1. Jutro o godz. 18.00 nowenna do św. Rity. Intencje można pozostawiać w skrzynce przy wyjściu z kaplicy. Natomiast po Mszy św o godz. 18.00 zapraszamy na adorację z modlitwą za osoby uzależnione i współuzależnione. Przypominamy, że intencje na modlitwę można składać zarówno w skrzynce przy wyjściu z kaplicy jak i przez formularz na stronie parafialnej w zakładce „nowenny”
  2. W sobotę o godz. 19.00 Msza św. w intencji Kół Żywego Różańca.
  3. Do 11 lutego Msze św. od poniedziałku do piątku o godz. 7.00 i 18.00 w soboty o 7.00, 18.00 i 19.00.
  4. Prowadzimy zapisy na kurs przedmałżeński. Początek 22 lutego w czwartek o godz. 19.30. Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie internetowej parafii.
  5. Program kolędy dodatkowej, która odbywa się w czasie ferii zimowych znajduje się na stronie internetowej parafii i w gablocie z ogłoszeniami
  6. Zachęcamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zużyty sprzęt można pozostawiać przy bocznych drzwiach nowego kościoła (miejsce jest oznaczone) do czwartku 25 stycznia 2024 r. (włącznie). Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii oraz naszym rodakom, którzy pozostali na wschodzie (Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie).
  7. Dziękujemy serdecznie za wspieranie budowy kościoła. Bóg zapłać za ofiary kolędowe i wszelką troskę duchową i materialną obejmującą naszą wspólnotę parafialną Przypominamy także, że istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. Szczegóły znajdują się na ulotkach przy wyjściu z kaplicy
Last modified: 19 stycznia, 2024