1. Kandydatów do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy w niedzielę 24 września na Mszę św. o godz. 19.00 i pierwsze spotkanie w kaplicy po Mszy św.
  2. Rodzicom dzieci które chcą rozpocząć przygotowania do I Komunii św. przypominamy, że w tym tygodniu kończą się terminy zgłoszeń. Pierwsza wspólna Msza św. będzie 1 października o godz. 17.00
  3. W najbliższy piątek 22 września wspólnota oazowa naszej parafii rozpoczyna swój rok formacyjny. Spotkanie zaczniemy Mszą św. o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich oazowiczów, oraz młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej do uczestnictwa we wspólnej modlitwie i zabawie.
  4. W piątek o godz. 18.00 nowenna do św. Rity
  5. W sobotę 23 września obchodzimy wspomnienie liturgiczne św. Ojca Pio z Pietrelciny. Jedna z rodzin z naszej parafii podarowała do kaplicy figurę Ojca Pio przywiezioną z San Giovanni Rotondo. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 figura zostanie poświęcona i ustawiona w naszej kaplicy.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na budowę kościoła. Dzięki złożonym ofiarom możemy prowadzić prace pokrycia dachówką bocznych dachów kościoła.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Jerzy Marcin Lizińczyk z par. tut i Magdalena Siejka z par. Zesłania Ducha Św. w Ząbkach
Last modified: 23 września, 2023