1. Dzisiaj o godz. 12.30 Msza św. dziękczynna za dar kapłaństwa Ks. Proboszcza z okazji 25 rocznicy święceń kapłańskich. Po Mszy św. zapraszamy wszystkich parafian na wspólne świętowanie w formie pikniku który odbędzie się na terenie za domem parafialnym. Piknik tak jak w poprzednim roku wypełnią wspólne zabawy, konkursy sportowe i plastyczne, taniec , strzelnica, dmuchańce, grill, ciasta i inne. Dziś po Mszach i podczas pikniku odbywa się kwesta na elektryczny podnośnik toaletowy dla osoby z niepełnosprawnością z naszej parafii. Jest to urządzenie nie refundowane przez NFZ, a niezwykle pomocne w codziennym funkcjonowaniu . Więcej szczegółów na stronie parafialnej. O godz. 18.00 zapraszamy na boisko szkolne na dwa pojedynki piłkarskie: Ministranci starsi i lektorzy kontra reszta parafian, oraz ministranci młodsi przeciwko dzieciom z parafii.
 2. Jutro po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy na adorację z modlitwą za osoby uzależnione i współuzależnione. Przypominamy, że intencje na modlitwę można składać zarówno w skrzynce przy wyjściu z kaplicy jak i przez formularz na stronie parafialnej w zakładce „nowenny”
 3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00 z procesją do czterech ołtarzy i 19.00.
  I ołtarz – mieszkańcy Osiedli Lewandów I, II, Lewandów Leśny, ul. Jasiniec i Internetowa i mieszkańcy domów i bloków wokół tych ulic
  II ołtrz -Osiedle Brzeziny (ul Starej Gruszy, Małej Brzozy, Jesiennych Liści, Szumiących Traw) oraz Skarbka z Gór
  III – Mieszkańcy ul. Głębockiej i Magicznej
  IV – Rodzice dzieci pierwszokomunijnych
  Zapraszamy parafian do wspólnego budowania ołtarzy w poniedziałek i wtorek o godz. 18.30. Dzieci komunijne i rocznicowe zapraszamy na procesję w strojach komunijnych.
 4. W tym tygodniu I sobota miesiąca –Msza św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 19.00. Od soboty zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18.30. W tym dniu w naszej modlitwie będziemy szczególnie pamiętać o dzieciach

Last modified: 25 maja, 2024