1. Dziś o godz. 19.00. nowenna do św. Rity. Intencje można pozostawiać w skrzynce przy wyjściu z kaplicy.
  2. Zbliżamy się do zakończenia okresu śpiewania kolęd w kościele. Zapraszamy serdecznie na koncerty kolęd. Dziś na Mszy św. o 19.00 będziemy gościć Oktet Męski „Oktawian” złożony z artystów śpiewających w chórach Filharmonii Narodowej, Teatru Wielkiego i Opery Kameralnej, kierowany przez Karolinę Markowską. Zapraszamy także na krótki koncert po Mszy św. Za tydzień po Mszy św. o 19.00 kolejny koncert kolędowy w wykonaniu zespołu z parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie.
  3. W sobotę o godz. 19.00 Msza w intencji Kół Żywego Różańca. Po Mszy spotkanie w domu parafialnym. Zapraszamy wszystkich członków Kółek Różańcowych
  4. Dzieci i młodzież zapraszamy na zabawę karnawałową w sobotę 4 lutego po Mszy św. o godz. 18.00. Zapisy tylko do dzisiaj w zakrystii. Koszt uczestniczenia 20 zł.
  5. Powoli kończymy wizytę duszpasterską w parafii. Parafian którzy zgłosili się w terminie późniejszym nawiedzimy w sobotę 28 stycznia i w poniedziałek 30 stycznia. Prosimy o sprawdzenie w programie kolędy zamieszczonym na stronie internetowej czy wszystkie zgłoszenia zostały uwzględnione. Dziękujemy parafianom za dotychczasowe spotkania, modlitwę , rozmowę i ofiary złożone na potrzeby budowy kościoła.
  6. Przypominamy także, że istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. Szczegóły znajdują się na ulotkach przy wyjściu z kaplicy
Last modified: 5 lutego, 2023