1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia.
  2. Dziś I niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczamy na budowę kościoła. O godz. 18.45 zapraszamy na nabożeństwo do św. Szczepana patrona parafii, intencje można pozostawiać w skrzynce przy wyjściu z kaplicy, a po Mszy św. o godz. 19.00 na adorację Najświętszego Sakramentu.
  3. Przypominamy, że Msze św. w dni powszednie od poniedziałku do piątku sprawowane są o godz.7.00, 8.00 i 18.00. W sprawach kancelaryjnych prosimy zgłaszać się bezpośrednio po Mszy św. o 18.00.
  4. Rozpoczynamy zapisy na kurs przedmałżeński. Początek 22 lutego w czwartek o godz. 19.30. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej parafii
  5. Trwa wizyta duszpasterska w parafii. Program znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii. Program kolędy dodatkowej, która odbędzie się w czasie ferii zimowych, pojawi się w tym tygodniu na stronie internetowej.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na budowę kościoła, dzisiejsze wsparcie , ofiary składane w czasie kolędy, oraz wpłacane na konto parafii
Last modified: 13 stycznia, 2024