1. Rozpoczynamy dziś rekolekcje wielkopostne. Witamy w parafii Ks. dr Pawła Cieślika, wykładowcę liturgiki i duszpasterza akademickiego. Zapraszamy na kolejne dni rekolekcyjne. W poniedziałek i wtorek Msze św. o godz. 12.00, 18.00 i 19.30. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. We wtorek Mszę św. o godz. 12.00 połączymy z modlitwą za chorych i udzielimy sakramentu Namaszczenia Chorych. W tych dniach nie będzie Mszy o godz. 7.00. W czasie rekolekcji kancelaria parafialna nieczynna
  • Dziś o godz. 14.00 w sali św. Antoniego spotkanie organizacyjne w sprawie kolonii letnich nad Jeziorem Białym niedaleko Gniezna. Na spotkaniu będzie można odebrać karty kolonijne i wpłacić zaliczkę w wysokości 300 zł.
  • Jutro w Kościele obchodzimy Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Maryi. O godz. 19.30 nowenna do św. Józefa. Na tę Mszę zapraszamy szczególnie panów którzy przyjęli szkaplerz św. Józefa. W czasie nowenny odbędzie się odnowienie zawierzenia życia patronowi.
  •  W środę o godz. 18.00 nowenna do św. Rity. Intencje można zostawiać w skrzynce przy wyjściu z kaplicy. Także w środę o godz. 19.30 w kaplicy spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  • W sobotę obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która jest jednocześnie Dniem Świętości Życia. Msze św. o godz. 7.00, 12.00, 18.00 i 19.00. Dziękując za dar naszego życia będziemy także modlić się o poszanowanie życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. W tym dniu można także podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Chętnych prosimy o zgłoszenie się przed Mszą św. do zakrystii

O godz. 19.00 Msza św. w intencji Kółek Żywego Różańca. Po Mszy spotkanie wspólnot w domu parafialnym

  • Także w sobotę od godz. 9.00 odbędzie się turniej tenisa stołowego o puchar Ks. Proboszcza. Cieszymy się z dużej ilości zgłoszonych zawodników. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem rozgrywek zamieszczonym na stronie internetowej parafii.
  • Przy wyjściu z kaplicy można nabyć wielkanocne świece Caritas.

Zachęcamy także do przekazywania darów żywnościowych i środków czystości dla bezdomnych w Czerwonym Borze. Można je pozostawiać w koszu przy bocznym ołtarzu.

  • Dziękujemy za wspieranie budowy naszego kościoła. W tym tygodniu wznowimy prace wewnątrz nowego kościoła
Last modified: 25 marca, 2023