1. Dziś ostatni dzień adwentu. Nie będzie Mszy św. o 17.00 i 19.00. Całą wspólnotę parafialną zapraszamy na Pasterkę o godz. 22.00. Dziś także chcemy podziękować wszystkim parafianom za wspólne przeżywanie adwentu, szczególnie za obecność na mszach roratnich i rekolekcjach. Wyjątkowe podziękowania kierujemy do Państwa Małgorzaty i Roberta Nasiadka, Grażyny Hyszko, Joanny Kazimierczak i Roberta Jagielskiego za zorganizowanie i codzienne przygotowanie poczęstunku po roratach. Dziękujemy parafianom, dzieciom i młodzieży za dekoracje kaplicy, przygotowanie szopki, a szczególnie Paniom Radosławie Sokołowskiej i Wiesławie Słabosz za wiele czasu poświęconego w trosce o czystość i piękny wystrój naszej kaplicy. W imieniu Ks. Adama składam podziękowanie za dary przekazane dla bezdomnych w Czerwonym Borze. Dziękuje Parafialnemu Zespołowi Caritas, a szczególnie Państwu Helenie i Mirosławowi Sznajder za zbiórkę darów i przewiezienie na miejsce. Wszystkim parafianom życzymy błogosławionego czasu spotkań rodzinnych, wspólnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia, umocnienia wiary w Jezusa Chrystusa który przyszedł na ziemię aby objawić nieskończoną miłość Boga do każdego z nas.
  2. Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. według porządku niedzielnego, będzie także Msza o godz. 17.00. Pojutrze 26 grudnia dzień parafialnego odpustu, święto św. Szczepana Pierwszego Męczennika. Będziemy dziękować Panu Bogu całą wspólnotę parafialną, za nasze miejsce modlitwy i wszelkie łaski tu wymodlone. Zapraszamy szczególnie na główną Mszę odpustową o godz. 12.30 której będzie przewodniczył Ks. Infułat Lucjan Święszkowski. Modlitwę rozpoczniemy nowenną do patrona (intencje można pozostawić w skrzynce),w trakcie nowenny Koło Żywego Różańca św. Szczepana zawierzy wspólnotę patronowi. W tym dniu nie będzie Mszy o 17.00
  3. W sobotę na Mszę św. o godz. 19.00 zapraszamy wspólnoty dorosłych naszej parafii: Koła Żywego Różańca, Domowy Kościół, Zespół Caritas. Po Mszy spotkanie opłatkowe w domu parafialnym.
  4. Za tydzień w niedzielę 31 XII będziemy obchodzili Święto Świętej Rodziny. Wszystkich małżonków zapraszamy na Mszę św. o 12.30 połączoną z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Małżonków którzy zgłosili okrągły jubileusz prosimy o przybycie 15 min. wcześniej.
  5. Za tydzień kończymy rok kalendarzowy. O godz. 20.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziękczynna za miniony rok.
  6. W dni powszednie tego tygodnia Msze św. będą o godz. 7.00 i 18.00. Jest jeszcze wiele wolnych intencji w święta i dni po świętach. Intencje można zamawiać w zakrystii po Mszy św.
  7. Po świętach, aż do końca kolędy w sprawach kancelaryjnych prosimy zgłaszać się bezpośrednio po Mszy św. o 18.00.
  8. Dziękujemy za wszystkie dary świąteczne, wsparcie materialne budowy kościoła przekazywane w okresie świątecznym.
Last modified: 30 grudnia, 2023