NIEDZIELA 13.08.2022 

  1. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny . Msze św w porządku niedzielnym. W czasie mszy obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów. Jest to qjednocześnie 103 rocznica Bitwy Warszawskiej zwanej Cudem nad Wisłą. O godz 18.30 zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny
  2. Miesiąc sierpień w tradycji polskiego kościoła jest miesiącem modlitwy o trzeźwość w narodzie. W każdy poniedziałek od 19.30 do 20.30 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą za osoby uzależnione i współuzależnione. Modlitwę poprowadzą członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Przy wyjściu z kościoła wyłożona jest księga abstynencji. Wszystkich podejmujących wstrzemięźliwość od alkoholu zachęcamy do wpisywania się do księgi wraz z podaniem intencji.
  3. Odpowiadając na apel Konferencji episkopatu Polski i bp. Romualda Kamińskiego w najbliższy wtorek po Mszach Świętych odbywać się będzie zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych mieszkańców Słowenii, których dotknął kataklizm powodzi. 
  1. Przypominamy o porządku nabożeństw w naszej parafii: środa o 18.00 – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, czwartek – o 18.30 nieszpory, o 19.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, piątek o 18.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia, sobota o 18.30 – modlitwa różańcowa. 
  2. W niedzielę 20 sierpnia o godz. 12.30 zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynno – pożegnalną ks. Rafała Jabłkowskiego. Będziemy dziękować Panu Bogu za 5 lat posługi ks. Rafała w naszej wspólnocie. 
  3. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. 
Last modified: 12 sierpnia, 2023