1. Dziś obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Na zakończenie Mszy św. o 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za publiczne odmówienie aktu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. We wtorek 22 dzień miesiąca. Mszę św. o godz. 18.00 rozpoczniemy nowenną do św. Rity patronką spraw trudnych. Intencje prosimy pozostawiać w skrzynce przy wyjściu z kaplicy.
  3. W sobotę o 19.00 Msza św. w intencji Kółek Żywego Różańca. Po Mszy spotkanie w domu parafialnym
  4. Za tydzień pierwsza niedziela adwentu. Już dziś zapraszamy na roraty codziennie (poza niedzielami) o godz. 6.45. Po Mszy św. kakao i bułeczki w domu parafialnym
  5. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć opłatki i świece wigilijne Caritas
  6. Od przyszłej niedzieli Caritas parafialna rozpocznie zbiórkę produktów żywnościowych i środków czystości dla bezdomnych w Czerwonym Borze. Będzie można je pozostawiać w koszu przy wyjściu z kaplicy.
  7. Tegoroczna wizyta duszpasterska, tak jak w minionym roku odbędzie się na zaproszenia. Już dziś można je składać w puszce przy wyjściu z kaplicy, lub mailem parafialnym parafia@swietyszczepan.pl, ewentualnie przez specjalnie przygotowany szablon na stronie internetowej. Jednocześnie przygotowaliśmy list do parafian dotyczący wizyty duszpasterskiej i rekolekcji ewangelizacyjnych. Potrzebujemy pomocy w dostarczeniu listów do skrzynek pocztowych. Listy są przygotowane. Po Mszy św. można je odebrać przy wejściu do zakrystii. Tylko w ten sposób możemy dotrzeć do wszystkich mieszkańców parafii.
  8. W drugą niedzielę adwentu 4 grudnia rozpoczniemy rekolekcje ewangelizacyjne. Przygotowania do rekolekcji już trwają. W każdą sobotę o godz. 19.00 zapraszamy na spotkania wszystkich chętnych do włączenia się w organizację rekolekcji. Program rekolekcji podamy za tydzień.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, szczególnie diecezjalnego tygodnika Idziemy
  10. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła. Trwają prace wewnątrz świątyni

11. Zapraszamy do wspólnego kibicowania reprezentacji Polski w mistrzostwach świata w piłce nożnej Katar 2022 w ramach parafialnej strefy kibica. Najbliższy mecz: wtorek 22.11.2022 r. godz. 17.00 – Polska : Meksyk

Last modified: 22 listopada, 2022