1. Dziś na Mszę św. o godz. 19.00 zapraszamy nowych kandydatów do sakramentu bierzmowania. Po Mszy spotkanie w kaplicy.
  2. Dziś po Mszach św. odbywa się poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary zbierane w czasie poświęcenia przeznaczymy na wsparcie organizacji kolonii letnich dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.
  3. W czwartek o godz. 18.00 nowenna do św. Rity. Intencje pozostawiamy w skrzynce przy wyjściu z kaplicy.
  4. W czwartek o godz. 19.30 spotkanie Caritas parafialnej.
  5. W piątek 23 czerwca przypada 18 rocznica święceń biskupich Pasterza biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Pasterzu diecezjalnej wspólnoty.
  6. W piątek kończymy rok szkolny. Dzieci i rodziców zapraszamy na Mszę św. dziękczynną o godz. 18.00. Po Mszy i nabożeństwie czerwcowym spotkanie katechetów w domu parafialnym.
  7. W sobotę przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. O godz. 19.00 Msza św. w intencji Kółek Żywego Różańca. Po Mszy zapraszamy na spotkanie wspólnot różańcowych kończące rok duszpasterski.
  8. Po pięciu latach posługi duszpasterskiej w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Rafał zostaje posłany do parafii św. Rodziny w Warszawie Zaciszu. Już dziś zapraszamy wszystkich parafian na Mszę św. dziękczynną za pracę i wszelkie dobro jakie Pan Bóg uczynił przez posługę kapłańską Ks. Rafała. Msza odbędzie się 20 sierpnia o godz. 12.30.
  9. Decyzją Episkopatu Polski dziś w parafiach ponawiamy akt poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi, jednocześnie modlimy się o ustanie wojny i pokój w Ukrainie.
Last modified: 18 czerwca, 2023