1. Wczoraj wróciliśmy z wypoczynku zimowego w Poroninie. Dziękujemy wychowawcom, dzieciom i młodzieży za wspólnie spędzony czas, oraz wszystkim którzy pomogli w organizacji wypoczynku. Już dziś zapraszamy na spotkanie powyjazdowe które odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 lutego o godz. 17.00 Msza św. i po Mszy spotkanie w domu parafialnym.
    Dziękujemy także Ks. Robertowi, który w czasie naszej nieobecności sprawował posługę duszpasterską w parafii.
  2. Dzisiaj zaczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zapraszamy na jutrzejszą comiesięczną adorację Najświętszego Sakramentu, modlitwę w intencji osób uzależnionych i współuzależnionych. Jutro usłyszymy świadectwa o życiu w trzeźwości, oprócz tego będzie można złożyć deklaracje abstynencji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Deklaracje znajdują się przy wyjściu z kaplicy. Więcej informacji na temat krucjaty można znaleźć na stronie internetowej.
  3. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00, 12.00, 18.00 i 19.30. Przypominamy, że w środę popielcową obowiązuje post ścisły.
  4. W środę o godz. 18.00 nowenna do św. Rity patronki spraw trudnych. Intencje można składać w skrzynce przy wyjściu z kaplicy
  5. Zachęcamy do gorliwego przeżycia okresu wielkiego postu. Szczególnie zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Drogi Krzyżowe w piątki o godz. 17.30 dla rodziców z dziećmi, o godz. 19.30 – dla dorosłych prowadzone przez wspólnoty naszej parafii. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 18.30
  6. W Wielkim Poście w dni powszednie poza piątkiem zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 połączoną z modlitwą różańcową od godz. 17.30. Obecny rok duszpasterski przeżywamy pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy” dlatego modlitwę będziemy ofiarować w intencji Kościoła, dziękując za wspólnotę w której wzrastamy w wierze i prosząc o wierność naszemu powołaniu do świętości w Kościele.
  7. W sobotę o godz. 19.00 Msza św. w intencji Kółek Żywego Różańca. Po mszy spotkanie wspólnot w domu parafialnym
  8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje w środę popielcowa i w przyszłą niedzielę
  9. Dziękujemy wszystkim wspierającym budowę naszego kościoła.
Last modified: 25 lutego, 2023