1. Dziś I niedziela miesiąca. Ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na wsparcie budowy kościoła. O godz. 18.30 różaniec i nowenna do św. Szczepana w czasie której modlimy się za wszystkich ofiarodawców i wspomagających dzieło budowy. O godz. 20.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
  2. Dziś o godz. 17.00 pierwsza Msza św. dla rodziców i dzieci komunijnych. W czasie Mszy poświęcenie i rozdanie różańców św. Msza o 17.00 wraca na stałe do porządku niedzielnych nabożeństw.
  3. Dziś po Mszach św. odbywa się kiermasz rękodzieła przygotowany przez dzieci z naszej parafii. Zajęcia z rękodzieła odbywają się w każdy wtorek o godz. 18.00. Szczegóły na stronie internetowej.
  4. Rozpoczynamy październik miesiąc modlitwy różańcowej. Wspólna modlitwa różańcowa codziennie o godz. 18.30. Dodatkowo różaniec dla dzieci i rodziców w środy, czwartki i piątki o godz. 17.30. Jutro różaniec wyjątkowo o godz. 17.15 połączony z modlitwą wypominkową za zmarłych
  5. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. W czwartek o godz. 19.00 modlimy się za ojców, mężczyzn, mężów w nowennie do św. Józefa. W piątek Msze św. o godz. 7.00, 15.00, 18.00 i 19.00. Spowiedź w czasie Mszy, po południu od 17.00. Szczególnie zapraszamy dzieci obchodzące nabożeństwo I piątków miesiąca.
    W I sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi rozpoczniemy Mszą św. o godz. 19.00, a zakończymy Apelem Jasnogórskim
  6. W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Po Mszy św. o 18.00 będziemy modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego połączoną z rozważaniami zaczerpniętymi z Dzienniczka Świętej Faustyny
  7. W sobotę przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. W naszej parafii jest sześć Kół Różańcowych. Zachęcany nowe osoby do włączenia się we wspólną modlitwę różańcową. Przy wyjściu znajduje się lista na którą można wpisać się aby dołączyć do Koła Różańcowego.
Last modified: 30 września, 2023