1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny, a wraz z nim czas spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej. Za publiczne odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można dziś uzyskać odpust zupełny.
  2. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na kwiaty i wystrój ołtarzy Bożego Ciała.
  3. Wczoraj przeżywaliśmy kolejne uroczystości pierwszokomunijne. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za wspólną modlitwę, złożony dar ołtarza jako wsparcie budowy kościoła. Rozpoczynamy biały tydzień. Dziś zapraszamy dzieci na Mszę św. o godz. 17.00. W kolejne dni, do czwartku włącznie na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwa majowe.
  4. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na comiesięczne spotkanie dziś po Mszy św. o godz. 19.00 w kaplicy.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.30. We wszystkie środy maja Koła Żywego Różańca zapraszają na wieczory z Maryją. Początek modlitwy o godz. 20.30, zakończenie Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00
  6. W środę wspomnienie św. Rity. Nowenna do patronki spraw trudnych o godz. 19.00 połączona z zawierzeniem Koła Różańcowego któremu patronuje św. Rita .
  7. W sobotę o godz. 19.00 Msza św. w intencji Kół Różańcowych i spotkanie po Mszy św.
  8. Za tydzień w niedzielę o godz. 12.30 Msza św. dziękczynna za dar kapłaństwa Ks. Proboszcza z okazji 25 rocznicy święceń kapłańskich. Po Mszy św. zapraszamy wszystkich parafian na wspólne świętowanie w formie pikniku który odbędzie się na terenie za domem parafialnym. Piknik tak jak w poprzednim roku wypełnią wspólne zabawy, konkursy sportowe i plastyczne, taniec , strzelnica, dmuchańce, grill, ciasta i inne. Potrzebujemy do organizacji namioty ogrodowe. Jeśli ktoś może ich użyczyć, będziemy bardzo wdzięczni. Podczas pikniku i po Mszach będzie odbywała się kwesta na elektryczny podnośnik toaletowy dla osoby z niepełnosprawnością z naszej parafii. Jest to urządzenie nie refundowane przez NFZ, a niezwykle pomocne w codziennym funkcjonowaniu . Więcej szczegółów na stronie parafialnej.
    O godz. 18.00 w dniu pikniku zapraszamy na boisko szkolne na dwa pojedynki piłkarskie: Ministranci starsi i lektorzy kontra reszta parafian, oraz ministranci młodsi przeciwko dzieciom z parafii. Drużyny reszta świata i reszta dzieci nie są jeszcze skompletowane. Zachęcamy do wpisania się przez stronę internetową parafii.
Last modified: 25 maja, 2024