1. Dziś po Mszach św. bielanki prowadzą kiermasz na którym można nabyć własnoręcznie wykonane różańce, obrazki z bł. Karoliną Kózkówną i inne rzeczy. Zebrane fundusze będą wsparciem wyjazdu do Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie. Wszystkie osoby jadące na pielgrzymkę prosimy o odebranie w zakrystii planu wyjazdu.
  2. We wtorek 15 listopada o godz. 19.00 rusza nowy mityng AA przy naszej parafii. Spotkania będą odbywały się co tydzień o tej samej porze. Zapraszamy wszystkie osoby które potrzebują wsparcia w walce z uzależnieniami.
  3. W środę o godz. 19.30 w kaplicy spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św.
  4. W piątek o godz. 16.30 odbędzie się Uroczysta Msza św. z obrzędem poświęcenia sztandaru szkoły podstawowej nr 356 imienia Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego. Zapraszamy serdecznie wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i osoby związane z naszą społecznością szkolną do udziału we wspólnej modlitwie.
  5. Także w piątek obchodzimy wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózkówny. Po trwającej nowennie zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 19.00 szczególnie dzieci i młodzież z naszej parafii którym patronuje błogosławiona Karolina
  6. W najbliższą sobotę o godz. 19.30 w naszej szkole nr 356 ministranci zapraszają do kibicowania podczas meczu z parafią Matki Bożej Pięknej Miłości w Warszawie Tarchominie
  7. Zbliżają się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Już dziś zapraszamy na mecze z udziałem reprezentacji Polski do naszej parafialnej strefy kibica, która będzie w sali św. Antoniego. Wspólnota ministrancka która podjęła tę inicjatywę zapewnia również o wspólnych zabawach i grach dla dzieci, czymś do zjedzenia co będzie łączyło się z możliwością wsparcia różnych działań wspólnoty.
  8. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom budowy kościoła. Zapewniamy o modlitwie w czasie noweny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nowenny do św. Szczepana.
Last modified: 26 lutego, 2023