1. Dziś V niedziela Wielkiego Postu. Po Mszach św. zbiórka do puszek na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego i Ciemnicy
  2. Jutro o godz. 19.30 zapraszamy na comiesięczną adorację Najświętszego Sakramentu, modlitwę w intencji osób uzależnionych i współuzależnionych.
  3. W piątek zapraszamy na jedną wspólną drogę krzyżową ulicami naszej parafii. Nabożeństwo rozpocznie się po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do zabrania świec. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 19.00
  4. W najbliższą sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalnemu Sercu Maryi. Msza św. o 19.00 (liturgia niedzielna) i po Mszy nabożeństwo zakończone Apelem Jasnogórskim o 21.00
  5. W tegorocznym wielkim poście zapraszamy na „Noc z Bogiem”. Modlitwa rozpocznie się w piątek (31 marca)o godz. 21.00, zakończy w sobotę (1 kwietnia) o 7.00. Jest to całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu przeżywana w ciszy. Można przyjść i wyjść o dowolnej godzinie. W czasie adoracji otwarty będzie dom parafialny, gdzie można napić się kawy, herbaty, skorzystać z toalety.
  6. Zachęcamy do przekazywania darów żywnościowych i środków czystości dla bezdomnych w Czerwonym Borze. Można je pozostawiać w koszu przy bocznym ołtarzu do przyszłej niedzieli włącznie. Przy wyjściu z kaplicy można nabyć świece wielkanocne Caritas.
  7. Za tydzień niedziela palmowa. Koła Żywego Różańca dziś i za tydzień rozprowadzają palmy wielkanocne. Dochód ze sprzedaży palem przeznaczamy na wsparcie budowy kościoła. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.
  8. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd letni dla dzieci i młodzieży. Szczegóły i zgłoszenia u Ks. Rafała
  9. Organizujemy dwudniową pielgrzymkę parafialną do Gietrzwałdu, św. Lipki i Stoczka Klasztornego w dniach 9, 10 czerwca (piątek i sobota po Bożym Ciele). Koszt 280 zł. Zapisy w zakrystii. Przyjmujemy zgłoszenia do świąt wielkanocnych
  10. Znamy zwycięzców I turnieju o puchar Ks. Proboszcza. W kategorii mężczyźni open puchar zdobył Pan Rafał Stachyra, w kategorii chłopcy urodzeni po 2009 r. Michał Rola i w kategorii kobiet Pola Tusińska. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów. Także wczoraj nasi ministranci stoczyli pojedynki piłkarskie z ministrantami z par. Matki Bożej Dobrej Rady w Miedzeszynie. Młodsi wygrali 16:1, starsi 9:5. Gratulujemy tak dobrych wyników.
  11. Dziewczynki z naszej parafii na warsztatach prowadzonych przez Panią Agnieszkę przygotowały piękne kartki świąteczne. Można je nabyć po mszy przy wyjściu z kościoła. Dochód przeznaczymy na organizację kolejnych zajęć dla dzieci.
Last modified: 1 kwietnia, 2023