1. Dziś 19 rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji Bpa Romualda Kamińskiego . Pamiętajmy w modlitwie o pasterzu naszej diecezji.
  2. Jutro w Kościele obchodzimy Uroczystość św. Jana Chrzciciela. Po wieczornej Mszy o 19.00 zapraszamy na adorację, modlitwę za osoby uzależnione i współuzależnione. Intencje można pozostawiać w skrzynce przy wyjściu z kaplicy lub przez stronę internetową parafii.
  3. W sobotę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca na konserwację bazyliki Św. Piotra na Watykanie oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy nawiedzą w tym dniu katedrę, konkatedrę, lub bazylikę mniejszą i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę.
  4. W sobotę o godz. 19.00 Msza św. w intencji Wspólnot Żywego Różańca
  5. W przyszłą niedzielę będziemy gościli kapłanów głoszących kazania na temat zagrożenia wiary w rodzinach
  6. Od przyszłej niedzieli do końca wakacji, w niedziele nie będzie Mszy św. o 17.00. W dni powszednie Msze św. będą o godz. 7.00 i 18.00. Nie będzie Mszy o 19.00.
    Kancelaria parafialna w wakacje czynna w poniedziałki od 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach zapraszamy po wieczornych Mszach św. Spowiedź w czasie wakacji 15 min przed Mszami św.
  7. Rozpoczęły się wakacje szkolne i czas urlopów. Wszystkim parafianom życzymy udanego, przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, zwłaszcza naszego diecezjalnego Tygodnika Idziemy
Last modified: 23 czerwca, 2024