1. Dziś na Mszy św. o 19.00 będziemy gościć zespół muzyczny z Parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie, a po Mszy zapraszamy na wspólne kolędowanie.
  2. Jutro o godz. 18.30 modlitwa w intencji osób uzależnionych i współuzależnionych. Intencje modlitewne można zostawiać w skrzynce przy wyjściu z kaplicy.
  3. We wtorek kończymy wizytę duszpasterską w parafii. Podsumowanie kolędy przedstawimy za tydzień
  4. Od środy 1 lutego powraca stały porządek Mszy św. w dni powszednie i godzin otwarcia kancelarii parafialnej
  5. W czwartek Uroczystość Ofiarowania Pańskiego. Dzień modlitwy w intencji osób konsekrowanych. Msze św. o godz. 7.00, 12.00, 18.00 i 19.00. Zachęcamy do przynoszenia świec, które poświęcimy jako widomy znak Bożej jasności, aby później zapalać je w trudnych chwilach naszego życia, szczególnie przy konających. Ofiary składane w tym dniu na tacę są przeznaczone na zakony klauzurowe. Świece będzie można nabyć przy wyjściu z kaplicy. To także I czwartek miesiąca zatem zapraszamy na nowennę do św. Józefa i modlitwę o powołania kapłańskie o godz. 19.00
  6. W czwartek po wieczornej Mszy św. o 19.00 będziemy rozbierać dekoracje świąteczne. Zapraszamy chętnych do pomocy
  7. W I piątek miesiąca Msze św. o godz. 7.00, 15.00, 18.00 i 19.00. Spowiedź w czasie Mszy św.
  8. W I sobotę miesiąca Msza św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 19.00.
  9. Przypominamy o zaproszeniu dla dzieci i młodzieży na zabawę karnawałową już w najbliższą sobotę o godz. 18.30. Z uwagi na dużą ilość uczestników rodzice zostawiają dzieci w recepcji przy wejściu na plebanię i odbierają młodsze (do 7 klasy) o godz. 21.00, starsze o godz. 22.00
  10. Gdy prawie rok temu rozpoczęła się rosyjska agresja na Ukrainę, Polacy, w tym także nasi parafianie przyjęli uchodźców wojennych do swych domów, a w parafii był punk wsparcia materialnego dla uchodźców. Otrzymaliśmy zaproszenie od Kancelarii Sejmu do bycia współgospodarzem koncertu jako formy podziękowania dla wszystkich Polaków, służb oraz licznego grona wolontariuszy za przyjęcie, udzielenie pomocy, wsparcia i schronienia uchodźcom wojennym z Ukrainy. Dlatego za tydzień w niedzielę zapraszamy na godz. 20:00. Spotykamy się na koncercie kolędowym zespołu Taraka pt. „Serce za Serce”. Zostaną wykonane polskie i ukraińskie kolędy, oraz znana piosenka zespołu „Podaj rękę Ukrainie”.
Last modified: 4 lutego, 2023