7.30 – ś.p. Jana Jabłonowskiego w 3 r. śm. o Boże Miłosierdzie i łaskę zbawienia
9.30- ś.p. Irenę Przybyłowską w r. śm.
11.00 – ś.p. Katarzynę i Szczepana Szydłowskich i zm. z rodz. Szantyków i Szydłowskich
12.30 – z okazji urodzin Dagny Juszkiewicz dziękczynna za dar życia i o Boże błog.
17.00- ś.p. Janusza Mazur (greg. 19)
19.00 –ś.p. Basię, Józefa Jaśkiewiczów, oraz Zofię i Stanisława Kilian

Intencje Mszy św. 19 XI 2023 r. – 26 XI 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 19 XI 2023 r.

7.30 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 19)
9.30- Dziękczynno-błagalna w intencji Gabrysi z okazji 16 r. urodzin
11.00 –ś.p. Władysławę Grześ w 1 r. śm.
12.30 –w intencji Salomei Miriam Nasiadka z okazji imienin o Boże błog. i opiekę NMP
17.00- ś.p. Janusza Mazur (greg. 5)
19.00 – ś.p. Marię Nieciecką w 6 r. śm. i Antoniego Niecieckiego

Poniedziałek 20 XI 2023 r.

7.00- ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 20)
18.00 –ś.p. Krystynę, Edmunda i Ryszarda Dłutowskich
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 6)

Wtorek 21 XI 2023 r.

7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 21)
18.00 –w 1 r. śm. Janiny Łukasiewicz
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 7)

Środa 22 XI 2023 r.

7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 22)
Nowenna do św. Rity
18.00 –w intencji Antoniego o pomyślne zdanie matury i potrzebne łaski
19.00 –ś.p. Janusza Mazur (greg. 8)

Czwartek 23 XI 2023 r.

7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 23)
18.00 – ś.p. Jana Piwońskiego w r. śm.
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 9)

Piątek 24 XI 2023 r.


7.00- ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 24)
18.00 – w intencji Joachima Juszkiewicz z okazji urodzin dziękczynna za dar życia i o Boże błog.
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 10)

Sobota 25 XI 2023 r.


7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 25)
18.00 – ś.p. Adama Hyszko
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 11)

Niedziela 26 XI 2023 r.

7.30 – zajęta
9.30- w intencji Stanisława Węgrzyniaka z okazji 8 urodzin
11.00 –ś.p. Piotra Głowaczewskicgo w 1 r. śm.
12.30 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 26)
17.00- ś.p. Janusza Mazur (greg. 5)
19.00 –ś.p. Czesławę Mostkiewicz i ś.p. Joannę Kolasińską

Intencje Mszy św. 12 XI 2023 r. – 19 XI 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 12 XI 2023 r.

7.30 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 12)
9.30- ś.p. Krzysztofa Kaczmarczyka
11.00 –w intencji Oskara w 14 r. urodzin dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Bożą
12.30 –ś.p. Stefanię Olton w 3 r. śm.
17.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – w intencji Szymona Jasek z okazji 15 urodzin dziękczynno-błagalna

Poniedziałek 13 XI 2023 r.

7.00- ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 13)
18.00 –ś.p. Janusza, Eugeniusza i Raisę
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 14 XI 2023 r.

7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 14)
18.00 –O Boże błog. i powrót do zdrowia dla Czesławy
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa 15 XI 2023 r.

7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 15)
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 –ś.p. Janusza Mazur (greg. 1)

Czwartek 16 XI 2023 r.

7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 16)
18.00 –o łaskę zdrowia dla Jolanty Wiśniewskiej
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 2)

Piątek 17 XI 2023 r.


7.00- ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 17)
18.00 –ś.p. Honoratę Łuczkiewicz w 17 r. śm.
19.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 3)

Sobota 18 XI 2023 r.


7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 18)
18.00 – ś.p. Janusza Mazur (greg. 4)
19.00 – w intencji wspólnoty bielanek

Niedziela 19 XI 2023 r.

7.30 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 19)
9.30- Dziękczynno-błagalna w intencji Gabrysi z okazji 16 r. urodzin
11.00 –ś.p. Stanisławę Grześ w 1 r. śm.
12.30 –w intencji Salomei Miriam Nasiadka z okazji imienin o Boże błog. i opiekę NMP
17.00- ś.p. Janusza Mazur (greg. 5)
19.00 – ś.p. Marię Nieciecką w 6 r. śm. i Antoniego Niecieckiego

Intencje Mszy św. 5 XI 2023 r. – 12 XI 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 5 XI 2023 r.

7.30 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 5)
9.30- ś.p. Kazimierę, Zygmunta, Stefana, Jacka, Leszka Grzębkowskich, Stanisława, Annę i Eugeniusza Górskich
11.00 –ś.p. Katarzynę, Antoniego, Mariannę i Wojciecha
12.30 –ś.p. Marka Mróz
17.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – ś.p. Mariana Cieślę, Annę, Jadwigę, Adama i Stanisława Koronów

Poniedziałek 6 XI 2023 r.

7.00- ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 6)
18.00 – ś.p. Irenę-Elżbietę Rejniak
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 7 XI 2023 r.

7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 7)
18.00 – w intencji wspólnoty Anonimowych Alkoholików
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa 8 XI 2023 r.

7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 8)
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – ś.p. Kazimierza w 15 r. śm.i zm z rodz. Kucharczyków

Czwartek 9 XI 2023 r.

7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 9)
18.00 – w intencji Karoliny o Boże prowadzenie, wytrwałość w wierze i pokój w sercu
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek 10 XI 2023 r.

7.00- ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 10)
18.00 – ś.p Jerzego Sowulę, Kazimierę i Eugeniusza Kwapińskich
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 11 XI 2023 r.

7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 11)
12.00 – w intencji Ojczyzny
18.00 – w intencji Bartosza (ministranta) z okazji 10 urodzin
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 12 XI 2023 r.

7.30 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 12)
9.30- ś.p. Krzysztofa Kaczmarczyka
11.00 –w intencji Oskara w 14 r. urodzin dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Bożą
12.30 –ś.p. Stefanię Olton w 3 r. śm.
17.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – w intencji Szymona Jasek z okazji 15 urodzin dziękczynno-błagalna

Intencje Mszy św. 29 X 2023 r. – 5 XI 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 29 X 2023 r.

7.30 – w intencji Panu Bogu wiadomej
9.30- z okazji 84 urodzin Józefa Cygana dziękczynno-błagalna
11.00 – ś.p. Piotra Wronę w 8 r. śm.
12.30 – w 50 r. ślubu Teresy i Ryszarda Głębockich dziękczynno-błagalna i za dzieci Arkadiusza z Sylwią i Kamilem oraz Rafała z Ewą i Bartoszem
17.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 29)
19.00 – w 6 r. śm. Janiny Przetackiej

Poniedziałek 30 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 23)
18.00 – intencja wolna
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 31 X 2023 r.

7.00 – za parafian
18.00 – intencja wolna
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa 1 XI 2023 r. – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.30 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 1)
9.30 – ś.p. Eleonorę i Jana Purzyckich
11.00 – ś.p. Andrzeja Romaniuk
12.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – ś.p. Ks. Prałata Szczepana Stalpińskiego

Czwartek 2 XI 2023 r. – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

7.00- ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 2)
12.00 – intencja wolna
18.00 – w intencji kapłanów posługujących w parafii i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek 3 XI 2023 r. I piątek miesiąca

7.00- ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 2)
15.00 – intencja wolna
18.00 – Stefana i Władysławę Horbaczewskich i ich zmarłych rodziców
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 4 XI 2023 r. I sobota miesiąca

7.00 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 2)
12.00- chrzest
18.00 – ś.p. Józefa i Waldemara Piwowarczyk
19.00 – w 3 r. śm. Karola Kręt

Niedziela 5 XI 2023 r.

7.30 – ś.p. Janusza Pańczyszyn (greg. 2)
9.30- ś.p. Kazimierę, Zygmunta, Stefana, Jacka, Leszka Grzębkowskich, Stanisława, Annę i Eugeniusza Górskich
11.00 –intencja wolna
12.30 –ś.p. Marka Mróz
17.00- za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – ś.p. Mariana Cieślę, Annę, Jadwigę, Adama i Stanisława Koronów

Intencje Mszy św. 22 X 2023 r. – 29 X 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 22 X 2023 r.

7.30 – w intencji Łukasza i Katarzyny Wnuk w 1 r. sakramentu małżeństwa dziękczynno-błagalna
9.30- w intencji Andrzeja Węgrzyniaka z okazji 48 urodzin dziękczynno-błagalna
11.00 – ś.p. Mariannę Brykowską w 7 r. śm.
12.30 – ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 22)
17.00-ś.p. Krystynę Birek w pół roku po śmierci
19.00 –w intencji Antoniego o pomyślne zdanie matury i potrzebne łaski

Poniedziałek 23 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 23)
18.00 – w 20 r. ślubu Grzegorza i Sylwii Woch , oraz z okazji urodzin Sylwii, dziękczynna za dar wspólnego życia i za syna Oliwiera
19.00 – ś.p Franciszka Lassak

Wtorek 24 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 24)
18.00 – w intencji Beaty, Katarzyny, Ireny Kowrach o Boże błog. i potrzebne łaski w życiu
19.00 – ś.p. Agnieszkę Dańko

Środa 25 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 25)
18.00 – ś.p Adama Hyszko
19.00 – ś.p. Franciszka Matyga

Czwartek 26 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 26)
18.00 – ś.p. Kazimierę Radzik
19.00 – ś.p. Czesławę Mostkiewicz i ś.p. Joannę Kolasińską

Piątek 27 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 27)
18.00 – ś.p. Tadeusza Paska z okazji imienin
19.00 – ś.p. Irenę Walkosz

Sobota 28 X 2023 r.

7.00 – ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 28)
18.00 – ś.p. Alfeo Klauser
19.00 – w 50 r. sakramentu małżeństwa Marianny i Tadeusza Jackiewicz, oraz dziękczynna za dar życia w dniu urodzin

Niedziela 29 X 2023 r.

7.30 – w intencji Panu Bogu wiadomej
9.30- z okazji 84 urodzin Józefa Cygana dziękczynno-błagalna
11.00 – ś.p. Piotra Wronę w 8 r. śm.
12.30 – w 50 r. ślubu Teresy i Ryszarda Głębockich dziękczynno-błagalna i za dzieci Aleksa z Sylwią i Kamilem oraz Rafała z Ewą i Bartoszem
17.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 29)
19.00 – w 6 r. śm. Janiny Przetackiej

Intencje Mszy św. 15 X 2023 r. – 22 X 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 15 X 2023 r.

7.30 – ś.p. Teresę Gromada
9.30- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 15)
11.00 – o łaskę życia wiecznego dla Ani Walkiewicz
12.30 – ś.p. Jadwigę Jóźwik w dniu imienin Leokadię, Józefa, Jana Jóźwik
17.00- ś.p. Teresę Kucińską w 2 r. śm
19.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 24 r. urodzin Wiktorii

Poniedziałek 16 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 16)
18.00 –ś.p. Zofię Sopiarz
19.00 –ś.p. Reginę Kazimierza Sójka, Paulinę i Ludwika Jobkiewicz

Wtorek 17 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 17)
18.00 –o wszelkie potrzebne łaski i opiekę Bożą dla Wiktorii z okazji 13 urodzin
19.00 –ś.p. Adama Sopiarz

Środa 18 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 18)
18.00 –intencja wolna
19.00 –ś.p. Marię Sopiarz

Czwartek 19 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 19)
18.00 – ś.p Macieja Wolak w 4 r. śm.
19.00 – ś.p. Bronisława Sopiarz

Piątek 20 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 20)
18.00 –ś.p. Irenę w 5 r. śm i wszystkich zmarłych z rodz. Żaków, Kochmanów, Kozaków, Witkowskich, Kisielewskich i Pakosińskich
19.00 – ś.p. Władysława Sopiarz

Sobota 21 X 2023 r.

7.00 – ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 21)
18.00 – Dziękczynna za 92 lata życia Janiny Orłowskiej
19.00 – ś.p. Marię Pańszczyk

Niedziela 22 X 2023 r.

7.30 – w intencji Łukasza i Katarzyny Wnuk w 1 r. sakramentu małżeństwa dziękczynno-błagalna
9.30- w intencji Andrzeja Węgrzyniaka z okazji 48 urodzin dziękczynno-błagalna
11.00 – ś.p. Mariannę Brykowską w 7 r. śm.
12.30 – ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 22)
17.00-ś.p. Krystynę Birek w pół roku po śmierci
19.00 –w intencji Antoniego o pomyślne zdanie matury i potrzebne łaski

Intencje Mszy św. 8 X 2023 r. – 15 X 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 8 X 2023 r.

7.30 – w 2 r. ślubu Iwony i Jarosława Mazurkiewicz i w 1 r. urodzin Szymona
9.30- w intencji Katarzyny i Andrzeja Węgrzyniak z okazji 7 r. ślubu i za Stanisława z okazji rocz. chrztu św.
11.00 –Dziękczynno-błagalna w 18 r. urodzin Joanny Sobuckiej o Boże błog. i opiekę NMP oraz dziękczynno-błagalna za rodziców Danutę i Piotra w 30 r. ślubu o poiekę NMP dla całej rodziny
12.30 – ś.p. Agnieszkę Piotrowską w 6 r. śm
17.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 8)
19.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Danuty i Edwarda w r. ślubu o Boże błog i opiekę NMP

Poniedziałek 9 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 9)
18.00 –ś.p. Bogdana Włosek i Franciszkę Serewa
19.00 –dziękczynno-błagalna za Marka i jego rodzinę oraz za jego rodziców chrzestnych

Wtorek 10 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 10)
18.00 – w intencji wspólnoty Anonimowych Alkoholików
19.00 – o powrót do zdrowia dla Agnieszki Sujak

Środa 11 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 11)
18.00 –w intencji Anity Wójcik dziękczynno-błagalna z okazji urodzin z podziękowaniem za dar życia i o Boże błog.
19.00 –ś.p. Alicję Ziemiańczyk

Czwartek 12 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 12)
18.00 – ś.p. Jana i Mariannę Pietrasiak, ś.p. Roberta Dybowskiego, Teresę Kucińską i Jana Miąsek
19.00 – 1) w intencji Karola o Boże błog w dniu imienin
2)w intencji wspólnoty Lektorów i ministrantów w dniu wspomnienia patrona bł. Carlo Acutisa

Piątek 13 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 13)
18.00 – o łaskę zdrowia dla Adama Deszczyńskiego
19.00 – o Boże błog. dla Cezarego Kaim z okazji 3 urodzin

Sobota 14 X 2023 r.

7.00 – ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 14)
18.00 – ś.p. Stanisława (m) Młota
Różaniec ulicami parafii

Niedziela 15 X 2023 r.

7.30 – ś.p. Teresę Gromada
9.30- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 15)
11.00 – o łaskę życia wiecznego dla Ani Walkiewicz
12.30 – ś.p. Jadwigę Jóźwik w dniu imienin Leokadię, Józefa, Jana Jóźwik
17.00- ś.p. Teresę Kucińską w 2 r. śm
19.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 24 r. urodzin Wiktorii

Intencje Mszy św. 1 X 2023 r. – 8 X 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 1 X 2023 r.

7.30 – zmarłych z rodziny Grudzień
9.30- w intencji Katarzyny i Adama w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog.
11.00 – Dziękczynno-błagalna z okazji 2 urodzin Aleksandra Jakubowskiego
12.30 – ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 1)
17.00- ś.p. Halinę Marek w 2 r. śm. Stanisława Marek, Zbigniewa i Andrzeja Marek
19.00 – w intencji Kingii Olton z okazji 13 urodzin o Boże błog. i opiekę patronki

Poniedziałek 2 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 2)
18.00 –w intencji Małgorzaty o wyprostowanie ścieżek życiowych i o Boże błog. oraz opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów
19.00 –Dziękczynno-błagalna w intencji Anny i Jarosława z racji 22 r. ślubu o Boże błog i opiekę Matki Bożej

Wtorek 3 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 3)
18.00 –ś.p Ireneusza, Henrykę, Janinę , Kleofasa, Mirosława, Hannę Dudkowskich
19.00 – ś.p. Iwonę Madej

Środa 4 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 4)
18.00 –za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 –ś.p. Genowefę, Feliksa, Barbarę Eugeniusza i Jerzego Gwiazdów

Czwartek 5 X 2023 r.

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 5)
18.00 – o powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji Kapłanów posługujących w naszej parafii
19.00 – ś.p. Rozalię i Tomasza …

Piątek 6 X 2023 r. I piątek miesiąca

7.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 6)
15.00 – w 4 r. śm. Danuty Stefańczak
18.00 –ś.p Mariannę i Zdzisława Ziemińskich, Edwarda Maciąga, Barbarę Białecką
19.00 –w 30 r. śm. Anieli oraz za ś.p. Franciszka Mochockich, Stanisławę Ślusarczyk

Sobota 7 X 2023 r. I sobota miesiąca

7.00 – ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 7)
18.00 – w podziękowaniu za 1 rok życia córki Weroniki i z prośbą o opiekę Matki Bożej
19.00 – w 20 r. ślubu Łukasza i Marzeny Lindstedt, dziękczynna oraz za dzieci Amadeusza i Weronikę

Niedziela 8 X 2023 r.

7.30 – w 2 r. ślubu Iwony i Jarosława Mazurkiewicz i w 1 r. urodzin Szymona
9.30- w intencji Katarzyny i Andrzeja Węgrzyniak z okazji 7 r. ślubu i za Stanisława z okazji rocz. chrztu św.
11.00 –Dziękczynno-błagalna w 18 r. urodzin Joanny Sobuckiej o Boże błog. i opiekę NMP oraz dziękczynno-błagalna za rodziców Danutę i Piotra w 30 r. ślubu o poiekę NMP dla całej rodziny
12.30 – ś.p. Agnieszkę Piotrowską w 6 r. śm
17.00- ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 8)
19.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Danuty i Edwarda w r. slubu o Boże błog i opiekę NMP

Intencje Mszy św. 24 IX 2023 r. – 01 X 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 24 IX 2023 r.

7.30 – ś.p. Józefa Grześ w r. śm.
9.30- w intencji Jakuba Węgrzyniaka z okazji 16 urodzin
11.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 24)
12.30 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 24 a)
19.00 – ś.p Jadwigę, Jerzego, Pawła i zm. w rodz. Juszkiewicz

Poniedziałek 25 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 25)
18.00 – ś.p. Adama Hyszko
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 25)

Wtorek 26 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 26)
18.00 –ś.p. Czesławę Mostkiewicz i ś.p. Joannę Kolasińską
19.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 26)

Środa 27 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 27)
18.00 – w intencji Grzegorza o opiekę Matki Bożej z okazji 50 r. urodzin w podziękowaniu za dar życia i wszelkie łaski dla Grzegorza, żony Sylwii i syna Oliwiera
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 27)

Czwartek 28 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 28)
18.00 – w 45 r. sakramentu małżeństwa Zdzisława i Małgorzaty Marek, za dzieci: Tomasza z Magdaleną, Annę oraz wnuki: Maję, Sebastiana i Franciszka
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 28)

Piątek 29 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 29)
18.00 –w 50 r. ślubu Grzegorza i Wiesławy Mech oraz za dzieci i wnuki
19.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 29)

Sobota 30 IX 2023 r.

7.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 30)
18.00 –w intencji Katarzyny i Adama w podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błog.
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 30)

Niedziela 1 X 2023 r.

7.30 – zajęta
9.30- w 10 r. ślubu Krzysztofa i Małgorzaty Koryckich dziękczynno-błagalna
11.00 – Dziękczynno-błagalna z okazji 2 urodzin Aleksandra Jakubowskiego
12.30 – ś.p. Arkadiusza Szostek (greg. 1)
17.00- ś.p. Halinę Marek w 2 r. śm. Stanisława Marek, Zbigniewa i Andrzeja Marek
19.00 – w intencji Kingii Olton z okazji 13 urodzin o Boże błog. i opiekę patronki

Intencje Mszy św. 17 IX 2023 r. – 24 IX 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 17 IX 2023 r.

7.30 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 17)
9.30- w 40 r. urodzin Kingi dziękczynno-błagalna
11.00 –ś.p. Józefa i Waldemara Piwowarczyk
12.30 – ś.p. Józefa Różyckiego
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 17)

Poniedziałek 18 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 18)
18.00 – ś.p. Czesławę i Franciszka Karwowskich i ś.p Franciszka Brodawkę
19.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 18)

Wtorek 19 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 19)
18.00 –w intencji Agnieszki i Marcela Van der Platt i za dzieci : Filipa i Williama dziękczynno – błagalna
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 19)

Środa 20 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 20)
18.00 – ś.p. Wiesławę Chyziak
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 20)

Czwartek 21 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 21)
18.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 21)
19.00 – z okazji urodzin Małgorzaty Nasiadka dziękczynno błagalna za dar życia

Piątek 22 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 22)
Nowenna do św. Rity
18.00 – ś.p. Tadeusza, Franciszka i Józefa Zaleskich i ś.p. Zofię Zaleską i Zofię Kryńską
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 22)

Sobota 23 IX 2023 r.

7.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 23)
18.00 – ś.p. Jana, Janinę, Eugeniusza Kaczyńskich, Edmunda Ojrzyńskiego i Witolda Głębockiego
19.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 23)

Niedziela 24 IX 2023 r.

7.30 – ś.p. Józefa Grześ w r. śm.
9.30- w intencji Jkauba Węgrzyniaka z okazji 16 urodzin
11.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 24)
12.30 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 24 a)
19.00 – ś.p Jadwigę, Jerzego, Pawła i zm. w rodz. Juszkiewicz

Intencje Mszy św. 10 IX 2023 r. – 17 IX 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 10 IX 2023 r.

7.30 –ś.p. Mariannę, Józefa, Ryszarda Stępień i Janusza Pietrzyk
9.30- ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 10)
11.00 – ś.p. Krzysztofa Sosnowskiego
12.30 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 10)
19.00 –w intencji Martynki Olton w 9 r. urodzin o Boże błog. i opiekę patronki

Poniedziałek 11 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 11)
18.00 –dziękczynno-błagalna w 24 r. ślubu Beaty i Adriana Siewieja o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 11)

Wtorek 12 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 12)
18.00 –dziękczynno-błagalna w intencji Aleksandry i Krzysztofa o Boże błog. i opiekę NMP oraz za ich dzieci
19.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 12)

Środa 13 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 13)
18.00 –ś.p. Zofię Troć w 10 r. śm.
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 13)

Czwartek 14 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 14)
18.00 – ś.p. Danutę, Piotra, Marka i Pawła Stromeckich, Jadwigę i Krzysztofa Janiszewskich
19.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 14)

Piątek 15 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 15)
18.00 –w r. ślubu Katarzyny i Radosława Piaseckich w podziękowaniu za wspólne życie i opiekę nad dziećmi Martą. Rafałem i Tomaszem
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 15)

Sobota 16 IX 2023 r.

7.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 16)
18.00 –ś.p. Kazimierza Piotrowskiego w 14 r. śm.
19.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 16)

Niedziela 17 IX 2023 r.

7.30 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 17)
9.30- w 40 r. urodzin Kingi dziękczynno-błagalna
11.00 –ś.p. Józefa i Waldemara Piwowarczyk
12.30 – ś.p. Józefa Różyckiego
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 17)

Intencje Mszy św. 3 IX 2023 r. – 10 IX 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 3 IX 2023 r.

7.30 – dziękczynno-błagalna w intencji Bronisławy Cygan z racji urodzin i imienin
9.30- dziękczynno-błagalna w intencji Moniki i Piotra z racji 20 r. ślubu o Boże błog.
11.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 3)
12.30 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 3)
19.00 – dziękczynno-błagalna w podziękowaniu za 16 lat życia Laury i 21 lat życia Patryka

Poniedziałek 4 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 4)
18.00 –w intencji dzieci, nauczycieli, wychowawców, katechetów o Boże błog. w nowym roku szkolnym
19.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 4)

Wtorek 5 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 5)
18.00 – O Boże błog. potrzebne łaski i dalszą opiekę dla Karoliny i Andrzeja z okazji 14 r. ślubu i o dary Ducha Św. dla Andrzeja z okazji urodzin
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 5)

Środa 6 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 6)
18.00 –za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 6)

Czwartek 7 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 7)
18.00 –w intencji kapłanów z naszej parafii oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 7)

Piątek 8 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 8)
18.00 –przez wstawiennictwo Maryi o rozwiązanie trudnej sprawy zgodnie z wolą Bożą
19.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 8)

Sobota 9 IX 2023 r.

7.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 9)
18.00 –Dziękczynno-błagalna w intencji Anny i Jarosława z racji 22 r. ślubu o Boże błog i opiekę NMP
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 9)

Niedziela 10 IX 2023 r.

7.30 –ś.p. Mariannę, Józefa, Ryszarda Stępień i Janusza Pietrzyk
9.30- ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 10)
11.00 – ś.p. Krzysztofa Sosnowskiego
12.30 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 10)
19.00 –w intencji Martynki Olton w 9 r. urodzin o Boże błog. i opiekę patronki

Intencje Mszy św. 27 VIII 2023 r. – 3 IX 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 27 VIII 2023 r.

7.30 – ś.p. Genowefę Pszczółkowską w 4 r. śm. Władysława Pszczółkowskiego w 7 r. śm, Władysława, Zofię , Benedykta Marek
9.30- ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 27)
11.00 – w intencji Mateusza Węgrzyniaka w 22 r. urodzin dziękczynno-błagalna
12.30 – w intencji Dominika Jesionowskiego z okazji 18 urodzin dziękczynno-błagalna
19.00 – W intencji Koła Żywego Różańca św. Moniki

Poniedziałek 28 VIII 2023 r.

18.00 – w intencji dziękczynno-błagalnej o łaskę wiary, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na kolejne lata dla rodziny Wnuków
19.00 –ś.p. Janinę Śniadowską (greg. 28)

Wtorek 29 VIII 2023 r.

18.00 – wszelkie potrzebne łaski i opiekę Bożą dla Leona na czas rozpoczęcia nauki w szkole
19.00 –ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 29)

Środa 30 VIII 2023 r.

18.00 –ś.p Michała Malinowskiego i ś.p. Halinę Malinowską
19.00 – ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 30)

Czwartek 31 VIII 2023 r.

18.00 – w intencji Heleny Wronka z okazji 25 r. urodzin dziękczynno-błagalna
19.00 – w intencji Pawła Marszałek o potrzebne łaski w nowej szkole i w nowym roku szkolnym

Piątek 1 IX 2023 r.

7.00- ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 1)
15.00- w intencji Julii o łaskę uwolnienia z uzależnień
18.00 – ś.p. Bogdana Frankowicz w 10 r. śm. oraz za s.p. Anielę i Tadeusza Frankowicz
19.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 1)

Sobota 2 IX 2023 r.

7.00 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 2)
18.00 – dziękczynno-błagalna w 9 r. ślubu Anety i Krzysztofa z prośbą o dar potomstwa
19.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 2)

Niedziela 3 IX 2023 r.

7.30 – dziękczynno-błagalna w intencji Bronisławy Cygan z racji urodzin i imienin
9.30- dziękczynno-błagalna w intencji Moniki i Piotra z racji 20 r. ślubu o Boże błog.
11.00 – ś.p. Janinę Sobierajską ( greg. 3)
12.30 – ś.p. Leonię Jóźwicką ( greg. 3)
19.00 – dziękczynno-błagalna w podziękowaniu za 16 lat życia Laury i 21 lat życia Patryka

Intencje Mszy św. 20 VIII 2023 r. – 27 VIII 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 20 VIII 2023 r.

7.30 – w intencji Karoliny z okazji urodzin dziękczynno-błagalna
9.30- ś.p. Janinę Śniadowską (greg. 20)
11.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 47 urodzin Joanny o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
12.30 – 1)ś.p. Mieczysławę Lemieszek, Wandę i Władysława Lemieszków
2) Dziękczynna za posługę kapłańską Ks. Rafała w naszej wspólnocie parafialnej
19.00 – w 10 r. ślubu Edyty i Radosława Bitowt z prośbą i miłość i pokorę w małżeństwie, oraz opiekę Matki Bożej dla jubilatów i dzieci Adama, Julii i Bartka

Poniedziałek 21 VIII 2023 r.

18.00 – ś.p. Natalię i Józefa Cieślak
19.00 –ś.p. Janinę Śniadowską (greg. 21)

Wtorek 22 VIII 2023 r.

Nowenna do św. Rity
18.00 –w 2 r. śm. Haliny Piwońskiej
19.00 –ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 22)

Środa 23 VIII 2023 r.

18.00 –ś.p. Mariana Policht w 13 r. śm.
19.00 – ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 23)

Czwartek 24 VIII 2023 r.

18.00 – w 5 r. sakramentu małżeństwa Bożeny i Bartłomieja Górków i za syna Tadeusza
19.00 – ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 24)

Piątek 25 VIII 2023 r.

18.00 –ś.p. Adama Hyszko
19.00 – ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 25)

Sobota 26 VIII 2023 r.

18.00 – w intencji Katarzyny i Radosława Gmitrzuk w 14 r. ślubu i za córkę Maję o Boże błog. dla c.r.
19.00 – ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 26)

Niedziela 27 VIII 2023 r.

7.30 – ś.p. Genowefę Pszczółkowską w 4 r. śm. Władysława Pszczółkowskiego w 7 r. śm, Władysława, Zofię Benedykta Marek
9.30- ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 27)
11.00 – w intencji Mateusza Węgrzyniaka w 22 r. urodzin dziękczynno-błagalna
12.30 – w intencji Dominika Jesionowskiego z okazji 18 urodzin dziękczynno-błagalna
19.00 – W intencji Koła Żywego Różańca św. Moniki

Intencje Mszy św. 6 VIII 2023 r. – 13 VIII 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 6 VIII 2023 r.

7.30 – ś.p. Jadwigę Popławską w 10 r. śm.
9.30- ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 6)
11.00 – zm. z rodz. Marek i Gmaj
12.30 – w intencji Kingii i Krzysztofa w 14 r. ślubu
19.00 – w 10 r. śm. Cecylii Sosnowskiej i ś.p. Czesława Sosnowskiego

Poniedziałek 7 VIII 2023 r.

17.15 – różaniec wypominkowy
18.00 – w intencji wnuków Małgorzaty, Dominika, Krzysztofa i Melanii
19.00 –ś.p. Janinę Śniadowską (greg. 7)

Wtorek 8 VIII 2023 r.

18.00 –ś.p. Stanisławę Kudera o łaskę nieba oraz za ś.p. Waldemara, Macieja i Jacka Kudera
19.00 –ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 8)

Środa 9 VIII 2023 r.

18.00 –w 5 r. ślubu Magdy i Macieja i w 6 r. urodzin Tymoteusza
19.00 – ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 9)

Czwartek 10 VIII 2023 r.

18.00 – dziękczynno-błagalna w intencji Joanny i Bogdana o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 – ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 10)

Piątek 11 VIII 2023 r.

18.00 –dziękczynno-błagalna w 20 r. ślubu Iwony i Arkadiusza Zakrzewskich o Boże błog i opiekę NMP dla małżonków i syna Krzysztofa
19.00 – ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 11)

Sobota 12 VIII 2023 r.

18.00 – ś.p. Władysławę i Stefana Szyc
19.00 – ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 12)

Niedziela 13 VIII 2023 r.

7.30 – ś.p. rodziców Krystynę i Józefa Szostek
9.30- ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 13)
11.00 – w intencji Emilki która w tym roku (10 czerwca) pierwszy raz przystąpiła do Komunii św. o łaskę trwania w jedności z Jezusem Eucharystycznym i w podziękowaniu za opiekę rodziców i chrzestnych
12.30 – ś.p. Krzysztofa Sosnowskiego
19.00 – dziękczynna w 21 r. urodzin Karoliny

Intencje Mszy św. 23 VII 2023 r. – 30 VII 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 30 VII 2023 r.

7.30 – ś.p. Teresę Romaszewską
9.30-w intencji Mateusza Beczek z okazji 24 urodzin dziękczynno-błagalna
11.00 – ś.p. Justynę Węgrzyniak w 11 r. śm.
12.30 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 30)
19.00 – ś.p. Krystynę i Józefa Szostek

Poniedziałek 31 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Stanisława(m) Pietrasiak
19.00 – ś.p. Jerzego Borkowskiego

Wtorek 1 VIII 2023 r.

18.00 –w msc po śmierci Teresy Gromada
19.00 –ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 1)

Środa 2 VIII 2023 r.

18.00 –za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 2)

Czwartek 3 VIII 2023 r.

18.00 – w intencji kapłanów z naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie
19.00 – ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 3)

Piątek 4 VIII 2023 r.

7.00- Intencja wolna
15.00- intencja wolna
18.00 –w intencji Gabrysi z okazji 15 urodzin o łaskę wiary i dary Ducha Św.
19.00 – ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 4)

Sobota 5 VIII 2023 r.

16.30 – ślub
18.00 – 1) ś.p. Jacka Marksa
2) ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 5)
19.00 – w msc. po pogrzebie ś.p. Czesławę Mostkiewicz

Niedziela 6 VIII 2023 r.

7.30 – ś.p. Jadwigę Popławską w 10 r. śm.
9.30- ś.p. Janinę Śniadowską ( greg. 6)
11.00 – zm. z rodz. Marek i Gmaj
12.30 – w intencji Kingii i Krzysztofa w 14 r. ślubu
19.00 – w 10 r. śm. Cecylii Sosnowskiej i ś.p. Czesława Sosnowskiego


Intencje Mszy św. 23 VII 2023 r. – 30 VII 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 23 VII 2023 r.

7.30 – ś.p. Ryszarda Koszałkę w 11 r. śm. i zm. z rodz. Koszałków, Łukasików i Latosów
9.30-zajęta
11.00 – ś.p. Krystynę Birek (od sąsiadów)
12.30 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 9)
19.00 – w 13 r. ślubu Katarzyny i Rafała oraz za dzieci Karolinę, Marię, Anię, Józia i Krzysia

Poniedziałek 24 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Helenę Grzybowską w 11 r. śm.
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 24)

Wtorek 25 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Adama Hyszko w 1 r. śm.
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 25)

Środa 26 VII 2023 r.

18.00 –ś.p. Andrzeja Winkowskiego w msc po pogrzebie
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 26)

Czwartek 27 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Teresę Gromada (od sąsiadki)
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 27)

Piątek 28 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Ryszarda w 9 r. śm. i zm. z c.r. Ufnalów
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 28)

Sobota 29 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Zdzisława, Joannę Romaszewskich
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 29)

Niedziela 30 VII 2023 r.

7.30 – ś.p. Teresę Romaszewską
9.30-w intencji Mateusza Beczek z okazji 24 urodzin dziękczynno-błagalna
11.00 – ś.p. Justynę Węgrzyniak w 11 r. śm.
12.30 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 30)
19.00 – ś.p. Krystynę i Józefa Szostek

Niedziela 16 VII 2023 r.

7.30 –Dziękczynno-błagalna za 90 lat życia Danuty z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej.
9.30- ś.p. Artura Modlińskiego w 1 r. śm.
11.00 – ś.p. Jerzego Sowukę, c.r Sowuków, Kwapińskich, Sienkiewiczów i Stefańczyków
12.30 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 16)
19.00 –z okazji 18 urodzin Oliwera dziękczynna z prośbą o Boże błog. , zdrowie i opiekę Matki Bożej.

Poniedziałek 17 VII 2023 r.

18.00 – w 2 r. urodzin Szymona dziękczynno-błagalna
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 17)

Wtorek 18 VII 2023 r.

18.00 – w intencji Koła Różańcowego Zelii i Ludwika Martin
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 18)

Środa 19 VII 2023 r.

18.00 –Dziękczynno-błagalna w 7 r. urodzin Filipa o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 19)

Czwartek 20 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 20)
19.00 – ś.p. Ks. Mariusza Królaka w 14 r. śm.

Piątek 21 VII 2023 r.

18.00 – zajęta
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 21)

Sobota 22 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Piotra Przeździeckiego i Władysława Szepietowskiego
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 22)

Niedziela 23 VII 2023 r.

7.30 – ś.p. Ryszarda Koszałkę w 11 r. śm. i zm. z rodz. Koszałków, Łukasików i Latosów
9.30-zajęta
11.00 – ś.p. Krystynę Birek (od sąsiadów)
12.30 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 9)
19.00 – w 13 r. ślubu Katarzyny i Rafała oraz za dzieci Karolinę, Marię, Anię, Józia i Krzysia

Intencje Mszy św. 9 VII 2023 r. – 16 VII 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 9 VII 2023 r.

7.30 –O Boże błog. i opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny i jej dziecka podczas porodu
9.30- ś.p. Cezarego Matyka w 1 r. śm.
11.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 28)
12.30 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 9)
19.00 –Dziękczynno-błagalna w intencji Agnieszki i Rafała z okazji 20 r. ślubu o Boże błog. i opiekę NMP

Poniedziałek 10 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg. 29)
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 10)

Wtorek 11 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg. 30)
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 11)

Środa 12 VII 2023 r.

18.00 –z okazji 15 r. ślubu Piotra i Ewy o Boże błog. w małżeństwie i o przemianę serca i powrót do Kościoła Piotra przez wstawiennictwo patronów dnia Zelii i Ludwika Martin
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 12)

Czwartek 13 VII 2023 r.

18.00 – w 9 r. śm. Barbary Sikorskiej
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 13)

Piątek 14 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Wandę Dudzińską w 6 r. śm.
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 14)

Sobota 15 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Bronisławę i Feliksa Radwańskich
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 15)

Niedziela 16 VII 2023 r.

7.30 –Dziękczynno-błagalna za 90 lat życia Danuty z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej.
9.30- ś.p. Artura Modlińskiego w 1 r. śm.
11.00 – ś.p. Jerzego Sowubę, c.r Sowubów, Kwapińskich, Sienkiewiczów i Stefańczyków
12.30 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 9)
19.00 –z okazji 18 urodzin Oliwera dziękczynna z prośbą o Boże błog. , zdrowie i opiekę Matki Bożej.

Intencje Mszy św.2 VII 2023 r. –9 VII 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 2 VII 2023 r.

7.30 –ś.p. Franciszka (m) Wszołek w 19 r. śm. z prośbą o Miłosierdzie Boże
9.30- ś.p. Władysławę Grześ (greg 21)
11.00 –ś.p. Krystynę Birek (od sąsiadów)
12.30 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 2)
19.00 –ś.p. Annę Różycką w 20 r. śm.

Poniedziałek 3 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg. 22)
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 3)

Wtorek 4 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 23)
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 4)

Środa 5 VII 2023 r.

7.00- ś.p. Władysławę Grześ (greg 24)
18.00 –za dusze w czyścu cierpiące
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 5)

Czwartek 6 VII 2023 r.

18.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 25)
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 6)

Piątek 7 VII 2023 r.

7.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 26)
15.00- w intencji Natalii i Krzysztofa Karwackich w 5 r. ślubu i za Hanię i Antosia
18.00 – dziękczynno-błagalna w intencji Krzysztofa w 12 r. urodzin o Boże błog. i opiekę NMP na przyszły rok szkolny
19.00 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 7)

Sobota 8 VII 2023 r.

18.00 –ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 8)
19.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 27)

Niedziela 9 VII 2023 r.

7.30 –O Boże błog. i opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny i jej dziecka podczas porodu
9.30- ś.p. Cezarego Matyka w 1 r. śm.
11.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 28)
12.30 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 9)
19.00 –Dziękczynno-błagalna w intencji Agnieszki i Rafała z okazji 20 r. ślubu o Boże błog. i opiekę NMP

Intencje Mszy św.25 VI 2023 r. –2 VII 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 25 VI 2023 r.

7.30 – w 2 r. śmierci Ryszarda Maleszewskiego i zm. z c.r. Maleszewskich, Janinę, Józefa Duchnowskich
9.30-w 19 r. śm. Janiny Wójtowicz
11.00 – ś.p. Roberta Dybowskiego
12.30 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 14)
17.00- ś.p. Krystynę Fudali w 1 r. śm. i Władysława Fudali
19.00 – ś.p. Jana Paruch i Adama Hyszko

Poniedziałek 26 VI 2023 r.

7.00 – w intencji dzieci i młodzieży wyjeżdżających na kolonie letnie
18.00 –z okazji 8 ur. Franciszka o Boże błog. potrzebne łaski i opiekę Maryi oraz za Katarzynę i Piotra Szewczyk w 13 r. ślubu
19.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg. 15)

Wtorek 27 VI 2023 r.

7.00 –dziękczynno-błagalna w intencji Agaty i Radosława Osińskich w 23 r. ślubu
18.00 –ś.p. Agnieszkę Mazewską
19.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 16)

Środa 28 VI 2023 r.

7.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 17)
18.00 –O Boże błog. i opiekę N. M.P. dla Anny i Krzysztofa Kudera w 15 r. sakramentu małżeństwa i o błog. dla dzieci Łucji i Magdaleny i c.r.
19.00 –ś.p. Jana Radzika w 5 r. śm.

Czwartek 29 VI 2023 r.

7.00 – w dniu imienin Pawła o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
18.00 –ś.p. Piotra, Adama i Mirosława Kubiak i zm. z rodz. Kubiak i Szymczyk
19.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 18)

Piątek 30 VI 2023 r.


7.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 19)
18.00 –ś.p. Stefanię i Leszka Ratajczaków
19.00 –Dziękczynna za dar życia i z prośbą o prawidłowy przebieg ciąży.

Sobota 1 VII 2023 r.

18.00 –ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 1)
19.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 20)

Niedziela 2 VII 2023 r.

7.30 –ś.p. Franciszka (m) Wszołek
9.30- ś.p. Władysławę Grześ (greg 21)
11.00 –ś.p. Krystynę Birek (od sąsiadów)
12.30 – ś.p. Mieczysława Maliszewskiego (greg. 2)
19.00 –ś.p. Annę Różycką w 20 r. śm.

Intencje Mszy św. 18 VI 2023 r. –25 VI 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie


Niedziela 18 VI 2023 r.
7.30 – w intencji Mariusza z okazji urodzin dziękczynno-błagalna
9.30-dziękczynno-błagalna okazji 4 urodzin Kai i 11 urodzin Hani
11.00 –ś.p. Zygmunta, Kazimierę, Stafana, Jacka, Leszka Grzębkowskich, Eugeniusza, Stanisława i Annę Górskich
12.30 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 7)
17.00- ś.p. Irenę Walkosz (greg.30)
19.00 – ś.p. Krystynę Birek (od sąsiadów)

Poniedziałek 19 VI 2023 r.

7.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 8)
18.00 –dziękczynno-błagalna w intencji Karola z okazji urodzin
19.00 – ś.p. Jana Purzyckiego

Wtorek 20 VI 2023 r.

7.00 – ś.p. Marcela w 12 r. śm
18.00 –dziękczynno-błagalna w intencji Agnieszki i Piotra Wachowicz w 25 r. ślubu
19.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 9)

Środa 21 VI 2023 r.
7.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 10)
18.00 –ś.p. Mirosława Sztajnert
19.00 – w 1 r. śm. Tadeusza Kulczyckiego

Czwartek 22 VI 2023 r.
7.00 –w intencji Janka z podziękowaniem za opiekę Matki Bożej
18.00 –w 10 r. ślubu Małgorzaty i Roberta Nasiadka i za córkę Salomeę dziękczynna za sakrament małżeństwa, z prośbą o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
19.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 11)

Piątek 23 VI 2023 r.
7.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 12)
18.00 – ś.p. Jana Purzyckiego
19.00 – ś.p. Lucynę i Mariana Czyżewskich, Mariana Młyńskiego i ich rodziców

Sobota 24 VI 2023 r.
7.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 13)
18.00 – w 5 r. ślubu Emilii i Łukasza Rydlińskich dziękczynna o Boże błog. dla małżonków i córki Weroniki
19.00 –w intencji Kółek Żywego Różańca

Niedziela 25 VI 2023 r.
7.30 – w 2 r. śmierci Ryszarda Maleszewskiego i zm. z c.r. Maleszewskich, Janinę, Józefa Duchnowskich
9.30-w 19 r. śm. Janiny Wójtowicz
11.00 – ś.p. Roberta Dybowskiego
12.30 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 14)
17.00- ś.p. Krystynę Fudali w 1 r. śm. i Władysława Fudali
19.00 – ś.p. Jana Paruch i Adama Hyszko

Intencje Mszy św.11 VI 2023 r. –18 VI 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 11 VI 2023 r.

7.30 – w 7 r. śm. Heleny Zabłockiej i zm. z rodz. Zabłockich
9.30-oBoże błog. dla Ignacego z okazji 10 r. urodzin i opiekę NMP
11.00 –ś.p. Krystynę Birek (od sąsiadów)
12.30 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (28 greg.)
17.00- ś.p. Irenę Walkosz (greg.23)
19.00 – ś.p. Adama Hyszko z okazji urodzin

Poniedziałek 12 VI 2023 r.

7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 24)
18.00 –ś.p. Władysławę Grześ (greg 1)
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego ( greg. 29)

Wtorek 13 VI 2023 r.

7.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 2)
ś.p. Irenę Walkosz (greg. 25)
18.00 –Koła Żywego Różańca św. Antoniego
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (30 greg.)

Środa 14 VI 2023 r.


7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 26)
18.00 –ś. p. Mirosława Sztajnert
19.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 3)

Czwartek 15 VI 2023 r.


7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 27)
18.00 – w rocznicę urodzin Franciszka Sułkowskiego
19.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 4)

Piątek 16 VI 2023 r.


7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 28)
15.00- ślub
18.00 –ś.p. Kazimierza Łuniewskiego w 3 r. śm.
19.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 5)

Sobota 17 VI 2023 r.


7.00 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 6)
18.00 – Dziękczynno-błagalna w 18 r. urodzin Bartka Białeckiego o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
19.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg.29)

Niedziela 18 VI 2023 r.


7.30 – w intencji Mariusza z okazji urodzin dziękczynno-błagalna
9.30-dziękczynno-błagalna okazji 4 urodzin Kai i 11 urodzin Hani
11.00 –ś.p. Zygmunta, Kazimierę, Stafana, Jacka, Leszka Grzębkowskich
12.30 – ś.p. Władysławę Grześ (greg 7)
17.00- ś.p. Irenę Walkosz (greg.30)
19.00 – ś.p. Krystynę Birek (od sąsiadów)

Intencje Mszy św. 4 VI 2023 r. –11 VI 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 4 VI 2023 r.


7.30 – ś.p. Jana Miąsko, Mariannę, Jana, Stanisława, Kazimierza Pietrasiak, Teresę Kucińską i Roberta Dybowskiego
9.30-w intencji dzieci: Mileny, Kamili i Norberta o Boże błog. i opiekę NMP
11.00 –ś.p. Ewę Królik w 5 r. śm.
12.30 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (21 greg.)
17.00- ś.p. Irenę Walkosz (greg.16)
19.00 – ś.p. Ryszarda Bobruk

Poniedziałek 5 VI 2023 r.

7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 17)
18.00 –dziękczynno-błagalna w intencji Anny i Jarosława w 25 r. ślubu o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego ( greg. 22)

Wtorek 6 VI 2023 r.

7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg.18)
18.00 –w 25 r. ślubu Joanny i Marcina dziękczynna, o Boże błog. dla małżonków i dzieci Kacpra, Weroniki i Antoniny
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (23 greg.)

Środa 7 VI 2023 r.

7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 19)
18.00 –za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (24 greg.)

Czwartek 8 VI 2023 r. Boże Ciało

7.30 – zajęta
9.30 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 20)
11.00 – za parafian
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (25 greg.)

Piątek 9 VI 2023 r.


7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 21)
18.00 –ś.p. Mirosława Sztajnert
19.00 – ś.p Idziego Czesława Wróbel i wszystkich zmarłych bliskich o wieczną szczęśliwość

Sobota 10 VI 2023 r.


7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg.22)
18.00 – o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Jasia w 4 r. urodzin i za rodziców
19.00 – intencja wolna

Niedziela 11 VI 2023 r.


7.30 – w 7 r. śm. Heleny Zabłockiej i zm. z rodz. Zabłockich
9.30-oBoże błog. dla Ignacego z okazji 10 r. urodzin i opiekę NMP
11.00 –ś.p. Krystynę Birek (od sąsiadów)
12.30 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (28 greg.)
17.00- ś.p. Irenę Walkosz (greg.23)
19.00 – ś.p. Adama Hyszko z okazji urodzin

Intencje Mszy św. 28 V 2023 r. –4 VI 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie
Niedziela 28 V 2023 r.
7.30 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 9)
9.30-ś.p. Krystynę Birek w msc po śmierci
11.00 – ś.p. Stefana, Władysławę

12.30 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (14 greg.)
17.00- dziękczynna w r. święceń kapłańskich
19.00 – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla braci Jarosława i Tomasza

Poniedziałek 29 V 2023 r.

7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 10)
18.00 – dziękczynno-błagalna z okazji 1 urodzin Weroniki
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego ( greg. 15)

Wtorek 30 V 2023 r.

7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg.11)
18.00 –o ochronę Polski przed wojną na jej terenie
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (16 greg.)

Środa 31 V 2023 r.


7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 12)
18.00 –o zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Haliny Michalak oraz w intencji ś.p Zofii Gontarz
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (17 greg.)

Czwartek 1 VI 2023 r.


7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 13)
18.00 –O Boże błog. dla kapłanów i o powołania kapłańskie z naszej wspólnoty parafialnej
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (18 greg.)

Piątek 2 VI 2023 r.


7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 14)
18.00 –dziękczynno-błagalna w 16 r. urodzin Faustyny Olejarczyk o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (19 greg.)

Sobota 3 VI 2023 r.


7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg.15)
18.00 – w 29 r. śm. Tadeusza Bujalskiego i zm. z rodz. Bujalskich i Lisieckich
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (20 greg.)

Niedziela 4 VI 2023 r.


7.30 – ś.p. Jana Miąsko, Mariannę, Jana, Stanisława, Kazimierza Pietrasiak, Teresę Kucińską i Roberta Dybowskiego
9.30-w intencji dzieci: Mileny, Kamili i Norberta o Boże błog. i opiekę NMP
11.00 –ś.p. Ewę Królik w 5 r. śm.
12.30 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (21 greg.)
17.00- ś.p. Irenę Walkosz (greg.16)
19.00 – ś.p. Ryszarda Bobruk

Intencje Mszy św. 21 V 2023 r. –28 V 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 21 V 2023 r.


7.30 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 2)
9.30- ś.p. Eugeniusza, Stanisława, Annę Górskich, Kazimierę, Zygmunta, Stefana, Jacka, Leszka Grzębkowskich
11.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (7 greg.)
12.30 – w 60 r. urodzin Marka Staszewskiego
17.00- ś.p. Krystynę Birek (od sąsiadów)
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące z rodz. Leńczuk i Dobek

Poniedziałek 22 V 2023 r.

7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 3)
18.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego ( greg. 8)
19.00 – w intencji Koła Żywego Różańca św. Rity

Wtorek 23 V 2023 r.

7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 4)
18.00 –dziękczynno-błagalna w dniu imienin Joanny Koszewskiej -Yazar
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (9 greg.)

Środa 24 V 2023 r.


7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 5)
18.00 – w dniu urodzin Joanny Piwko dziękczynna za otrzymane łaski i potomstwo i o Bożą opiekę na dalsze lata życia dla Joanny i męża Marcina oraz dzieci Kacpra, Weroniki i Antoniny
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (10 greg.)

Czwartek 25 V 2023 r.


7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 6)
18.00 – ś.p. Adama Hyszko
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (11 greg.)

Piątek 26 V 2023 r.


7.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 7)
18.00 – ś.p. Eleonorę Purzycką
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (12 greg.)

Sobota 27 V 2023 r.


7.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (13 greg.)
10.00 –rocznica I komunii św.
12.00 – rocznica I komunii św.
18.00 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 8)
19.00 – w intencji Kółek Żywego Różańca

Niedziela 28 V 2023 r.


7.30 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 9)
9.30-ś.p. Krystynę Birek w msc po śmierci
11.00 – ś.p. Stefana, Władysławę
12.30 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (7 greg.)
17.00- dziękczynna w r. święceń kapłańskich
19.00 – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla braci Jarosława i Tomasza

Intencje Mszy św. 14 V 2023 r. –21 V 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 14 V 2023 r.


7.30 –ś.p. Arkadiusza Szostek
9.30- ś.p. Krystynę Birek (od sąsiadów)
11.00 – w 1 r. urodzin Leona i w 7 r. ślubu Dominiki i Marcina o Boże błog. dla małżonków i dzieci: Hani i Leona
12.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące z rodz. Leńczuk i Dobek
17.00- w 30 r. śmierci Arkadiusza Szostek
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 30)

Poniedziałek 15 V 2023 r.

7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące z rodz. Leńczuk i Dobek
18.00 –ś.p. Zofię Szczęsną z okazji imienin
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (1 greg.)

Wtorek 16 V 2023 r.

7.00 – ś.p. Eugeniusza Fiuk w 3 r. śm.
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące z rodz. Leńczuk i Dobek
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (2 greg.)

Środa 17 V 2023 r.


7.00 –w intencji Julii o dobre wybory życiowe i właściwy kierunek studiów
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące z rodz. Leńczuk i Dobek
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (3 greg.)

Czwartek 18 V 2023 r.


7.00 –w intencji Władysławy Armanowicz z okazji 89 urodzin dziękczynno-błagalna
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące z rodz. Leńczuk i Dobek
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (4 greg.)

Piątek 19 V 2023 r.


7.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (5 greg.)
18.00 –w intencji Wandy Wronka z okazji 14 urodzin dziękczynno-błagalna
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące z rodz. Leńczuk i Dobek

Sobota 20 V 2023 r.


7.00 –ś.p. Irenę Walkosz (greg. 1)
10.00 – I komunia św.
12.00 – I komunia św.
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące z rodz. Leńczuk i Dobek
19.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (6 greg.)

Niedziela 21 V 2023 r.


7.30 – ś.p. Irenę Walkosz (greg. 2)
9.30- ś.p. Eugeniusza, Stanisława, Annę Górskich, Kazimierę, Zygmunta, Stefana, Jacka, Leszka Grzębkowskich
11.00 – ś.p. Andrzeja Zielińskiego (7 greg.)
12.30 – w 60 r. urodzin Marka Staszewskiego
17.00- ś.p. Krystynę Birek (od sąsiadów)
19.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące z rodz. Leńczuk i Dobek

Intencje Mszy św. 7 V 2023 r. –13 V 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie
Niedziela 7 V 2023 r.
7.30 –dziękczynno-błagalna w intencji Amelii Bałdyga o Boże błog. i opiekę NMP z racji 11 urodzin
9.30- ś.p. Jana Miąsko i ś.p. Teresę Kucińską
11.00 – ś.p. Stanisława Kamaszewskiego, Stanisława, Feliksę, Stefanię i Kazimierza Pieńkos
12.30 –ś.p. Stanisława Chmielewskiego w 2 r. śm.
17.00- w intencji Moniki o wszelkie potrzebne łaski
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 23)

Poniedziałek 8 V 2023 r.

7.00 –intencja wolna
18.00 –ś.p. Stanisławę Kudera
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 24)

Wtorek 9 V 2023 r.

7.00 – intencja wolna
18.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Mikołaja i Kacpra z okazji urodzin o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg.25)

Środa 10 V 2023 r.


7.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 26)
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – w 50 r. urodzin Andrzeja dziękczynno-błagalna

Czwartek 11 V 2023 r.


7.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 27)
18.00 –ś.p. Jerzego Serafina
19.00 –Dziękczynno-błagalna w intencji Michaliny Żochowskiej z okazji 16 r. urodzin

Piątek 12 V 2023 r.


7.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 28)
18.00 –ś.p. Eugeniusza, Helenę, Tadeusza, Józefa, Ryszarda, Władysławę i Bohdana Nagórka
19.00 –w intencji Grzegorza o łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej w życiu, o pomyślny przebieg operacji

Sobota 13 V 2023 r.


7.00 –ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 29)
10.00 – I komunia św
12.00 – I komunia św.
18.00 –ś.p. rodziców Peczyńskich, ś.p. Jerzego Strzeszewskiego i dziadków Adamskich
19.00 –za dusze w czyśćcu cierpiące z rodz. Leńczuk i Dobek

Niedziela 14 V 2023 r.


7.30 –ś.p. Arkadiusza Szostek
9.30- ś.p. Krystynę Birek (od sąsiadów)
11.00 – w 1 r. urodzin Leona i w 7 r. ślubu Dominiki i Marcina o Boże błog. dla małżonków i dzieci: Hani i Leona
12.30 – za dusze w czyśćcu cierpiące z rodz. Leńczuk i Dobek
17.00- w 30 r. śmierci Arkadiusza Szostek
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 30)

Intencje Mszy św. 23 IV 2023 r. –30 IV 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 30 IV 2023 r.

7.30 –w 11 r. śm. Mirosława Nadanego
9.30- w intencji Joachima Juszkiewicza o dary Ducha św. i pomyślne zdanie egzaminów maturalnych
11.00 – z okazji 18 urodzin Łukasza Mielcarz o Boże błog. i potrzebne łaski
12.30 –dziękczynno-błagalna w intencji Matyldy Jagielskiej z okazji 18 urodzin
17.00- ś.p. Urszulę Nowak w 12 r. śm.
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 16)

Poniedziałek 1 V 2023 r.

7.00 –ś.p. Jadwigę Sikorską
18.00 –intencja wolna
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 17)

Wtorek 2 V 2023 r.

7.00 – o potrzebne łaski dla Beaty
18.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg.18)
19.00 – Dziękczynno-błagalna z okazji 65 urodzin Joanny

Środa 3 V 2023 r.

7.00 – w 40 r. śm. Jana i zm. z c.r. Maleszewskich
12.00 – ś.p. Jana Sikorskiego w 1 r. śm.
18.00 –ś.p. Krystynę Birek od Kół Różańcowych
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 19)

Czwartek 4 V 2023 r.


7.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 20)
18.00 – o Boże błog. i opiekę NMP dla Łucji
19.00 – ś.p. Jerzego Sowula i zm. z rodz. Sowulów, Kwapińskich i Sienkiewiczów

Piątek 5 V 2023 r.


7.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 21)
15.00 – intencja wolna
18.00 – w 1 r. urodzin Oliwii Chojeckiej o zdrowie Bożą opiekę i błog. dla rodziców
19.00 –O Boże błog. i potrzebne łaski dla Oliwiera w 18 r. ur.

Sobota 7 V 2023 r.


7.00 –ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 22)
18.00 –ś.p. Waldemara i Józefa z racji imienin
19.00 –ś.p. Danutę i Czesława Kornet

Niedziela 8 V 2023 r.


7.30 –dziękczynno-błagalna w intencji Amelii Bałdyga o Boże błog. i opiekę NMP z racji 11 urodzin
9.30- ś.p. Jana Miąsko i ś.p. Teresę Kucińską
11.00 – ś.p. Stanisława Kamaszewskiego, Stanisława, Feliksę, Stefanię i Kazimierza Pieńkos
12.30 –ś.p. Stanisława Chmielewskiego w 2 r. śm.
17.00- w intencji Moniki o wszelkie potrzebne łaski
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 23)

Intencje Mszy św. 23 IV 2023 r. –30 IV 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 23 IV 2023 r.
7.30 –w 60 r. urodzin Barbary Mańk dziękczynno-błagalna
9.30- ś.p. Kazimierza Gromadę w 1 r. śm.
11.00 –ś.p. Jerzego Klejnowskiego w dniu imienin o łaskę nieba
12.30 –w intencji Szymona dziękczynna za dar życia i chrztu św. i o Boże błog. dla rodziców i chrzestnych
17.00- dziękczynno-błagalna w intencji Amadeusza z racji 19 r. urodzin z prośbą o dobre zdanie matury
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 9)

Poniedziałek 24 IV 2023 r.

7.00 – w intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – a dary Ducha św. na czas egzaminów maturalnych dla Grzegorza
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 10)

Wtorek 25 IV 2023 r.

7.00 – O Boże błog. w dniu imienin
18.00 –ś.p. Adama Hyszko
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg.11)

Środa 26 IV 2023 r.


7.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 12)
18.00 –dziękczynno-błagalna w 20 r. ślubu Dominiki i Michała Malinowskich
19.00 – o łaskę nawrócenia dla Jakuba i Macieja

Czwartek 27 IV 2023 r.


7.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 13)
18.00 – dziękczynno-błagalna w intencji Ani z okazji urodzin o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 – o powrót do zdrowia i wszelkie potrzebne łaski dla Iwony i jej rodziny

Piątek 28 IV 2023 r.


7.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 14)
18.00 – w intencji Koła Żywego Różańca Joanny Beretty Molli
19.00 –O Boże błog. i potrzebne łaski dla Oliwiera z racji 18 urodzin

Sobota 29 IV 2023 r.


7.00 –ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 15)
18.00 –ś.p. Jana Nasiłowskiego w 1 r. śm.
19.00 –W intencji Kółek Żywego Różańca

Niedziela 30 IV 2023 r.


7.30 –w 11 r. śm. Mirosława Nadanego
9.30- w intencji Joachima Juszkiewicza o dary Ducha św. i pomyślne zdanie egzaminów maturalnych
11.00 – z okazji 18 urodzin Łukasza Mielcarz o Boże błog. i potrzebne łaski
12.30 –dziękczynno-błagalna w intencji Maryny Jagielskiej z okazji 18 urodzin
17.00- ś.p. Urszulę Nowak w 12 r. śm.
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 16)

Intencje Mszy św. 16 IV 2023 r. –23 IV 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 16 IV 2023 r.


7.30 –ś.p. Roberta Dybowskiego z okazji imienin
9.30- Dziękczynno-błagalna w 70 r. urodzin Danuty o Boże błog. i opiekę NMP
11.00 –W 40 r. ślubu Jolanty i Marka Górków o Boże błog. i potrzebne łaski
12.30 –ś.p. Katarzynę Orłowską- Ryfkę
15.00- Godzina Miłosierdzia
17.00- dziękczynno-błagalna w intencji Ewy Olton z racji urodzin o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 2)
20.00 – Koncert uwielbieniowy

Poniedziałek 17 IV 2023 r.

7.00 – intencja wolna
18.00 – intencja wolna
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 3)

Wtorek 18 IV 2023 r.

7.00 – intencja wolna
18.00 – dziękczynno-błagalna za opiekę św. Józefa nad całą rodziną Marka
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 4)

Środa 19 IV 2023 r.


7.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 5)
18.00 –ś.p. Janinę i Henryka Klimczak oraz ich córek ś.p. Alfredy i Alicji
19.00 –dziękczynna za ojców i matki chrzestne Ziemowita, Jagny, Błażeja, Jędrzeja i Kazimierza

Czwartek 20 IV 2023 r.


7.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 6)
18.00 – intencja wolna
19.00 –o potrzebne łaski dla Agnieszki i c.r. Kisielewskich

Piątek 21 IV 2023 r.


7.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 7)
18.00 –w intencji Panu Bogu wiadomej
19.00 –dziękczynna za wszystkie osoby udzielające wsparcia rodzinie Głowaczewskich

Sobota 22 IV 2023 r.


7.00 –ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 8)
18.00 –dziękując za dar życia Jarosława z prośbą o Boże błog. i wypełnienie woli Bożej
19.00 – ś.p. Mariannę i Józefa Bańczyków

Niedziela 23 IV 2023 r.


7.30 –w 60 r. urodzin Barbary Mańk dziękczynno-błagalna
9.30- zajęta
11.00 –ś.p. Jerzego Klejnowskiego w dniu imienin o łaskę nieba
12.30 –w intencji Szymona dziękczynna za dar życia i chrztu św. i o Boże błog. dla rodziców i chrzestnych
17.00- dziękczynno-błagalna w intencji Amadeusza z racji 19 r. urodzin z prośbą o dobre zdanie matury
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 9)

Intencje Mszy św. 9 IV 2023 r. –16 IV 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 9 IV 2023 r.


6.00 – za parafian
9.30- w intencji całej rodziny: Marii, Jana i Moniki dziękczynno-błagalna
11.00 – w intencji Roberta Nasiadka z okazji urodzin, dziękczynna za otrzymane łaski o Boże błog. dla jubilata Jego żony Małgorzaty i córki Salomei
12.30 – Dziękczynno-błagalna z okazji 18 urodzin Oliwii Czechowskiej
19.00 – ś.p. Kazimierza, Stanisławę, Tadeusza, Dariusza, Krzysztofa i zm. z rodz. Tarnowskich

Poniedziałek 10 IV 2023 r.

7.30 – ś.p. Krystynę Wysocką w 2 r. śm. i ś.p. Henryka Wysockiego w 17 r. śm
9.30- W 18 r. urodzin Juliana Andruszko dziękczynno-błagalna
11.00 –w 70 r. sakramentu małżeństwa Ireny i Kazimierza Bromów
12.30 – zm. z rodz. Piotrowskich, Czyżewskich, Dudzińskich i Kowalewskich
19.00 –ś.p. Zenobiusza Przetackiego

Wtorek 11 IV 2023 r.

7.00 –ś.p. Mariannę, Stanisława, Katarzynę, Józefa, Jana, Mariannę i z c.r. Iwaniuków
18.00 –O Boże błog, zgodę i zdrowie dla rodz. Duchnowskich, Gołaszewskich i Jaroszewskich
19.00 – z okazji urodzin Piotra z prośbą o błog, opiekę Matki Bożej dla Piotra i ego córek Helenki i Jadwini oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla żony Beaty

Środa12 IV 2023 r.


7.00 – O Boże błog dla Grażyny i Genowefa Worobec oraz ich rodziny
18.00 –ś.p. Henrykę, Stanisława Wróblewskich, Henrykę i Józefa Wysockich i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 –ś.p. Janinę Czerech, Kazimierza Czerech i Andrzeja Czerech

Czwartek 13 IV 2023 r.


7.00 – ś.p. Helenę, Władysława Skoczołek
18.00 – ś.p. Antoniego Niecieckiego w 30 r. śm. i ś.p. Marię Nieciecką
19.00 –ś.p. Danutę Kornet

Piątek 14 IV 2023 r.


7.00 –intencja wolna
18.00 –dziękczynno-błagalna w intencji Sebastiana o wytrwanie w postanowieniach
19.00 –O Boże błog z okazji 40 urodzin Marka Ebing oraz z okazji urodzin Łukasza Wilga

Sobota 15 IV 2023 r.


7.00 –ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 1)
18.00 –o rozwiązanie problemów kredytowych Pawła oraz o powrót do wiary za wstawiennictwem św. Rity
19.00 –ś.p. Romę Osińską w miesiąc po śmierci

Niedziela 16 IV 2023 r. Miłosierdzia Bożego


7.30 –ś.p. Roberta Dybowskiego z okazji imienin
9.30- Dziękczynno-błagalna w 70 r. urodzin Danuty o Boże błog. i opiekę NMP
11.00 –W 40 r. ślubu Jolanty i Marka Górków o Boże błog. i potrzebne łaski
12.30 –ś.p. Katarzynę Orłowską- Ryfkę
15.00- Godzina Miłosierdzia
17.00- dziękczynno-błagalna w intencji Ewy Olton z racji urodzin o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 – ś.p. Eugeniusza Jaworskiego (greg. 2)
20.00 – Koncert uwielbieniowy

Intencje Mszy św. 2 IV 2023 r. –9 IV 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 2 IV 2023 r.


7.30 – ś.p. Tadeusza Pytel w 1 r. śm.
9.30- w intencji Jakuba Wójcika z okazji 22 urodzin
11.00 –w intencji Anny Tryba z okazji 6 urodzin dziękczynno-błagalna
12.30 –ś.p. Mariana Brykowskiego w 20 r. śm
17.00 –w intencji chrzestnych Anny i Tadeusza i w intencji córek chrzestnych Natalii, Zofii, Gabrysi i Kalinki dziękczynno-błagalna
19.00 –ś.p. Ryszarda Hyszko

Poniedziałek 3 IV 2023 r.

7.00 – o wypełnienie woli Bożej w życiu Anny i Janusza
18.00 – w 3 r. śm. Tadeusza i zm. z c.r. Maleszewskich
19.00 – ś.p. Zdzisława w 5 r. śm.

Wtorek 4 IV 2023 r.

7.00 – ś.p. Leona, Kazimierza, Apolonię, Janinę, Emilię, Jana i zm z c.r Podgajnych
18.00 – ś.p. Eleonorę Purzycką w 2 r. śm.
19.00 – ś.p. Zbigniewa

Środa 5 IV 2023 r.


7.00 – intencja wolna
18.00 –za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – z okazji 50 urodzin Agaty o łaskę ufności i zawierzenia dobremu Bogu

Czwartek 6 IV 2023 r. – Wielki Czwartek

19.00 – 1) o powołania kapłańskie i zakonne
2) o potrzebne łaski dla kapłanów posługujących w naszej parafii
3) ś.p. Ks. Prałata Szczepana Stalpińskiego i zmarłych kapłanów

Piątek 7 IV 2023 r. – Wielki Piątek


19.00 – Liturgia Męki Pańskiej

Sobota 8 IV 2023 r. – Wielka Sobota
20.00- Dziękczynno-błagalna w intencji Antosi z okazji 11 urodzin

Niedziela 9 IV 2023 r. – Zmartwychwstanie Pańskie


6.00 – za parafian
9.30- w intencji całej rodziny: Marii, Jana i Moniki dziękczynno-błagalna
11.00 – w intencji Roberta Nasiadka z okazji urodzin, dziękczynna za otrzymane łaski o Boże błog. dla jubilata Jego żony Małgorzaty i córki Salomei
12.30 – Dziękczynno-błagalna z okazji 18 urodzin Oliwii Czechowskiej
19.00 – ś.p. Kazimierza, Stanisławę, Tadeusza, Dariusza, Krzysztofa i zm. z rodz. Tarnowskich

Intencje Mszy św. 26 III 2023 r. –2 IV 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 26 III 2023 r.


7.30 – w intencji Ingi w dniu urodzin dziękczynna za dar życia, o zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata
9.30- ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 26)
11.00 – w intencji Mai Beczek z okazji 14 urodzin dziękczynno-błagalna
12.30 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 24)
17.00 –ś.p. Włodzimierza Olton w 2 r. śm. i Mariana Zabłockiego w 10 r. śm.
19.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Ignacego i Antoniego Olejarczyk w 3 r. urodzin Boże błog i opiekę NMP

Poniedziałek 27 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 27)
18.00 – ś.p. Bolesława Kota w 29 r. śm.
19.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg.25)

Wtorek 28 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 28)
18.00 – O Boże błog. dla Bartłomieja w 40 r. urodzin
19.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 26)

Środa 29 III 2023 r.


7.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 27)
18.00 –ś.p. Ludwikę i Edwarda Paszkiewicz
19.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 29)

Czwartek 30 III 2023 r.

7.00 – ś. p. Tomasza Urbańskiego (greg. 28)
18.00 –Dziękczynno-błagalna za c.r. Zalewskich
19.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 30).

Piątek 31 III 2023 r.

7.00 – w intencji wspólnoty Anonimowych Alkoholików
18.00 – ś. p. Tomasza Urbańskiego (greg. 29)
18.30 – droga krzyżowa ulicami parafii

Sobota 1 IV 2023 r.


7.00 – ś.p. Wiktora Kosowskiego w 7 .r. śm.
18.00 –ś.p. Barbarę Pietrzak w 2 r. śm.
19.00- ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 30)

Niedziela 2 IV 2023 r.


7.30 – ś.p. Tadeusza Pytel w 1 r. śm.
9.30- w intencji Jakuba Wójcika z okazji 22 urodzin
11.00 –w intencji Anny Tryba z okazji 6 urodzin dziękczynno-błagalna
12.30 –ś.p. Mariana Brykowskiego w 20 r. śm
17.00 –w intencji chrzestnych Anny i Tadeusza i w intencji córek chrzestnych Natalii, Zofii, Gabrysi i Kalinki dziękczynno-błagalna
19.00 –ś.p. Ryszarda Hyszko

Intencje Mszy św. 19 III 2023 r. –26 III 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 19 III 2023 r.

7.30 – w 2 r. śm. Witolda Nadanego iw 37 r śm. Bronisławy Szczepaniak
9.30-Dziękczynno-błagalna w intencji Józefa i Waldemara Piwowarczyk z racji imienin
11.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 19)
12.30 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 17)
17.00 –ś.p. Jacka Kowalika w 1 r. śm.
19.00 – z okazji 47 urodzin Katarzyny Węgrzyniak dziękczynno-błagalna

Poniedziałek 20 III 2023 r. Uroczystość św. Józefa

12.00 – ś.p. Danutę Lipińską i zm. z rodz. Lipińskich
18.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg.18)
19.30 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 20)

Wtorek 21 III 2023 r.

12.00 – ś.p. Zdzisława Grott i zm. z rodz. Grott
18.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 19)
19.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 21)

Środa 22 III 2023 r.


7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 22)
18.00 –ś. p. Rozalię i Tomasza
19.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 20)

Czwartek 23 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 23).
18.00 –ś.p. Genowefę Drosio
19.00 – ś. p. Tomasza Urbańskiego (greg. 21)

Piątek 24 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 22)
17.30- droga krzyżowa
18.00 – ś.p. Józefę w 38 r. śm. Henryka w 34 r. śm. i z c.r. Kołodziejów
19.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 24)
19.30 – droga krzyżowa

Sobota 25 III 2023 r. Zwiastowanie Pańskie

7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 25)
12.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 23)
18.00 – ś.p. Adama Hyszko
19.00- w intencji Kółek Żywego Różańca

Niedziela 26 III 2023 r.


7.30 – w intencji Ingi w dniu urodzin dziękczynna za dar życia, o zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata
9.30- ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 26)
11.00 – w intencji Mai Beczek z okazji 14 urodzin dziękczynno-błagalna
12.30 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 24)
17.00 –ś.p. Włodzimierza Olton w 2 r. śm. i Mariana Zabłockiego w 10 r. śm.
19.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Ignacego i Antoniego Olejarczyk w 3 r. urodzin Boże błog i opiekę NMP

Intencje Mszy św. 12 III 2023 r. –19 III 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 12 III 2023 r.


7.30 –O Boże błog. i łaski dla Macieja z okazji 30 r. urodzin
9.30-ś.p. Edmunda, Krystynę, Ryszarda Dłutowskich
11.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 12)
12.30 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 10)
17.00 –ś.p. Weronikę Ilnicką w 2 r. śm.
19.00 –w 21 r. śm. Ryszarda Hyszko

Poniedziałek 13 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 13)
18.00 –ś.p. Kazimierza Dudzińskiego w 4 r. śm.
19.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg.11)

Wtorek 14 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 14)
18.00 –O Boże błog. i potrzebne łaski dla Jagody z okazji 20 r. urodzin
19.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 12)

Środa 15 III 2023 r.


7.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 13)
18.00 –Dziękczynno-błagalna o błog. i opiekę w czasie ciąży
19.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 15)

Czwartek 16 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 14)
18.00 –o szczęśliwe rozwiązanie dla Aleksandry i opiekę Bożą dla rodziców i dziecka
19.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 16)

Piątek 17 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 17)
17.30- droga krzyżowa
18.00 –ś.p. Danutę i Henryka Danik
19.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 15)
19.30 – droga krzyżowa

Sobota 18 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 18)
18.00 – z okazji 14 urodzin Małgosi w podziękowaniu za łaski i dar życia oraz o zdrowie, błogosławieństwo dla Małgosi i rodziców, o pomyślność w czasie egzaminów ośmioklasisty
19.00- ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 16)

Niedziela 19 III 2023 r.


7.30 – w 2 r. śm. Witolda Nadanego iw 37 r śm. Bronisławy Szczepaniak
9.30-Dziękczynno-błagalna w intencji Józefa i Waldemara Piwowarczyk z racji imienin
11.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 19)
12.30 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 17)
17.00 –ś.p. Jana Kowalika w 1 r. śm.
19.00 – z okazji 47 urodzin Katarzyny Węgrzyniak dziękczynno-błagalna

Intencje Mszy św. 5 III 2023 r. –12 III 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 5 III 2023 r.


7.30 – ś.p. Marię Sowa
9.30-ś.p. Czesława Kuziuk w 7 r. śm
11.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 5)
12.30 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 3)
17.00 –dziękczynno-błagalna w intencji Mateusza z racji 13 urodzin o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 –ś.p. Rozalię, Jana, Henryka, Danutę, Bernardetę Mrozów i zm. z rodz. Mrozów, Szulców i Wołoszczynów

Poniedziałek 6 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 6)
18.00 –dziękczynno-błagalna za Marka, Małgosię, Hanię i poczęte dziecko w tej rodzinie
19.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 4)

Wtorek 7 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 7)
18.00 – ś.p. Mariannę w 8 r. śm. i zm. z c.r. Olszewskich
19.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 5)

Środa 8 III 2023 r.


7.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 6)
18.00 – w intencji Michała Radziwonka z okazji 18 urodzin
19.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 8)

Czwartek 9 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 7)
18.00 – w 2 r. śm. Wacława Zajkowskiego i w 12 r. śm. Józefa Wąż
19.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 9)

Piątek 10 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 10)
17.30- droga krzyżowa
18.00 – dziękczynno-błagalna w intencji Rafała z racji urodzin o Boże błog. i opiekę św. Józefa
19.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 8)
19.30 – droga krzyżowa

Sobota 11 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 11)
18.00 – ś.p. Macieja Kudera w 33 r. śm. oraz za Jacka, Waldemara i Stanisławę Kudera
19.00- ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 9)

Niedziela 12 III 2023 r.


7.30 –O Boże błog. i łaski dla Macieja z okazji 30 r. urodzin
9.30-ś.p. Edmunda, Krystynę, Ryszarda Dłutowskich
11.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 12)
12.30 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 10)
17.00 –ś.p. Weronikę Ilnicką w 2 r. śm.
19.00 –w 21 r. śm. Ryszarda Hyszko

Intencje Mszy św. 26 II 2023 r. –5 III 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 26 II 2023 r.
7.30 – ś.p. Arkadiusza, Jerzego, Jzefa i Krystynę Szostek
9.30- ś.p. Mirosława Korlak w 2 r. śm.
11.00 – W intencji Wiktora Olton w 7 r. urodzin, dziękczynna za dar życia oraz o Boże błog. opiekę NMP i świętych patronów
12.30 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 26)
17.00 – ś.p. Franciszkę Serewa w 1 r. śm.
19.00 – ś.p. Jana Madeja

Poniedziałek 27 II 2023 r.

7.00 – w intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 –ś.p. Jana Orłowskiego oraz rodziców i rodzeństwo
19.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 27)

Wtorek 28 II 2023 r.

7.00 –ś.p. Paulinę i Ludwika Jopkiewicz, Reginę i Kazimierza Sójka
18.00 –dziękczynno-błagalna w intencji Mai Gmitrzuk w 5 r. ur. o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 28)

Środa 1 III 2023 r.


7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 29)
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 1)

Czwartek 2 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 2)
18.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 30)
19.00 –w intencji Panu Bogu wiadomej

Piątek 3 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 1)
15.00 –ś.p. Mariannę i Ryszarda Kowalewskich
17.30- droga krzyżowa
18.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 3)
19.00 –ś.p. Tadeusza Kruszewskiego w 2 r. śm.
19.30 – droga krzyżowa

Sobota 4 III 2023 r.

7.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 4)
18.00 – dziękczynno-błagalna w intencji Magdaleny i Zuzanny oraz rodziców Katarzyny i Michała o szczęśliwe rozwiązanie
19.00- ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 2)

Niedziela 5 III 2023 r.


7.30 – ś.p. Marię Sowa
9.30-ś.p. Czesława Kuziuk w 7 r. śm
11.00 – ś.p. Mariannę Mikiciuk (greg. 5)
12.30 – ś.p. Tomasza Urbańskiego (greg. 3)
17.00 –dziękczynno-błagalna w intencji Mateusza z racji 13 urodzin o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 –ś.p. Rozalię, Jana, Henryka, Danutę, Bernardetę Mrozów i zm. z rodz. Mrozów, Szulców i Wołoszczynów

Intencje Mszy św. 19 II 2023 r. –26 II 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie
Niedziela 19 II 2023 r.
7.30 –ś.p. Jadwigę Jóźwik i Stanisława Kamaszewskiego w 14 r. śm
9.30 – ś.p. Sebastiana Marek
11.00 –z okazji 7 urodzin Neli dziękczynno-błagalna
12.30 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 19)
17.00 –dziękczynno-błagalna w intencji Joanny, Lucyny, Doroty o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 – w intencji Panu Bogu widomej

Poniedziałek 20 II 2023 r.

7.00 – w intencji Panu Bogu widomej
18.00 – ś.p. Stanisława Koryckiego w 11 r. śm.
19.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 20)

Wtorek 21 II 2023 r.

7.00 –ś.p. Bolesława, Florentynę, Eugeniusza, Henryka o dar zbawienia
18.00 –ś.p. Eleonorę Purzycką
19.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 21)

Środa 22 II 2023 r. Popielec

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 22)
12.00- intencja wolna
18.00 – intencja wolna
19.30 – intencja wolna

Czwartek 23 II 2023 r.

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 23)
18.00 –ś.p. Jadwigę Wawrzyńczak w 4 r. śm.
19.00 – w intencji Panu Bogu widomej

Piątek 24 II 2023 r.

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 24)
17.30- droga krzyżowa
18.00 –Dziękczynno-błagalna w intencji Marii Sabaturskiej za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej
19.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Zuzi (bielanki) z racji 11 urodzin o Boże błog. i opiekę NMP
19.30 – droga krzyżowa

Sobota 25 II 2023 r.

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 25)
18.00 – ś.p. Adama Hyszko
19.00- w intencji Kółek Żywego Różańca

Niedziela 26 II 2023 r.


7.30 – intencja wolna
9.30- ś.p. Mirosława Korlak w 2 r. śm.
11.00 – W intencji Wiktora Olton w 7 r. urodzin, dziękczynna za dar życia oraz o Boże błog. opiekę NMP i świętych patronów
12.30 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 26)
17.00 – ś.p. Franciszkę Serewa w 1 r. śm.
19.00 – intencja wolna

Intencje Mszy św. 12 II 2023 r. –19 II 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie
Niedziela 12 II 2023 r.
7.30 –ś.p. Cecylię i Lucjana Chiczewskich, Zbigniewa i Marię Krygielskich
9.30 – ś.p. Stanisławę Kudera w 1 r. śm.
11.00 –dziękczynno-błagalna z okazji 50 urodzin Anny Beczek
12.30 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 12)
17.00 –Dziękczynno-błagalna w intencji Idziego z okazji 10 urodzin o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 – w intencji Panu Bogu wiadomej

Poniedziałek 13 II 2023 r.

7.00 – dziękczynno-błagalna w intencji Julii Szajner z okazji 18 urodzin o dary Ducha św. na czas egzaminów maturalnych
18.00 – ś.p. Piotra Przeździeckiego
19.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 13)

Wtorek 14 II 2023 r.

7.00 –o łaskę zdrowia i Ducha św. za wstawiennictwem Matki Najświętszej dla Jarosława
18.00 – dziękczynno-błagalna w intencji Krzysztofa Sabatowskiego
19.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 14)

Środa 15 II 2023 r.

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 15)
18.00 – ś.p. Halinę Frejda w 1 r. śm.
19.00 – ś.p. Grzegorza i Annę i zmarłych w czyśćcu cierpiących

Czwartek 16 II 2023 r.

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 16)
18.00 – ś.p. Danutę Stefańczak
19.00 – ś.p. Mirosława Kubiaka w 2 r. śm. i zm. z rodz. Kubiak i Szymczyk

Piątek 17 II 2023 r.

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 17)
18.00 –ś.p. Tadeusza Michalaka w 5 r. śm.
19.00 – intencja wolna

Sobota 18 II 2023 r.

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 18)
18.00 – intencja wolna
19.00- ś.p. Stefanię Ratajczak

Niedziela 19 II 2023 r.
7.30 –ś.p. Jadwigę Jóźwik i Stanisława Kamaszewskiego w 14 r. śm
9.30 – ś.p. Sebastiana Marek
11.00 –z okazji 7 urodzin Neli dziękczynno-błagalna
12.30 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 19)
17.00 –dziękczynno-błagalna w intencji Joanny, Lucyny, Doroty o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 – w intencji Panu Bogu widomej

Intencje Mszy św. 5 II 2023 r. –12 II 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 5 II 2023 r.
7.30 –ś.p. Władysławę i Jana Bocheńskich oraz śp. Kazimierę i Zenona Burcel
9.30 – w 5 r. śm. Piotra Łukaszewicza i w 3 r. śm. Jadwigi Mazur
11.00 –ś.p. Jana Miąsko, ś.p. Teresę Kucińską
12.30 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 5)
17.00 – w intencji Natalii Puszcz w 13 r. urodzin dziękczynna i o Boże błog.
19.00 – ś.p. Genowefę, Franciszka, Barbarę, Władysława Szporek

Poniedziałek 6 II 2023 r.

7.00 – w intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – ś.p. Annę Zalejską
19.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 6)

Wtorek 7 II 2023 r.

7.00 –ś.p. Jarosława Liśkiewicz w 2 r. śm, Stanisławę i Włodzimierza
18.00 – w intencji wspólnoty AA
19.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 7)

Środa 8 II 2023 r.

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 8)
18.00 – w intencji Panu Bogu wiadomej
19.00 – ś.p. Hannę Kucejko i ś.p. Andrzeja Cudnego w 3 r. śm.

Czwartek 9 II 2023 r.

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 9)
18.00 – intencja wolna
19.00 – w intencji Panu Bogu wiadomej

Piątek 10 II 2023 r.

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 10)
18.00 –za dusze czyśćcu cierpiące zwłaszcza za które nikt się nie modli
19.00 – ś.p. Andrzeja Siewieja w 1 r. śm.

Sobota 11 II 2023 r.

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 11)
18.00 – w intencji Panu Bogu wiadomej
19.00- w intencji Panu Bogu wiadomej

Niedziela 12 II 2023 r.


7.30 –ś.p. Cecylię i Lucjana Chiczewskich, Zbigniewa i Marię Krygielskich
9.30 – ś.p. Stanisławę Kudera w 1 r. śm.
11.00 –dziękczynno-błagalna z okazji 50 urodzin Anny Beczek
12.30 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 12)
17.00 –Dziękczynno-błagalna w intencji Idziego z okazji 10 urodzin o Boże błog. i opiekę NMP
19.00 – w intencji Panu Bogu wiadomej

Intencje Mszy św. 29 I 2023 r. –5 II 2023 r. Parafia św. Szczepana w Warszawie

Niedziela 29 I 2023 r.
7.30 – za śp. rodziców z obojga stron Radomskich i Wąsala oraz rodzeństwo o łaskę nieba
9.30 –ś.p. Mariannę, Jana, Stanisława, Kazimierza Pietrasiak, Teresę Kucińską
11.00 –w intencji dziękczynno-błagalnej z okazji 11 r. slubu Agnieszki i Artura Kozyra z prośbą o Boże błog., opiekę NMP dla małżonków i córki Eli
12.30 – ś.p. Marcina Gajowy (greg. 29)
17.00 – ś.p. Józefa w 13 r. śm. i Waldemara w 20 r. śm. Piwowarczyk.
19.00 –Dziękczynno-błagalna w intencji Weroniki z okazji 13 urodzin o Boże błog. i opiekę NMP

Poniedziałek 30 I 2023 r.

7.00 – ś.p. Marcina Gajowy (greg. 30)
18.00 – dziękczynno-błagalna w intencji Oli w 19 r. urodzin o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

Wtorek 31 I 2023 r.

7.00 –dziękczynno-błagalna w intencji Iwony Witwickiej o łaskę zdrowia i Boże błog. oraz Oli Lachowskiej w 19 r. urodzin
18.00 – o wszelkie potrzebne łaski w 38 r. urodzin dla Bartka i jego rodziny

Środa 1 II 2023 r.

7.00 –za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy za siostrę Brygidę o potrzebne łaski na drodze powołania
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 1)

Czwartek 2 II 2023 r.

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 2)
12.00 – intencja wolna
18.00 – w 39 r. śm. Wandy Nadanej i w 5 r. śm. Józefa Słupskiego
19.00 –w intencji Stanisława Leńczuk z okazji 14 urodzin

Piątek 3 II 2023 r.

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 3)
15.00 – ś.p. Mariannę i Ryszarda Kowalewskich
18.00 –ś.p. Edwarda Cichockiego w 1 r. śm.
19.00 –w 5 r. ślubu Anny i Krzysztofa Buch dziękczynno-błagalna

Sobota 4 II 2023 r.

7.00 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 4)
18.00 –w 25 r. ślubu Grzegorza i Katarzyny Wronka dziękczynno-błagalna
19.00-ś.p. Hannę Kucejko i ś.p. Andrzeja Cudnego w 3 r. śm.

Niedziela 5 II 2023 r.
7.30 –ś.p. Władysławę i Jana Bocheńskich oraz śp. Kazimierę i Zenona Burcel
9.30 – w 5 r. śm. Piotra Łukaszewicza i w 3 r. śm. Jadwigi Mazur
11.00 –ś.p. Jana Miąsko, ś.p. Teresę Kucińską
12.30 – ś.p. Jacka Gorczyńskiego (greg. 5)
17.00 – w intencji Natalii Puszcz w 13 r. urodzin dziękczynna i o Boże błog.
19.00 – intencja wolna

Last modified: 17 lutego, 2024