1. Dziś Niedziela Męki Pańskiej. Koła Żywego Różańca i Parafialny Caritas rozprowadzają palmy. Dochód ze sprzedaży przeznaczamy na wsparcie budowy kościoła. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy. Młodzież oazowa dziś i w wielką sobotę rozprowadza baranki wielkanocne. Dochód będzie wsparciem wakacyjnych wyjazdów rekolekcyjnych.
 2. Jutro po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy na adorację z modlitwą za osoby uzależnione i współuzależnione. Przypominamy, że intencje na modlitwę można składać zarówno w skrzynce przy wyjściu z kaplicy jak i przez formularz na stronie parafialnej w zakładce „nowenny”
 3. Kończymy zbiórkę darów żywnościowych i środków czystości dla bezdomnych w Czerwonym Borze. We wtorek zostaną przekazane do ośrodka dla bezdomnych. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
 4. Nasza parafia organizuje kolonie letnie dla dzieci od 22.06 do 29.06.2024 r. w Mikoszewie nad morzem (Zatoka Gdańska). Więcej informacji i zapisy u Ks. Michała. Liczba miejsc ograniczona.
 5. Dzisiejszą Niedzielą Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień.
 6. Przypominamy, że w wielkim tygodniu spowiadamy tylko do środy włącznie. W poniedziałek i wtorek spowiedź w czasie Mszy św. w środę od godz. 17.00.
 7. Liturgia Triduum Paschalnego wg następującego porządku:
  Wielki Czwartek – Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00
  Wielki Piątek – Ciemna Jutrznia o godz. 7.00
  Liturgia Męki Pańskiej o godz. 19.00. Adoracja w ciemnicy do 24.00
  W piątek po zakończeniu liturgii rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Miłosierdzia Bożego. Przypominamy, że w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły
  Wielka Sobota – Ciemna jutrznia o godz. 7.00
  Msza św. Wigilii Paschalnej o godz. 20.00. Prosimy o przyniesienie świec.
  Poświęcenie pokarmów w Wielką Sobotę od godz. 9.00 do 16.00 przed domem parafialnym za kaplicą. Podchodzimy chodnikiem od strony nowego kościoła, wychodzimy z drugiej strony kaplicy.
  W Wielką Sobotę ministranci będą rozprowadzać wodę święconą, a młodzież oazowa baranki wielkanocne. Panów w bloków przy ul. Głębockiej 59, 61 prosimy o przygotowanie ogniska na Wielką Sobotę.
  Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego: Rezurekcja o godz. 6.00,
  pozostałe Msze św. o godz. 9.30, 11.00, 12.30, 19.00
  W niedzielę Zmartwychwstania i w Poniedziałek Wielkanocny nie będzie Mszy św. o 17.00
 8. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  Piotr Kaniewski i Magdalena Pawlik oboje z par. tut.
Last modified: 23 marca, 2024