1. Jutro wspomnienie św. Rity. Msza św. z nabożeństwem o godz. 19.00
    Podczas Mszy Koło Różańcowe św. Rity zawierzy swoją wspólnotę patronce.

Po Mszy o 19.00 zapraszamy na modlitwę w intencji osób uzależnionych i współuzależnionych. Intencje można pozostawiać w skrzynce przy wyjściu z kaplicy.

  1. Wczoraj przeżywaliśmy uroczystości pierwszokomunijne. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za wspólną modlitwę, złożony dar ołtarza jako wsparcie budowy kościoła. Rozpoczynamy biały tydzień. Dziś zapraszamy dzieci na Mszę św. o godz. 17.00. W kolejne dni do czwartku włącznie na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwa majowe.
  2. Uroczystości rocznicy I komunii św. odbędą się w sobotę 27 maja o godz. 10.00 i 12.00. Spotkania dzieci i rodziców przed uroczystością: klasy a,b, c, d, e w środę 24 maja o godz. 19.30, pozostałe klasy w czwartek 25 maja o godz. 19.30
  3. W oczekiwaniu na Zesłanie Ducha Św. modlimy się nowenną połączoną z nabożeństwem majowym
  4. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W sobotę nie będzie Mszy św. o 19.00. Zapraszamy na Mszę Wigilii Zesłania Ducha św. o godz. 20.00 po Mszy czuwanie przed Zesłaniem Ducha Św. do godz. 23.00
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 dziewięć małżeństwa z naszej parafii przystąpi do Domowego Kościoła . Prosimy o modlitwę w intencji nowych członków wspólnoty.
  6. Także za tydzień zapraszamy na piknik parafialny przygotowany przez Domowy Kościół ze wsparciem wspólnot różańcowych, oazy i służby liturgicznej. Wspólną zabawę, konkursy sportowe, plastyczne i inne atrakcje rozpoczniemy po Mszy św. o 11.00 na trenie za domem parafialnym. Szczegóły na stronie internetowej. Piknik będzie trwał do godz. 15.30 a następnie o godz. 17.00 zapraszamy na boisko szkolne na dwa pojedynki piłkarskie: Ministranci starsi i lektorzy kontra reszta parafian, oraz ministranci młodsi przeciwko dzieciom z parafii. Każdy może zapisać się do drużyn reszty parafian i dzieci przez formularz na stronie internetowej zamieszczony w zakładce informującej o festynie. Zachęcamy dorosłych i dzieci do utworzenia drużyn, które zmierzą się z naszą służbą liturgiczną.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Szymon Głogowski kawaler z par. tut. i Karolina Rusiławska z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie, Rafał Dawidowicz z par. tut. i Weronika Justyna Poświata z par. tut, Damian Maciej Smardz z par. tut. i Ewa Sekudeiwcz-Wójcik z par. tut.
Last modified: 27 maja, 2023