1. Przypominamy, że niedzielne Msze św. o 17.00 powrócą od października, wraz z rozpoczęciem przygotowań do I Komunii św.
  2. Kandydatów do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy na pierwsze spotkanie w niedzielę 24 września Msza św. o godz. 19.00 i spotkanie w kaplicy po Mszy.
  3. Rodziców dzieci które chcą rozpocząć przygotowania do I Komunii św. prosimy o zgłaszanie się do Ks. Proboszcza w wyznaczonych terminach zamieszczonych na stronie internetowej parafii.
  4. W czwartek obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Na Mszę o godz. 18.00 prosimy parafian o przyniesienie krzyży które wiszą w naszych domach. Po Mszy odbędzie się nabożeństwo adoracji krzyża.
  5. W związku z przygotowywanym przez władze miasta studium zagospodarowania przestrzennego zawierającym niekorzystne zapisy dla mieszkańców Białołęki, szczególnie będących właścicielami gruntów. Społeczny Komitet „Białołęka przeciw Studium” zaprasza na spotkania informacyjne w dniach 13 i 14 .09 2023 o godzinie 19 30 w sali św. Antoniego w domu parafialnym.
  6. W czwartek o godz. 19.30 spotkanie wspólnoty Caritas. Jednocześnie zwracamy się z prośbą do parafian: Jedna z rodzin potrzebuje szafy i biurka dla małego dziecka. Szczegóły podane są na stronie internetowej w zakładce Parafialny Zespół Caritas.
  7. Jest już otwarta księga intencji na rok 2024. Zachęcamy do wcześniejszego rezerwowania intencji mszalnych, szczególnie związanych z konkretną datą rocznic, imienin, jubileuszy. Intencje można zamawiać w zakrystii po Mszy i w kancelarii parafialnej
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na budowę naszego kościoła.
Last modified: 23 września, 2023